Skocz do zawartości

ankieta za plusami lub minusami


tracer10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda w świetle tego co napisał admin sprawa jest zakończona, ale chciałbym wyrazić swoje zdziwienie pewnym faktem.

Chodzi o liczbę głosujących.

Sorry, ale jest ona tak mała, że aż zastanawiam się czy nie było to celowe zagranie, czyli samo miejsce ankiety na forum.

Moim skromnym zdaniem  powinna być ona dostępna na głównej stronie forum. Dotyczy wszystkich a uczestniczył mniej niz skromny promil ogółu.

I rękę dam sobie uciąć, że sporo osób nie wiedziało o niej w tym i ja.

Nie każdy kopie forum co dzień przeznaczając na to ileś tam dziesiąt minut.

 

 

Reasumując adminie, jak robisz ankietę to daj ją w łatwo widoczne miejsce.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy powstała ta ankieta to przecież każdy po zalogowaniu się na forum widział ją jako nowy post (wątek). Więc co za problem wejść w dział "Ankiety", następnie w wątek z tą ankietą i zagłosować? Ja tam nie miałem z tym żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy powstała ta ankieta to przecież każdy po zalogowaniu się na forum widział ją jako nowy post (wątek).

No to fajnie bo u mnie ciągle jestem zalogowany to i nie widziałem, a problem dla zalogowanych non stop jest taki jak wspomniałem wcześniej, że nie każdy wertuje forum od a do z .

A już na pewno do działu ankiet, i efekt jest taki ze liczba głosujących zakrawa na kpiny.

94 głosy no sorry, ale to powinno byc powtórzone bo taka próba to zadna próba.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, gdy jest się już zalogowanym na forum i powstaje jakiś nowy wątek albo post w istniejącym już wątku to również staje się on widoczny. Jest odpowiednio oznaczany. Jest to normalne na każdym forum.

 

Poza tym, temat plusów i minusów tu na forum (czyli tzw. reputacja) został już zakończony i nie ma co do tego wracać.

Z mojej strony koniec dyskusji.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dział o forum powinien być priorytetem dla każdego. Hipotetycznie wszedłby nowy regulamin i dostałbyś ostrzeżenie za coś i jakbyś się tłumaczył? Że masz inne priorytety niż czytanie jakiegoś tam działu forumowego? Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale nie jest ono logiczne. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba głosujących zależy tylko i wyłącznie od samego zainteresowania użytkowników tematem - informacja o ankiecie była tu w tym dziale, przewijała się wielokrotnie (z każdą odpowiedzią) w najnowszych wątkach po prawej oraz po prawej na stronie głównej portalu. Dodatkowo została wyraźnie przedłużona. Ankieta ma ponad 3700 wyświetleń. Po prostu reszty temat nie zainteresował i tyle. Jeśli Ci powiewa, to zamykam. Decyzja i tak została podjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...