Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość breaking

"Dark" - kolejny znakomity serial od Netflixa. Świetna muzyka, bardzo dobrze dobrani aktorzy, fabuła, która trzyma cały czas w napięciu. Czytając recenzje, myślałem, że są przesadzone, jednak po obejrzeniu serialu uważam, że nawet one w nie wystarczający sposób opisują ten genialny serial.

Dawkuję sobie po jednym odcinku dziennie. Mocno mnie wciągnął, ósmy odcinek wbił mnie w fotel i doprowadził do euforii. Serial znakomity moim zdaniem, świetnie zrobiony. Muzyka, klimat, światło, gra aktorska i fabuła na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawkuję sobie po jednym odcinku dziennie.

Ja w dwa dni obejrzałem, w jeden dzień nie dałem rady tylko dlatego, że późno wróciłem z pracy, ale i tak obejrzałem 6 odcinków. W tym serialu ważny jest każdy detal, każda rozmowa. Nie można opuścić nawet minuty podczas oglądania. Fabuła niezwykle ciekawa, bardzo skomplikowana. Świetnie sìę to ogląda, fajny jest klimat. Prawdziwa uczta dla oka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak polecacie "Czarne Lustro" to i ja obejrzę. Ja czekam na "Bright" z Will Smith, który pojawi się 22 grudnia. Na święta jak znalazł.  :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowości w styczniu

https://www.nflix.pl/oferta-netflix-polska-na-styczen-2018-planowane-premiery-lista/

 

W tym miesiącu nie będzie żadnej "dużej" premiery serialowej, ale jest kilka niezłych kontynuacji i mniej znanych tytułów.

 

Z filmów warto zwrócić uwagę na "Good Time". To już kolejny film nominowany w tym roku do Złotej Palmy w Cannes (obok "Okji" i "Opowieści o rodzinie Meyerowitz"), który pokaże Netflix. Nie był wyświetlany w polskich kinach.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka ciekawych powrotów, m.in. 4 sezon świetnego "Lovesick", jest też nowy sezon duńskiej "Rity". Mnie zainteresował ze względu na tematykę nowy serial Netflixa "Baronowie narkotykowi", niestety nie ma żadnych informacji o tym serialu. Generalnie miesiąc słaby ale mając tylko zaległości mogą przez rok niczego nowego nie dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon The Crown jak na razie (po 3 odcinkach, które obejrzałem) trzyma bardzo dobry poziom pierwszego.

I serial ma chyba najładniejsze 4K jakie dotychczas widziałem, ale to może też kwestia scenerii ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są powody do zadowolenia. Według dwóch znanych agregatorów recenzji ten film nie zbiera zbyt dobrych ocen.

 

Według portalu Rotten Tomatoes średnia ocen to 3.5/10 oraz 29/100% na podstawie obecnie 35 recenzji. Natomiast bardziej znany Metacritic ocenia ten film na 29/100 na podstawie jedynie 16 recenzji. Oczywiście to się może zmieniać. Jednak więcej jest tych złych, niż dobrych.

 

Natomiast z94H0nT.png od razu zamówił także sequel Bright, ponownie z Willem Smithem w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto na 30dni, później kupujesz następne za 5 zeta...to i tak taniej niż normalnie za 54zeta......

 

Zamiast dawać zarabiać oszustom na Allegro, lepiej znaleźć wśród znajomych czy rodziny 4 chętnych na konto za 54 zł. Wtedy przynajmniej Netflix zarobi te 54 zł a nie jakaś mafia produkująca fałszywe numery kart.

 

Co do filmu "Bright". Jest pewna reguła wśród Netflix Original, tak jak w serialach wychodzą im najczęściej bardzo udane produkcje, tak przy filmach najczęsciej są to mniejsze lub większe porażki. Może więc niech każdy zajmie się tym na czym się zna :) Trochę szkoda ze tak jest bo sposób dystrybucji Netflixa jest bardzo wygodny i przyszłościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, że "Bright" to nie będzie żadne kino wysokich lotów, aprobowane przez krytyków tylko rozrywkowa nawalanka ;).

"Bad Boys II" też ma 23% na Rotten i ~30 na Metacritic. Za to oceny samych widzów na IMDB są na poziomie 6.5/10 i tak samo jest z "Bright".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przecież wiadomo, że "Bright" to nie będzie żadne kino wysokich lotów, aprobowane przez krytyków tylko rozrywkowa nawalanka ;).

Takiego kina oczekuję. Czasem trzeba się oderwać od tego zepsutego świata. :P

Film już jest dostępny. Na święta się obejrzy.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wymień router na lepszy albo masz problem z zasięgiem swojej sieci domowej. Przy internecie 60 Mbit/s ta prędkość jest uzyskiwana w domu przez wifi bez żadnych problemów w standardzie N 150 Mbit/s - mają to teraz wszystkie sprzęty sieciowe.
Edytowane przez killerów dwóch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia częstotliwości, tylko zajętości pasma. W 2,4 GHz jest kilkanaście kanałów do wyboru. Jeśli ktoś mieszka w bloku to ma w okolicy pewnie co najmniej kilka routerów które mogą siać na tych samych - trzeba często ręcznie zmienić kanał i poprawi się i zasięg i prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna reguła wśród Netflix Original, tak jak w serialach wychodzą im najczęściej bardzo udane produkcje, tak przy filmach najczęsciej są to mniejsze lub większe porażki. Może więc niech każdy zajmie się tym na czym się zna :)

Może jakby z94H0nT.png dawał jedynie kasę, a całą resztą zajmowali się profesjonaliści, to może by coś z tego wychodziło.

 

Nadzieja tkwi w The Irishman, do którego prawa przejęli właśnie kilka miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...