Skocz do zawartości

MiracleBox - który?


gryzli73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niebardzo rozumiem pojęcie połączenie kaskadowe.

 

Mam 2 Anteny jedna ma 13E + 19,2 konwertery single+ diseq 2x

Wpięte do głowicy numer 1

 

Do drugiegj głowicy zaś mam wpięte 10E+16E również diseq 2x

i wszystko działa bez problemów.

 

Chyba że masz na myśli inny schemat : 2rożne anteny i wymieszane kable z 2 anten do jednego diseq a następnie do głowicy.

 

To też nie powinno mieć znaczenia.( kwestia ustawienia wyjść w głowicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi mi o takie połączenie :

diseq 1.1 - 10/1 do 9 wejść pojedyncze kable od różnych zezow do ostatniego wolnego wpinam kabel wychodzący z diseq 1.0 4/1 i tu mam z drugiej anteny 4 pozycje sat.

 

Takie połączenie obsłuży mi tylko stara ariva 100. Amiko i optyk Sloth już tego nie przełączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diseq 2.0 powinien być niekóre głowice mają problemy z mniej niż 2.0.O ile wiem szansa jakąś masz ale szczerze to nie powinno technicznie działać.Nigdzie nie masz w specyfikacji diseq wpinania diseq do diseq...Zasadą dieseq jest przełączanie konwerterów pod wpływem impulsu elektrycznego.(napięcia ) po stronie tunera  tuner generuje przełączenie w diseq na podstawie listy.Tutaj zestaw z 2 diseq w diseq to nie ma prawa działać prawidłowo.Oczywiście są wyjątki od norm jak widać tobie na jakimś szrocie udało się to odpalić choć nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam.

Jestem posiadaczem Miraclebox Twin Plus.

Jako, że nie jestem zbyt biegły w sprawach linuxowych mam pytanie.

Chciałby zakupić kartę z pakietem erotycznym ELITE LIGHT 4+, których kanały nadawane są w systemie kodowania Viaccess.

I teraz moje pytanie brzmi:

Jako, że ten dekoder posiada uniwersalny czytnik kart, to czy wystarczy, że włożę zakupioną karte do "kieszeni", ustawię na odpowiedni kanał i poczekam, aż karta się aktywuje, czy muszę wcześniej jakoś skonfigurować dekoder, by móc odbierać kanały?

Jeżeli potrzeba będzie skonfigurować, to czy Ktoś mógłby podpowiedzieć jak to mam zrobić.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...