Skocz do zawartości

Premier League w zagranicznych platformach


arek8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie piłki nożnej w zagranicznych platformach. A mianowicie chciałbym zakupić(o ile jest taka możliwość) dostęp do Premier League głównie, chciałbym się też dowiedzieć jaka jest sytuacja z CL czy innymi ligami. Mógłby mi ktoś przybliżyć ten temat? Co na jakich platformach i czy jest opcja zakupu z Polski? I czy się opłaca?

Dziękuje za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zagraniczne platformy zapłacisz o wiele więcej, że nie wspomnę o tym iż jeżeli nie zakupisz karty pre paid za kosmiczne ceny to musisz mieć kogoś w kraju docelowym który wezmie na siebie umowę.

Ja tez nie pałam miłością do NC+ i mimo iż mieszkam w Irlandii to oferta Sky na BPL jest gorsza od tego co ma C+ pl i rzecz jasna o wiele droższa.

Masz przykładowe ceny pre paid jak nie masz możliwości aby ktoś ci wziął umowę na siebie w wybranym kraju.

 

http://www.pulsat.com/categories/Viewing-Cards-%28Foreign%29/

 

W zależności od sklepu możesz znalezć taniej lub drożej, ale różnice małe będą.

Nie wspomnę o tym iż wybór Bein lub Bulsat to przestawianie anteny.

 

Każda z tych platform ma wszystko czego pragnie kibic.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bein Sport HD    po iptv  i to tyle . Jeśli chodzi wyłącznie o to by oglądać tylko i wyłacznie  same mecze.  Tutaj jest sporo osób które są zmuszone płacić za śmietnik i tylko oglądają BPL nic poza tym.

 

Także tylko to zostanie.   Nie wiadomo na jak długo bo ta liga jest najbardziej przepłaconą liga świata. Będzie ponownie droższa i droższa a kluby z tej ligi w Europie coraz słabiej.

BskyB sami nie pokazują wszystkie a innym nie pozwalają na więcej. Także tylko  Bein Sport   . Ale nie wszystko.  FA cup pokazuje   BT   Sports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szacun człowieku za tok myślenia. Tutaj możeszmeic wszystko za kwotę około 100zł to ty nie wiadomo co i po co kombinujesz

No za to Ty masz chyba bardziej za[beep]isty tok myślenia ;) Po pierwsze jakie wszystko? Wszystko to ma np pakiet Bein Arabic 17 kanałów i po prostu WSZYSTKO. A to całe nc+? Ludzie.... i Cena zagranicznej może wyższa o 500-700 zł w skali roku ale nie ma porównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A to całe nc+? Ludzie.... i Cena zagranicznej może wyższa o 500-700 zł w skali roku ale nie ma porównania

nie przesadzaj, lepszej piłkarskiej oferty niż C+ razem z Eleven [ ok 100 zł ] nie znajdziesz nigdzie za 700 zł więcej. Zapomnij

Do Bein dolicz koszty sprzętu, zresztą jak do każdej z tych platform.

@asiafan

Bein w IPTV? Każdy mecz w necie? trzeba by na głowę upaść. Za tyle kasy net?

 

Ja też co jakiś czas mam myśli aby kupić jakąś kartę z full BPL, ale suma sumarum zapłacić rocznie ponad tysiąc więcej tylko po to aby ze 2 razy na sezon obejrzeć United o 16-stej w tv a nie w Ace Stream to gruba przesada.

Za tyle+ parę zł więcej mam wycieczkę na OT.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam płacić te 100 złotych przez rok to mam 1200 zł ;) a ofertę z Bein z dekoderem też na rok jest za 410 euro, plus przesyłka więc szału strasznego to nc+ nie robi cenowo. A jednego nie porównasz z drugim pod względem oferty. 

gdzie masz za 400e Bein z full BPL+ dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się szukać wiązek, ale chyba tam widzę, że kanały od 1-10 dostępne tylko z Nilesata. I nie jestem pewny czy tak super odbiera się go w Pl.

Nilesata nigdy nie szukałem w swojej karierze kręcącego ręcznie anteną [ stare dobre czasy ] więc się mądrzył nie będę.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebay znajdziesz,i to nie jest full BPL tylko Full wszystko. Oczywiście jest to na satelitę Eutelsat 25B 25.5°. Arabska wersja.

Ty jesteś tego świadomy, że z anteną poniżej 3m nie zwojujesz pozycji 25,5E, czy 7W?

Ładnie ci koledzy wyjaśnili, że to w PL jest mimo wszystko najtaniej z ligami, ale idziesz w zaparte, choć nie masz pojęcia w co się pakujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - wiązki wszystkie dostępne na 25.5E, nic nie mówiłem o Nilsacie bo wiem że nie ma sensu sie za to zabierać.

Po drugie Bartolinos jakie 3m? To juz lekka przesada.

Po trzecie"ma fabrykę anten" a to już nie wiem czy kogoś żal ściska czy coś.

Po czwarte nie na darmo watek jest w ZAGRANICZNYCH platformach to po co dyskusje o jakimś waszym nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - wiązki wszystkie dostępne na 25.5E, nic nie mówiłem o Nilsacie bo wiem że nie ma sensu sie za to zabierać.

Zobacz tą ofertę co pokazałeś, tam pisze chyba ze kanały 1-10 tylko z Nilesata o ile dobrze widzę co czyni te 400e dla polaka w zasadzie sci-fi.

I jeżeli to prawda to nie jest to przypadek, że kanały emitujące BPL w tym pakiecie Bein sa trudno dostępne w EU.

Pamiętaj też, że Bein musiał się wynieść z HB bo inaczej BPL nie sprzedałoby praw do wszystkich meczów w soboty o 16-stej.

Masz artykuł

 

https://satkurier.pl/news/94604/bein-sports-za-al-jazeera-sport-17-stacji-hd-wideo.html

 

Teraz widzisz dlaczego ta oferta kosztuje tylko 400e?

 

@Kamart

Legalnie to chyba nie ma takiej opcji w EU z podobnego względu co limit o 16-stej.

W artykule pisze ze nawet jakbyś wykupił legalnie np. w USA dostęp internetowy to żadne zmiany IP przez VPN ci nie pomogą.

 

https://www.smartdnsproxy.com/news/unblock-websites/watch-barclays-premier-league-online-outside-uk-49.aspx

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, rób sobie co chcesz. Testuj, szukaj. Ba, życzę ci abyś wyłuskał sygnał na antenie 60cm :D Jak to zrobisz to żal ściśnie nie jednego łowcę sygnału z 25,5E.

Dziwi mnie jego niechęć do NC+ czy jak to okreslił polskich platform.

Ja też mam wrogie uczucia do tej platformy po fuzji, ale wygrali przetarg na BPL więc mają moje pieniądze. Oprócz 16-stej mają raczej całą resztę meczy.

Jak pisałem wyżej przepłacić grubo ponad tysiaka i to z góry za pre paid to absurd za 2,3 mecze w moim przypadku United.

 

Ale my tylko doradzamy@arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...