Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Ja z kolei zastanawiam się nad tym, jak teraz będzie można oglądać filmy/seriale/audycje na player.pl na komputerze?

Mam na myśli konkretnie przeglądarkę internetową.

 

Ja korzystam z przeglądarki Mozilla Firefox, jednak ta wraz wersją o numerze 52 zakończy m.in. wsparcie dla wtyczki Silverlight, która to jest wymagana do oglądania czegokolwiek w serwisie "Player.pl". :/

Przeglądarka Google Chrome w ogóle nie obsługuje wtyczek Silverlight, a badziewnego Internet Explorera to ja na oczy nie chcę widzieć.

 

Co teraz? W takiej sytuacji serwis "Player.pl" musiałby "skończyć" z Silverlight'em i przejść na coś innego, co będzie wspierane przez wszystkie przeglądarki. Znając życie to pewnie o tym w ogóle nie myśli i nadal będzie twardo obstawać przy Silverlight'cie, podczas gdy standard ten od jakiegoś czasu jest już w odwrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, być może. Przeglądarkę Google Chrome mam na moim starszym komputerze stacjonarnym z systemem Windows XP i na nim serwis Player.pl nie działa, tzn. żaden film się nie odtwarza. Na Firefoksie zresztą też, ale tę ostatnią przeglądarkę mam też na laptopie (nowszym, już z systemem Windows 7) i na nim Player.pl, póki co, jeszcze działa. Jak pojawi się wersja 52 Firefoksa to i na moim laptopie będzie koniec z serwisem Player.pl... :/:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, jasne, już polecę kupić nowego kompa... :P

Ewentualnie będę mógł jeszcze korzystać z Player.pl na smartfonie, ale taki mały ekranik to nie to samo... :?

Przecież napisałeś, że na Windows 7 Ci działa. No to tam oglądaj.

 

A ekran w telefonie jaki masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil, owszem, na laptopie z Windows 7 serwis Player.pl mi działa, ale będzie tak do czasu aktualizacji Firefoksa do wersji 52. Gdy aktualizacja ta nastąpi to wtedy będzie już koniec. :( Napisałem to przecież w jednym z moich poprzednich postów tutaj.

W telefonie mam ekran o przekątnej 5,1 cala (Samsung Galaxy S5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Player.pl od dzisiaj jest dostępny w całkiem nowej odsłonie. Zmieniono interfejs oraz układ strony, logotyp, a także odświeżono pakietyzację.

 

Dużą nowością jest pojawienie się autorskich kanałów tematycznych nc+ - na żywo oraz na życzenie. O dziwo, nc+ nie potrafiło samodzielnie wprowadzić takiej możliwości dla swoich abonentów.

 

Wszystko wygląda prościej i estetyczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Już ponad miesiąc po zmiania interfejsu na stronie player.pl a w Smart TV Samsung aplikacja Player cały czas w starej odsłonie... Brakuje wiele treści na żądanie jak i kanałów na żywo m in. Eleven Extra, nSport, Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+

 

Odpowiedź playera na pytanie o aktualizację aplikacji w Samsung Smart TV:

"Pracujemy aktualnie z Samsung Polska nad wdrożeniem i gdy tylko to się stanie poinformujemy o tym na profilu FB oraz stronie www.player.pl"

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rewolucja abonenci cyfrowego polsatu  już mogą oglądać wszystkie kanały grupy NCPlus za jedyne 100zł miesięcznie a to że tak jak napisał kolega wyżej aplikacja Player nie ma nawet opcji chromcastu z aplikacji w telefonie...... a kto by się tym przejmował...... :D

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoka cena, brak rozdziału filmu i sportu, brak aplikacji na Android TV... To wszystko dyskwalifikuje u mnie tę ofertę.

 

Pewnym plusem jest paczka HBO bez wiązania się abonamentem, ale taka przyjemność kosztuje 45 zł (pakiet Start Extra z kanałami tematycznymi nc+ za 20 zł i HBO za 25 zł) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://satkurier.pl/news/165907/player-walczy-o-kibicow-i-gejow-wideo.html

Co?
Ciężko powiedzieć że walczą o nich, raczej jest to element promowania się na nowoczesną i otwartą platformę. 
A co do bojkotu przez tzw polskie środowiska "konserwatywne"(bo normalni konserwatyści np z UK czy Australii nie maja z tym problemu) to nie martwilbym się, to wycie środowisk ekstremistycznych a gdy przychodzi co do czego i trzeba by bojkotować wszystkie firmy LGBTfriendly od Googla/Facebooka/Microsoftu/Youtube do Coca Coli/Ubera/McDonalda to mięknie rurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś ma jakieś info kiedy i na jaką platformę tv poza mobilnymi napisana zostanie w pełni funkcjonalna aplikacji Player z kanałami Canal+ naprawdę czasem mam ochotę wykupić ten pakiet za 60zł i pooglądać mecze na canal+ ale jak mam oglądać siedząc tylko  przy 15 calowym laptopie to mi się odechciewa..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej pewnie na Samsunga. Inne wyjście, kupić za około 2 stówki jakąś chińską przystawkę TV na Androidzie, czekać na zapowiedziany dekoder OTT lub podłączyć lapka pod TV.

A tak w ogóle, to temat o tej konkretnej usłudze jest tu: https://forum.satkurier.pl/topic/22897-player-%E2%80%93-wsp%C3%B3lna-oferta-playerpl-oraz-nc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...