Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hip Hop TV już miał swój debiut na polskim rynku, ale jako pasmo w Eska TV. Jeżeli ktoś je oglądał to wie, czego może się spodziewać, chociaż łatwo się domyślić, że głównie będą emitowane teledyski tych najbardziej znanych wykonawców.

Dla zainteresowanych potencjalne logo Hip Hop TV: http://t-eska.cdn.smcloud.net/common/9/9/s/996685ioAP.jpg/ru-0-ra-310,310-n-996685ioAP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert jeśli zagraniczny HH to dla ciebie tylko Eminem to ja nie mam więcej pytań ;)

Jestem rocznik 80 i to co od kilku lat się dzieje na rynku muzycznej telewizji można określić jako "padaczka"

Jedyna stacja jaka jest warta uwagi to "Trace Urban" kilka lat temu jeszcze "mtv base" było.....

A pamiętasz jak na 4fun o godzinie 19 leciał polski HH :brawo: Do tej pory pamiętam jak czekałem na GLOKK( Esende Mylfon jedna z lepszych płyt HH.  Old School. BO teraz co nagrywa to nie dla mnie) :!:   HH TV ma przyszłość byle puszczali też dużo mniej znane kawałki i młodych artystów.A przede wszystkim  KLASYKĘ Paktofifkę i K44 od których ciągle jestem uzależniony. 

Edytowane przez boogiman86
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip Hop TV już miał swój debiut na polskim rynku, ale jako pasmo w Eska TV. Jeżeli ktoś je oglądał to wie, czego może się spodziewać, chociaż łatwo się domyślić, że głównie będą emitowane teledyski tych najbardziej znanych wykonawców.

Dla zainteresowanych potencjalne logo Hip Hop TV: http://t-eska.cdn.smcloud.net/common/9/9/s/996685ioAP.jpg/ru-0-ra-310,310-n-996685ioAP.jpg

Ohyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH nie kończy się na Gangu Albanii. Sam chciałbym zobaczyć w TV Kendricka Lamara i A$APa Rocky'ego.

Oby powstało jak najprędzej

Jak tylko bym zobaczył Gang Albanii na tym kanale to bym wrócił do Youtube i 240p słuchając teledysków, które chciałbym tam ujrzeć. Z polskich składów 52, Ski Skład(w tym SA), stary Kaliber, czy nawet 18L, bo w porównaniu z tym co robi GA to cud, miód. Z USA: NWA z całym składem i osobno,WTC, BIG, Eminema, Snoop Dogga, Akona ale to sprzed 2008r.

 

Od razu wpadły mi na pomysł takie pasma: "East Coast vs West Coast", koncerty (np. Up in Smoke Tour), bitwy, disy. Ale to chyba marzenia :wink: Tylko z licencją, która nie zrobi mi "muthaphukkin" lub co gorsza "mutha*beep*kin :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będą puszczać samego komercyjnego [beep]u typu Peja, Tede, Gang pede-rastów, czy KaeN, a dadzą jeszcze trochę klasyków z USA, to będzie dobrze.

Oj tam, ja chętnie obejrzałbym w TV stare klipy TDF-a i Peji. Co do klasyków, jeśli puszczą Nasa, Run DMC, Cypress Hill, Biggiego, Wu-Tang, Tribe'ów, starego Snoopa, czy 2Paca to będzie bardzo dobrze :grin:

Edytowane przez BeeSeN1919
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, że każdy skład, każdy raper ma jakiś epizod typowo komercyjny, dla kasy. Są to głównie właśnie takie hiphopolo, ale nie tylko w Polsce zdarzają się takie piosenki. Porównując sobie tekst "Jak zapomnieć" 18L z "Klub Go Go" GA wolę to pierwsze i tyle. Kanał jak powstanie to pewnie i będzie puszczał(oby nie głównie) GA bo to popularne wśród nastolatków, a ESKA to taki młodzieżowy kanał. Nie wiem, czy teraz, ale pasmo "Hip Hop TV" leciało kiedyś na ESKA TV.

 

@MIGUEL - ten Pan po prawie z awatara też ma takie epizody :D

 

Gwiazdy HH po wpisaniu na pasku wyszukiwarki:

57b7abe4e18b.png

Nawet miejsce dla Natalii Kukulskiej się znalazło :rofl: Taka jest ESKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie w pasmach hip-hopowych które swego czasu były na Esce i śledziłem je dosyć uważnie nie grali tych wykonawców których się obawiacie, no chyba że jeżeli tu mowa o Liberze, to grali Ascetoholixu klipy, ale to było bardzo bardzo rzadko  :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak zwane "hiphopolo" :D Liber to też hiphop?

A "W Aucie", za które zgnoili Sokoła - pamiętasz? :mrgreen: Każdy ma jakiś inny kawałek, chociaż "Jak zapomnieć" bym do takich nie zaliczył, bo bardziej przypominał klimatem "Changes" 2Paca, niż DP.

A Liber... hmm... "Najszybszy w mieście" w sumie był hip-hopowy, reszty nie słyszałem. :P

 

Co do gwiazd HH Eski... Sistars? :-P Natalia Kukulska? :P VERBA? :lol2:

Edytowane przez PharellMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, ten utwór "W Aucie". Naprawdę świetny i śmieszny :D

 

Myślę, że znajdą się niektóre utwóry, które są w poniższych linkach ↓:

http://www.viva-tv.pl/listy-przebojow/227-top-50-hip-hop

http://www.youtube.com/playlist?list=PL4E25842E6E043281

http://glamrap.pl/component/content/article/5735-polski-hip-hop-wrocil-na-viva-polska

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwiazd HH Eski... Sistars? :razz: Natalia Kukulska? :P VERBA? :lol2:

Sistars na początku kariery miały trochę wspólnego z hip-hopem, ich debiutancki album wyszedł w wytwórni Wielkie Joł, przy jej nagraniu współpracowały z raperami (Numer Raz, Tede, WSZ & CNE, O.S.T.R.), poza tym nagrywały w stylu R&B, który w latach 90/00 był zbliżony do muzyki rap, zresztą w USA takie wokalistki jak Mary J. Blige, Angie Stone, czy Erykah Badu cieszyły się sporą popularnością w środowisku hip-hopowym, a klipy sióstr Przybysz pojawiały się w pasmach z muzyką rap w wielu stacjach muzycznych, nawet w niemieckiej Viva Plus. Kukulska poza dwoma kawałkami z TDF-em i hip-hopową wersją "Tyle słońca w całym mieście" nie zrobiła później nic rapowego, ale skoro mamy przez to zaliczać jej muzykę do rapu, to musimy to samo zrobić z Kasią Klich, która nagrała z DonGuralesko, Moniką Brodką, która ma utwór z Liroyem, czy Kayah, w której teledysku wystąpił Ice-T :-D Verbę przemilczę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ktoś coś słyszał kiedy start? Czy już odstawione na śmietnik jak wiele projektów? Wiadomo może chociaż kiedy KRRiT coś zadziała w tej sprawie? Wniosek pewno nadawca już złożył, czy się mylę?

Do śmieci na pewno nie poszło, skoro właśnie się pojawiło w ofercie Delegaty ;)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...