Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)


leonk1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam sport zarówno na wifiboxie jak i wifipremiumboxie. Natomiast na głównym dekoderze całe nc+go wisi mi i muli. Dzwoniłem do nich to wciskają kit że to wina routera hehehe. Tyle tylko że problemy się zaczęły po podłączeniu ich mulitroomu. Więc opcję są dwie: albo te ich dekodery są do [beep] albo ten cały multiroom po wifi to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem Player.pl w nc+go TV nie powinien oferować wszystkiego tego co na komputerze? Bo u siebie mam tylko kilkanaście filmów, jakieś parę programów, paradokument i coś dla dzieci. A seriali normalnych żadnych. Czy to ostatni, czy sprzed 5 lat, jak to Player.pl normalnie oferuje :/ A mam tak na wifi Premiumbox+'ie. Czy to może wszystko musi się pobrać? Chociaż kiedyś na dekoderze po n podłączając dekoder do sieci, to wszystko od razu miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa dostępna w dekoderze to TVN Player i nie jest ona tożsama z biblioteką materiałów Player.pl, oferta w obu tych usługach znacznie różni się i raczej nic nie zapowiada, żeby w najbliższym czasie miało się coś zmienić w tej materii. Ilość materiałów w TVN Player wynika ze zmian w strukturze udziałowej ITI Neovision i TVN S.A. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jakiś czas temu zdecydował, że pełna oferta Player.pl będzie dostępna tylko na www oraz przez apkę mobilną czy Smart TV. Stąd drastyczne okrojenie oferty na dekoderach. Temat był swego czasu wałkowany na forum.ncplus.pl.
Tak więc to nie Ty masz wybrakowaną ofertę. Wszyscy w nc+ tak mają. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :) A Tobie ircios nie dziękuję.

 

Pamiętam, że jeszcze z rok temu, bo wtedy ostatnio miałem jak podłączyć ADB-5720SX do internetu, to mogłem obejrzeć Kryminalnych czy nawet Naukę jazdy! A ostatnio co widziałem, to jakieś Ten moment (czy jak to się nazywa), Peppa Pig, a z filmów włączyłem sobie na chwilę Pieniądze to nie wszystko :) Tyle kojarzę, bo na szybko trochę sprawdzałem.

 

A jeszcze odnośnie Seriale+ w ramach nc+go TV. Czy w tej kolekcji nie powinny być dostępne całe sezony cały czas lub od początku do końca jego emisji tam, a nie tak samo jak w przypadku dyskowego SVOD, że od dnia X do dnia Y jest taki i taki odcinek? :) Bo chyba takie coś zapowiadano, jak uruchomili tą odświeżoną usługę OTT.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

Czy ktoś ma tutaj dostęp do biblioteki VOD NC+ GO Hustler ?

Czy możecie napisać mniej więcej jakie są kategorie filmów i ile ich jest?

Zaproponowano mi przy przedłużeniu umowy tą paczkę i jestem ciekawa jakie są tytuły/kategorie.

Posiadam też w pakiecie Hustler HD.

 

pozdrawiam,

Alicja.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już wątkiem dotyczącym usługi nc+ GO na telewizor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Orientuje się ktoś dlaczego w NC+ Go na dekoderze WifiBox+ w połączeniu z kinem domowym LG-HT503 nie ma głosu na kinie domowym? Dekoder  połączony jest z kinem domowym zwykłym tanim kablem optycznym. Gdy oglądam normalnie telewizję to głos jest a gdy chcę oglądnąć coś na NC+Go np film z kolekcji Canal+ VOD czy jakiej kolwiek kolekcji to w głośnikach kina domowego jest cisza.

Wie ktoś co to może być i gdzie to ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem z usługą nc+ go tv na mediaboxie. Wszystko działa pięknie, uruchamiam wszystkie dostępne biblioteki. Problem pojawia się przy drugim uruchomieniu, a dokładnie to z usługą HBO GO. Za pierwszym razem działa bez problemu, po wyjściu z HBO GO do "zwykłych" kanałów nie da się już wejść do nc+ go tv. Pojawia się czarny ekran i czekanie nic tutaj nie da, inne opcje np Canal+ vod działają. Trzeba zresetować dekoder żeby ponownie załączył HBO GO.

Edytowane przez irbis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy Forumowicze,

Czy ktoś ma tutaj dostęp do biblioteki VOD NC+ GO Hustler ?

Czy możecie napisać mniej więcej jakie są kategorie filmów i ile ich jest?

Zaproponowano mi przy przedłużeniu umowy tą paczkę i jestem ciekawa jakie są tytuły/kategorie.

Posiadam też w pakiecie Hustler HD.

 

pozdrawiam,

Alicja.

12 kolekcji: amateur (22 pozycję) , anal (11) , exotic (16) , fetish&extreme (45) , gay (33) , girl-girl (36) , girl-girls (2) , group sex (16 ) , milf (24)                      taboo (31) , teen (48) , teens (1).

Edytowane przez waldek1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

INFO z pomocy NC+L

 

Informuję, że na urządzeniu do odbioru telewizji DVB-T z systemem Android, aplikacja NC+GO nie będzie funkcjonować. 

 

 

Myślałem, że jak na Androidzie 4.4.2 na telefonie działa i na FBOX-e również. Czy ktoś ma jakieś inne zdanie?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o usłudze nc+ GO na dekoderach (TV) już jest w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...