Skocz do zawartości

Zdjęcie

Netflix

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
728 odpowiedzi w tym temacie

#721 kingofsouth

kingofsouth

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3559 postów
  • Od: 24 mar 2013
  • LokalizacjaZdolny Śląsk

Napisano 15 styczeń 2018 - 12:11

No nic, trzeba czekać.Trochę do tego czasu się obejrzy innych seriali.

super.jpg
nowa.jpgnowa.jpg
2017-08-06_195343.jpg

#722 Rasheed

Rasheed

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Od: 22 lip 2010

Napisano 15 styczeń 2018 - 12:21

Coś kojarzę, że 2 sezon był na Netflixie ze sporym opóźnieniem, coś kojarzę że po roku ...

#723 lokam

lokam

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 122 postów
  • Od: 06 kwi 2014

Napisano 15 styczeń 2018 - 20:39

"Line of Duty", serial kryminalny od BBC. Opowiada o pracy jednostki antykorupcyjnej, zajmującej się walką z przestępczością w samych szeregach policji. Trafiłem na ten serial przypadkowo, nigdy o nim nie słyszałem. Zrobiony perfekcyjnie, scenariusz, gra aktorów, muzyka. Jestem już na 4 sezonie, te 3 poprzednie były genialne. Jak ktoś lubi seriale kryminalne, to będzie zadowolony.

#724 Conan

Conan

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Od: 13 sie 2010

Napisano 21 styczeń 2018 - 21:12

Obejrzałem wczoraj "Good Time" z Robertem Pattinsonem w roli głównej (tak, tym ze "Zmierzchu") i to naprawdę dobry film. Nominacja do Złotej Palmy oraz pozytywne recenzje i opinie (80/100 na Metacritic, 7,4 na iMDb) zdecydowanie zasłużone. Film oczywiście nie miał premiery w polskich kinach. Następna w kolejce na mojej liście jest również bardzo dobrze oceniana gruzińska "Moja szczęśliwa rodzina". Właśnie takie kino chcę oglądać na Netflixie, a nie wątpliwej jakości produkcje własne w stylu "The Open House".

Poza tym w styczniu widziałem świetne  "The End of the F***ing World". Serial dość specyficzny, ale jeśli ktoś lubi brytyjski czarny humor na pewno się nie zawiedzie. Zrobił na mnie większe wrażenie niż nowe "Black Mirror".

W lutym czekają nas co najmniej trzy mocne premiery - wspomniany tu już "Altered Carbon", "Mute" (film science-fiction reżysera "Moon" i "Kodu nieśmiertelności") oraz "Seven Seconds" (serial kryminalny twórczyni "The Killing").

#725 abiele

abiele

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 65 postów
  • Od: 28 sie 2013

Napisano 21 styczeń 2018 - 22:55

Super! Dzięki za propozycje i prosimy o więcej!

#726 Rasheed

Rasheed

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisano wczoraj, 19:28

Jeden z najciekawiej zapowiadających się seriali tej zimy, "The Alienist" od TNT, w kwietniu pojawi się w Netflixie (od razu cały sezon). Umowa dotyczy wszystkich krajów za wyjątkiem USA i Francji.

#727 kingofsouth

kingofsouth

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3559 postów
  • Od: 24 mar 2013
  • LokalizacjaZdolny Śląsk

Napisano wczoraj, 19:31

Mam nadzieje, że prócz seriali Netflix zacznie robić dobre filmy.

super.jpg
nowa.jpgnowa.jpg
2017-08-06_195343.jpg

#728 Conan

Conan

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Od: 13 sie 2010

Napisano wczoraj, 21:08

Jeden z najciekawiej zapowiadających się seriali tej zimy, "The Alienist" od TNT, w kwietniu pojawi się w Netflixie (od razu cały sezon). Umowa dotyczy wszystkich krajów za wyjątkiem USA i Francji.

Świetna wiadomość, choć trochę szkoda, że dopiero po wyemitowaniu całego sezonu w Stanach.

@kingofsouth, jest trochę dobrych filmów pod szyldem "Netflix Original". Co prawda nie wszystkie z nich są stricte wyprodukowane na zlecenie Netflixa, ale śmiało można polecić takie tytuły jak "Beast of No Nation", "Oblężenie Jadotville", "Okja", "Opowieści o rodzinie Meyerowitz", "Najpierw zabili mojego ojca" czy "Mudbound".

#729 Rasheed

Rasheed

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisano dziś, 06:33

Świetna wiadomość, choć trochę szkoda, że dopiero po wyemitowaniu całego sezonu w Stanach.

Będzie wtedy dostępny cały sezon od razu, ja już się tak przyzwyczaiłem do standardów Netflixa z wypuszczaniem całego sezonu, że nawet jeśli serial jest emitowany co tydzień to czekam na jego zakończenie by obejrzeć sezon wg swoich upodobań (tak teraz muszę robić z "Counterpart" z HBO GO).

Użytkownik Rasheed edytował ten post dziś, 06:33