Skocz do zawartości

Zdjęcie

Player.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 the cable guy

the cable guy

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1322 postów
  • Od: 06 lip 2016

Napisano 22 listopad 2017 - 19:52

Ceny odstraszają. Gdyby zaoferowali kanały C+ w cenie do 40zł to by ludzie się zainteresowali. 

Kanał Universal Channel gwarantowany umową był od 5 marca 2013 r. do 1 października 2015 r. oraz od 17 stycznia 2017 r. do 14 lipca 2017 r. w pakiecie Film HD. 

#22 hapxx

hapxx

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 124 postów
  • Od: 22 lip 2016

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:14

http://satkurier.pl/...ejow-wideo.html

Co?
Ciężko powiedzieć że walczą o nich, raczej jest to element promowania się na nowoczesną i otwartą platformę. 
A co do bojkotu przez tzw polskie środowiska "konserwatywne"(bo normalni konserwatyści np z UK czy Australii nie maja z tym problemu) to nie martwilbym się, to wycie środowisk ekstremistycznych a gdy przychodzi co do czego i trzeba by bojkotować wszystkie firmy LGBTfriendly od Googla/Facebooka/Microsoftu/Youtube do Coca Coli/Ubera/McDonalda to mięknie rurka.

#23 _Artek_

_Artek_

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 45 postów
  • Od: 04 wrz 2017

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:29

Czy ktoś ma jakieś info kiedy i na jaką platformę tv poza mobilnymi napisana zostanie w pełni funkcjonalna aplikacji Player z kanałami Canal+ naprawdę czasem mam ochotę wykupić ten pakiet za 60zł i pooglądać mecze na canal+ ale jak mam oglądać siedząc tylko  przy 15 calowym laptopie to mi się odechciewa..... 

#24 śmiechu warte

śmiechu warte

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 208 postów
  • Od: 21 cze 2016

Napisano 10 styczeń 2018 - 11:31

Najszybciej pewnie na Samsunga. Inne wyjście, kupić za około 2 stówki jakąś chińską przystawkę TV na Androidzie, czekać na zapowiedziany dekoder OTT lub podłączyć lapka pod TV.

A tak w ogóle, to temat o tej konkretnej usłudze jest tu: http://forum.satkuri...ayerpl-oraz-nc/

#25 KFORCYT

KFORCYT

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 7 postów
  • Od: 30 gru 2017

Napisano 10 styczeń 2018 - 13:42

nie ma aplikacji Player na Android TV

#26 _Artek_

_Artek_

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 45 postów
  • Od: 04 wrz 2017

Napisano 11 styczeń 2018 - 09:48

nie ma bo mam android tv ps4 i ios niedawno sprzedałem ATV 4 na żadną z tych platforn nie ma w pełni funkcjonalnej aplikacji..... jestem szczęśliwym abonentem Cyfrowego Polsatu bardzo brakuje mi kanałów sportowych z grupy NC+ szkoda że nie chcą moich pieniędzy :D