Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ramówka Nickelodeon jest do 22 stycznia, aczkolwiek trudno się połapać w ramówce na stronie naziemna.info, lecz spróbowałem odgadnąć o co chodzi i tłumaczę. W związku z tym, że Nickelodeon jest na MUX 4, które może zmieni się po zmianie standardu na DVB-T2 niestety dalej będzie emitowana "Rodzina zastępcza", lecz tym razem w godzinach 23.00-5.00. Co dała czeska koncesja? Nickelodeon będzie mieć w ciągu dnia europejską ramówkę z tzw. oknem na "Rodzinę zastępczą" w nocy, czyli tak jak miało to miejsce na MTV - z tym, że MTV miało okno 4-godzinne (od 22.00 do 2.00). Także jeżeli chodzi o nowości to przywitamy "Wszyscy razem Śladem Blue" oraz "Pełzaki (2020)" :) No i z tego co można się domyśleć wypadnie "Sam i Cat" oraz "Hotel 13" z tłumaczem migowym, który był potrzebny dla polskiej koncesji. A wszystko to zapowiada się jeszcze w tym roku po świętach, lecz nie wiem czy to będzie 26 czy 27 grudnia? Co się stanie z "Rodziną zastępczą", gdy w Polsce będzie już DVB-T2? To już debata w temacie MUX IV. Według mnie tak to właśnie będzie wyglądało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarwinShow Maj to ostateczny termin, ale polską koncesję można zerwać w każdej chwili, a tym bardziej, że 9 listopada polski Nickelodeon oraz Austracki dostali zezwolenia na czeską koncesję, a więc po co czekać na maj? Poza tym zobacz ramówkę od 26 grudnia. Jest niecała, ale od 5.00 do 23.00 jest identyczna jak czeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już w pełni oficjalnie mogę napisać, że ramówka Nickelodeon jak i być może logo oraz oprawa graficzna zmieni się 27 grudnia w poniedziałek o 5.00 rano. W godzinach 23.00-5.00 będzie lecieć wymagana do MUX-4 "Rodzina zastępcza". https://www.telemagazyn.pl/nickelodeon/?dzien=2021-12-27#program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu Nickelodeon  tak się przedstawia do 12:00 seriale animowane dla dzieci o 12:00 nie wiem do której seriale dla młodzieży a w nocy do rana rodzina zastępcza jako wymóg żeby Nickelodeon było mux 4 DVB-T jeżeli chodzi o dzień roboczy Bo w weekendy to są maratony serial dla dzieci animowanych od rana do późnego popołudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w dodatku ramówka jest taka sama co ramówka europejska (oprócz godzin 20:00 - 21:25, 23:00 - 05:00, gdzie nie jest kopią tej ramówki), europejski feed uznaje, za bez charakteru i oryginalności, udają, że są nowe kreskówki i seriale, tylko po to aby dać im max 2 miejsca w ramówce i wciąż mieć ramówkę wypełnioną Spongebobem, Harmidomem i Henrykiem. 

 

Pewnie Nick Polska z czeską koncesją (Nickelodeon Global (ta europejska, też ją ma)) pożyje np. rok lub dwa, dopóki Viacom nie uzna ze czas ciąć koszty i zamknie polską wersję i zaserwuje nam europejską (jak w zeszłym roku Viacom wye[beep]ował szwedzką, duńską, norweską i iberyjską wersję i w 2021 dał im tą samą) Po samej ramówce, która głównie się składa z 4 seriali i że SkyShowtime pojawi się w przyszłym roku oraz same cięcie kosztów przez Viacom, nie widzę przyszłości dla polskiej wersji Nickelodeon. 

Edytowane przez SprytoniumXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym tego taki pewien...Jak oglądałem "Psi Patrol" a następnie "Santiago z mórz" nie było loga ani identów kanału Nick Jr. A tak poza tym to chyba powróciliśmy do lat 2010-2012, ponieważ w 60% jest to wersja europejska jak nie światowa. Pisząc światowa myślę tu o Turcji, która leży w Azji Zachodniej oraz Cyprze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już czas, aby ten główny Nickelodeon zamienić na NickRewind, w którym będą stare seriale animowane emitowane dawniej na Nickelodeon i żeby to nadawać w języku polskim oraz angielskim, a przede wszystkim w jakości HD.

Oczywiście w jakości HD powinien przejść również kanał Nick Jr.

Edytowane przez abc70620
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny Nickelodeon pozostanie nienaruszony i żadne zamiany na NickRewind w ogóle nie wchodzą w grę. Co do ramówki jest ona "nowa" dla nas, a stara dla innych państw. Jeszcze tydzień temu był chociażby serial "Pełzaki (2020)", ale po świętach z tego jak widać zrezygnowali. Moim zdaniem pomimo wszystkiego wygląda to o wiele lepiej, jeśli chodzi np. o reklamy. Kanał na polskiej koncesji emitował mnóstwo reklam, a jeszcze więcej po uchwaleniu ustawy o większej ilości reklam w wyznaczonych godzinach. Teraz ten blok reklamowy jest niezauważalny. Jakość kanału jest lepsza przez internet, a jeśli ramówka jest rzeczywiście uboga mam do wyboru 3 inne kanały - Nick Jr, NickToons oraz TeenNick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...