Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix przez jakiś udostępniał opcję zapłaty z konta bankowego, a teraz znów tylko Paypal i karta. Szkoda, że się tak ograniczają, bo miałem wykupić sobie u nich kolejny miesiąc co najmniej. Dziwna sytuacja żeby dać opcję zapłaty z konta bankowego, a potem ją usuwać. Ktoś się orientuje, skąd ta zmiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy tak boją się transakcji kartą? Przecież jest coś takiego jak chargeback, w skrócie "Dzięki usłudze “chargeback” istnieje możliwość cofnięcia niemal każdej transakcji dokonanej kartą Visa lub Mastercard w przypadku problemów z zakupionym towarem, bądź usługą."

 

Inna możliwość to skorzystanie z podpięcia karty pod PayPal. W przypadku niezasadnego pobrania pieniędzy z karty macie możliwość złożenia reklamacji w PayPal:

 

"Nie ponosisz odpowiedzialności za nieautoryzowane zakupy dokonane ze środków na Twoim koncie, jeśli zgłosisz zdarzenie podlegające ochronie w ciągu 60 dni. Oznacza to, że jeśli ktoś skradnie informacje dotyczące Twojego konta i je wykorzysta, możesz ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix przez jakiś udostępniał opcję zapłaty z konta bankowego, a teraz znów tylko Paypal i karta. Szkoda, że się tak ograniczają, bo miałem wykupić sobie u nich kolejny miesiąc co najmniej. Dziwna sytuacja żeby dać opcję zapłaty z konta bankowego, a potem ją usuwać. Ktoś się orientuje, skąd ta zmiana?

 

A od kiedy tak jest? Płaciłem 24.8 i wszystko po staremu. Nie dostałem od Netflix żadnego powiadomienia o zmianie sposobu płatności.

Edytowane przez wujektom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix przez jakiś udostępniał opcję zapłaty z konta bankowego, a teraz znów tylko Paypal i karta. 

W sierpniu i we wrześniu płaciłem BLIKiem z IPKO. Więc nie "tylko Paypal i karta".

Nie wiem w jakich bankach macie te konta ale z tego co piszecie, to dziadostwo macie niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą sobie reklamować Narcos ile będą chcieli. Bez niesamowitej kreacji jaką stworzył Wagner Moura nie ma już sensu tego oglądać. Teraz to zwykły serialik o bossach narkotykowych. Zamiast wydłużyć historię Escobara to wymyślili sobie kontynuację żeby spróbować wyciągnąć więcej kasy. Jak dla mnie ŻENADA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że dali złą nazwę to akurat ich pomyłka. Mówienie, że to najlepszy sezon to jakiś żart :D Jednego odcinka nie obejrzałem do końca taki słabiutki te serial się zrobił. Mimo wszystko rzecz gustu. Jedni oglądają dla świetnej gry aktorskiej, muzyki, klimatu i historii, a inni dla gołych babeczek, przemocy i dlatego, że coś się stało modne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie to żart po obejrzeniu jednego odcinka to Twój problem. Więc jak oglądasz serial dla gołych bab to może lepiej coś na redtube obejrzyj? Moura owszem fajnie to zagrał jednak nie zapominajmy że z prawdziwym Escobarem to ta kreacja miała niewiele wspólnego, za co właściwie były jedyne chyba głosy krytyki wobec tego serialu. A w 3 sezonie to już nie było przedstawienia głównych bohaterów jako sympatycznych misiów. I kolejny plus za to, że nie było już Murphy'ego, który był zdecydowanie najsłabszym ogniwem pierwszych dwóch sezonów.

Edytowane przez brzozi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the cable guy: Oczywiście każdy ma swój gust i prawo do różnych opinii ale zauważ, że w swojej negatywnej ocenie jesteś odosobniony. Poczytaj opinie, recenzje w internecie. Nie wiem czy znajdziesz jakieś negatywne. Ja jestem zachwycony tym sezonem, oczywiście można pewne rzeczy przeciągać na wiele sezonów ale takie odświeżenie w nowym sezonie sprawia, że historia nabiera nowego tempa.

 

Czy wie ktoś dlaczego wciąż nie ma w Netflixie serialu "El Chapo" zrobionego wspólnie z tv meksykańską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wziąłem Netflix na bezpłatny miesiąc po to, żeby obejrzeć ten osławiony serial Narcos. I dla mnie to nic specjalnego. Serial dobry, ale nie wybitny. Bez porównania z "Gomorrą". "Gomorra" bardziej mroczna, aktorsko lepsza i dużo bardziej realistyczna. Bardziej do mnie trafia przekaz z Włoch niż z dalekiej Kolumbii. Ta wysoka ocena i tyle głosów na portalach filmowych wynika, że z tego, że ludzie w USA/krajach latynoskich nie mają porównania z europejskimi produkcjami, które są dużo lepsze. Na IMDB Narcos - 206 tys. głosów, Gomorra - 14 tys. Jestem ciekaw czy w ogóle w amerykańskich kanałach Gomorra leciała.

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ta wysoka ocena i tyle głosów na portalach filmowych wynika, że z tego, że ludzie w USA/krajach latynoskich nie mają porównania z europejskimi produkcjami, które są dużo lepsze. Na IMDB Narcos - 206 tys. głosów, Gomorra - 14 tys. Jestem ciekaw czy w ogóle w amerykańskich kanałach Gomorra leciała.

 

Akurat z tego co czytałem to w USA wielu ludziom serial "Narcos" się nie podobał bo musieli czytać a zachwyty były w innych krajach. Ja bardzo lubię filmy/seriale o tematyce mafijnej ale Gomorra podobała mi się tylko w I sezonie i to za wyjątkiem końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jak dotąd stworzyli seriale dla Wielkiej Brytanii (The Crown), Meksyku (Club de Cuervos, Ingobernable), Francji (Marseille), Japonii (Hibana: Spark, Midnight Diner: Tokyo Stories, Samurai Gourmet), Brazylii (3%), Hiszpanii (Las chicas del cable), Korei Południowej (My Only Love Song). Do tego kilkanaście koprodukcji.

 

W planach są także Dark (Niemcy), Dogs of Berlin (Niemcy), ERASED (Japonia), Kingdom (Korea Południowa), La Casa de las Flores (Ameryka Łacińska), Love Alarm (Korea Południowa), O Mecanismo (Brazylia), Osmosis (Francja), Samantha! (Brazylia), Bardo (Chiny) czy serial turecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...