Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A macie tak, że po rozpoczęciu każdy film startuje w 480, potem przełącza się do 720 i w końcu do 1080. Oczywiście bitrate odpowiednio wzrasta. Do osiągnięcia 1080 jest tak ze 3 minuty...

 

 

Mam dokładnie tak samo. Jako, że mam łącze tylko 6mbps, to u mnie potrafi startować od rozdzielczości 288p, przy bitrate 140 kbps :D W ciągu minuty podbija do 720p i bitrate ok. 2,7 mbps, po kolejnej minucie ustala się na 1080p i bitrate ok. 4 mbps. Jeśli oglądam film już po północy to potrafi nawet wskoczyć 7,5 mbps, ale to już chyba szczyt możliwości mojego łącza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że 11 milionów obejrzało w telewizji nie znaczy że 11 milionów poszłoby do kina.Film średni,a sama obsada nie powala.

Netflix nie jest telewizją. A czy tyle by poszło do kina? Myślę, że tak. A nawet i więcej. Patrząc na to ile zarobił wspominany film od Universal, który jest również totalnym badziewiem z serii ciągniętej już na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mylisz się @Emil.1603 to był film zrobiony dla Netflixa przez Netflixa na potrzeby Netflixa a nie kina . Dlatego filmy ich produkcji nigdy nie będą nominowane do Oscara. Mam nadzieje, że rozumiesz o co w tym Netflixowym świecie chodzi. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się @Emil.1603 to był film zrobiony dla Netflixa na potrzeby Netflixa a nie kina .Dlatego film z Netflixa nigdy nie będzie nominowany do Oskara.

 

To jedno. Drugie, że jednak jest różnica iść do kina a odpalić laptopa/TV i włączyć film. W większych miastach, gdzie jest kilka kin nie ma tego problemu. Ale weź pod uwagę ludzi z wiosek i mniejszych miasteczek, którzy do najbliższego kina mają kilkadziesiąt kilometrów. Sam mam do najbliższego kina jakieś 30 km, tak więc mimo, że lubię i zaglądam tam dość często, to szybciej skuszę się na obejrzenie nowego filmu na Netflixie niż w kinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylę się, bo właśnie to miałem na myśli. Czyli wysokobudżetowy film w skali kinowej i podobnej do tej co robi konkurencja (Universal, Fox, Disney, Viacom), ale z tą różnicą że właśnie z premierą w Netfliksie, bez kino. Jak coś nowego.

 

Co do nominacji… Jak trend się rozpowszechni, to i podejście Akademii Filmowej również się zmieni co do tego. Już teraz widzimy ile świetnych seriali zrobił Netflix, Amazon, czy kilka dobrych Hulu. Wie[beep]i kilka lat temu koniec tradycyjnej telewizji, a ta mimo rozwoju usług strumieniowych, ma się całkiem dobrze, mimo pewnych spadków. Jedynie sport pozostaje w takiej niszy, ale to też pewnie się z czasem zmieni.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie były dotychczas polskie filmy ? Obecnie znalazłem film "Róża"...

 

"Ida", "Pokłosie", "Ile waży koń trojański", "Job", "Big love", "Haker", "Kołysanka", "Jeszcze raz", "Zero".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem cały sezon parę meisięcy temu. Obiektywnie słaby, ale mnie wciągnał, podobnie jak "Under the dome", lubię seriale oparte o Stephena Kinga.

Niestety, amerykański kanał Spike został zlikwidowany i nie ma planów na drugi sezon a..

to zakończenie naprawde było niezłe ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spike przejdzie rebranding na Paramount Network, a serial został skasowany, bo nie miał zadowalającej oglądalności.


...lubię seriale oparte o Stephena Kinga

Ja też. Polecam serial Mr Mercedes. 

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie został. Rebranding przejdzie dopiero za kilka dni, a dokładniej 18 stycznia.

Został, bo od dłuższego czasu jego ramówka to odpowiednik Paramountu i Comedy Central w Europie.

18 stycznia zmieni się logo ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi coś polecić z Netflixa?

 

Widziałem lub napocząłem już następujące seriale:

 

- Better Call Saul

- BoJack Horseman

- Dark

- El Chapo

- House of Cards

- Manhunt: Unabomber

- Marvel's The Punisher

- Mindhunter

- Narcos 

- Orange is the New Black

- Stranger Things

- Suburra

- The Crown

 

Coś bardzo dobrego przegapiłem? Nie musi to być serial. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...