Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak informuje media2.pl Cyfrowy Polsat na jesień zamierza wprowadzić nową usługę - multiroom.

Usługa ma nazywać się Multiroom HD, a ja zastanawiam się jak to Cyfrowy Polsat rozwiąże od strony technicznej. Czy będzie to usługa, która de facto nie będzie multiroomem? Może to, co piszę jest dziwne, ale wystarczy spojrzeć na Domowa Wypożyczalnię Filmową, którą CP określa mianem VOD'u, a przecież jest to zupełnie inna, mniej doskonała usługa (moje osobiste zdanie) czyli PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

11 października wchodzi MULIROOM, na pewno nie będą to 2 zupełnie oddzielne dekodery, będą prawdopodobnie połączane kablem sieciowym lub moduły zbliżeniowe wzorem starego multiroomu w c+. Usługa będzie w okolicy ceny Pakietu Familijnego HD, wiec opłacalna będzie przy wyższych Pakietach, pozostanie też oferta z drugim niezależnym dekoderem z Pakietem Rodzinnym HD lub Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisałem (tylko ktoś to wyrzucił z innymi postami), że drugi dekoder trzeba będzie aktywować, co jakiś czas jak to było w Cyfrze+.

Jeśli ma być taka cena to oferta nieciekawa i pewnie do tego dostępna od umów na 29 czy 36 miesięcy. Ale znając CP to na jesienne promocje dadzą kosmiczne ceny multiroomu, aby potem pokazać na święta jacy to są dobrzy i dać normalną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krytykować czego nie widziałem, ale podane połączenie ceny z rozwiązaniem technicznym jest bez sensu. Dwa dekodery opłacają się bo są to dwa niezależne abonamenty, tylko taniej. Dwa połączone dekodery (w ramach jednego abonamentu) są mniej wygodne ale opłacają się bo płaci się jak za jeden. Połączenie tych dwóch opcji w kompromis typu "ani tanio ani wygodnie" nie budzi nadziei na wielki sukces marketingowy tej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...