Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mając tę samą aplikację na przykład na Androidzie z tą samą wersją na dwóch różnych urządzeniach możemy mieć np. inny wygląd. Najlepszy przykład to Messenger. A także różnice istnieją różnice pomiędzy wydaniami na iOS i Androidem. Jedne wychodzą wcześniej, drugie później. Czasem jednocześnie. Do tego dochodzi rozdrobnienie na telefony i tablety czy też już telewizory lub inne urządzenia bazujące na systemie Google'a, bądź innym. Trzeba mieć to po prostu na uwadze.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte złośliwości i zaczepki - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniłem już przecież chwilę temu, że pomimo tych samych wersji i bieżących aktualizacji wybrane aplikacje mogą wyglądać i oferować różne rzeczy na obu systemach.

 

Na andku tego nie ma, pozostaje szajsfon, wrócę do domu to zobacze...
P.S.
akurat "miszczu" to screen musi być z IOS bo tam ta apka tak wygląda, ale u mnie brak po aktualizacji, mimo najnowszej wersji oprogramowania

Jak iOS, skoro ten nie ma takich ikon i takiego ich układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniasz dalej, piszesz żeby pisać i tak od zawsze, używasz słów których mie rozumiesz, a i tak ciągle Cię tolerują...

Wyraźnie napisałem tutaj co może być przyczyną tego, że Ty masz inaczej i kolega ma inaczej.

 

Ciekawe których słów nie rozumiem, według Ciebie. Wymienisz mi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Trzeba wybierać te najlepsze.  :cool:

Wystarczy, że się ma swoje ulubione gatunki i już jakoś to idzie. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile "Mute", którego premiera była parę dni temu ma niestety słabe opinie - 5.5/10 IMDB, 11% (!) od krytyków na Rotten Tomatoes, to kolejny ekskluzywny film w ofercie Netflixa, czyli "Anihilacja" Alexa Garlanda (wcześniej "Ex machina") zbiera świetne oceny - 8.1/10 IMDB, 87% na Rotten. Premiera 12 marca, warto czekać :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Widziałem trailer "Mute" i myślałem, że jak Alexander Skarsgard z "Czystej Krwi" gra to będzie dobry film.

Za to "Anihilacja" zapowiada się bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...