Skocz do zawartości

TSReader Lite - Failed to lock signal


sikawkowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam problem z TSRaderem Lite, który nie działa tak jak powinien. Kiedy uruchamiam program i próbuje wybrać właściwą satelitę (Hotbird 13e) i transponder, program nie uruchamia się i pojawia się napis : "Failed to lock signal". Również kiedy uruchamiam TSRadera za pomocą CrazyScana pokazuję się okno z konfiguracją, wpisuję dane z CS takie jak : częstotliwość, SR, modulacja, polaryzacja i klikam "Tune" pojawia się napis: "Unable to run graph"

Posiadam kartę TBS 6983, dodałem takie pliki jak : TSReader_BDASource_TBS_TBS6283DVBT_A.dll ,TSReader_BDASource_TBS6283DVBT_B.dll do COOL.STF/TSReaderLite/Sources. Również wkleiłem StreamReader.dll oraz Steramreader.ini do COOL.STF/TSReaderLite/ Pliki pochocdzą od CrazyCata. Bez tych plików również mam problemy.

 

Jest ktoś w stanie pomóc w tym temacie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 6983, to dokładasz złe pliki - 6283 to karta dla DVB-T.

Powinieneś dodać: TSReader_BDASource_TBS6983A.dll i TSReader_BDASource_TBS6983B.dll, są do pobrania w archiwum tu: http://www.tbsdtv.com/download/document/common/tsreader-bdasource_v1.0.8.7-20150604.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak faktycznie mój błąd przy tworzeniu posta skopiowałem złe nazwy plików. Sprawdziłem to co napisałeś i okazuje się, że w folderze /Sources mam właściwe pliki, a także dla pewności wkleiłem te pliki które napisałeś abym ściągnął z tego źródła. Nadal sytuacja wygląda tak samo tzn wyskakuje mi okienko "Failed to lock signal". Masz/macie jakieś inne pomysły jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany z failed to lock signal. Należało wprowadzić odpowiednie ustawienia LNB w Tsreader. 

W Switch input: D4. 

W Input Setup: zaznaczone Palarity Variable, Lnb type: Multi band, LNB low: 9750, LNB high 10600, Switch Freq: 11700, Voltage: polarity, Tone: band. 

Dalej po wybraniu satelity i transportera i kliknięciu na Tune program działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...