Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Netflix od jakiegoś czasu, długo nie mogłem się do niego przekonać. Coraz słabsza oferta tv poniekąd mnie do tego przekonała. Oferta ciekawa, mnóstwo ciekawych seriali, filmów. Dzisiaj obejrzałem "The Crown". Od razu wszystkie odcinki, genialny serial. 8 grudnia będzie 2 sezon i już nie mogę się doczekać. Pewnie już będę opłacał Netflix, w styczniu kończy mi się umowa z nc+. Muszę to teraz przekalkulować, ale jedno wiem napewno - Netflix muszę zostawić.

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mam pytanie dużo jest seriali w 4k HDR albo Dolby Atmos ??

Trochę tego jest. :P

 

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Jestem w fazie testowania.Ogląda się rewelacyjnie kolego @Emil.1603 :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałem "Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)". Jeśli komuś podobała się "Frances Ha" Noaha Baumbacha to nowy film tego reżysera na pewno przypadnie mu do gustu. Może nie porywa, ale spokojnie zasługuje na 7/10, które ma na IMDB. Fajne, klimatyczne i kameralne kino, trochę w stylu starszego Woodyego Allena. Miło zaskakuje, że Ben Stiller i Adam Sandler moga zagrać poważne role, świetny Dustin Hoffman :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dark" - kolejny znakomity serial od Netflixa. Świetna muzyka, bardzo dobrze dobrani aktorzy, fabuła, która trzyma cały czas w napięciu. Czytając recenzje, myślałem, że są przesadzone, jednak po obejrzeniu serialu uważam, że nawet one w nie wystarczający sposób opisują ten genialny serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, niemiecka. Serial, jak dla mnie (i dla żony), bardzo dobry. Już dawno czegoś tak dobrego nie oglądałem. Nie ma się co zastanawiać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Stranger Things.....wiele portali i osób się podnieca tym serialem.

Serial bardzo dobry, jak nie widziałeś to polecam. Czekam na sezon trzeci, który już jest zapowiedziany. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dark" absolutnie rewelacyjny. Zostało mi jeszcze kilka odcinków i jeśli utrzyma poziom do końca to będzie najlepsza produkcja Netflixa tego roku. Po takich serialach jak "Mindhunter" i "Punisher" (oba bardzo dobre i oba obejrzane przeze mnie niedawno) nie sądziłem, że zobaczę w najbliższym czasie coś jeszcze lepszego.

 

Moim zdaniem jest niesłusznie porównywany ze "Stranger Things". Chyba tylko dlatego, że też na początku mamy zaginięcie chłopca w małym miasteczku, ale to zupełnie inne seriale. Nawet pod względem klimatu nie są podobne, bo "Dark" jest dużo mroczniejszy, dojrzalszy. Mnie się bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Dark" absolutnie rewelacyjny. Zostało mi jeszcze kilka odcinków i jeśli utrzyma poziom do końca to będzie najlepsza produkcja Netflixa tego roku.

Sprawdzę, już żonie zapowiedziałem, że mamy kolejny serial do obejrzenia. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial bardzo dobry, jak nie widziałeś to polecam. Czekam na sezon trzeci, który już jest zapowiedziany. :D

Już drugi sezon miał słabszy klimat, ale nie miałem pojęcia, że będą wyciskać ten projekt jeszcze bardziej. Jak dla mnie drugi sezon miał w miarę logiczne zakończenie, a kolejny będzie pewnie niewypałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę irytuje, że Netflix tak mozolnie aktualizuje niektóre seriale. Przykładem jest "Bates Motel", gdzie są tylko 3 sezony, a w tym roku w USA był emitowany 5 finałowy sezon. Nie wspomnę już o "Doctor Who", gdzie są dostępne serie 5-9, brakuje serii 1-4 i odcinków specjalnych po zakończeniu serii 4. Przykładów jest wiele i najlepsze, że nawet nie raczą odpowiedzieć, czy i kiedy pojawią się brakujące sezony/serie.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi sezon miał słabszy klimat, ale nie miałem pojęcia, że będą wyciskać ten projekt jeszcze bardziej. Jak dla mnie drugi sezon miał w miarę logiczne zakończenie, a kolejny będzie pewnie niewypałem. 

 

Też jestem za tym by sezonów było jak najmniej ale trzeba zrozumiec, że to biznes. Jeśli jest kura znosząca złote jaja to się jej nie zabija po 2 latach :) A podobno "Stranger Things" miało w USA oglądalność porównywalną do "Gry o Tron".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wysyp fantastycznych seriali, bardzo wysoko ocenianych przez widzów.

Nie sposób wszystkiego obejrzeć, a co dopiero przełączyć na inne usługi.

 

Jest już zwiastun Black Mirror, premiera już 29 grudnia!  :wub:

 

A tych kowbojów ktoś oglądał?  :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...