Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Dlatego właśnie pomysł z zagranicznymi rapami mi się nie podobał bo wiedziałem jak to będzie wyglądało... oglądalności z tego to nie będzie.

Dobrze że jest jeszcze Trace Urban który oglądam z przyjemnością :D

Tam kolego @Miguel jest to co lubimy. :P

Drake to chyba jedyne na co możecie z tej listy liczyć i to taki z Rihanną :wink:.

 

Drake to przede wszystkim nie taki z Rihanną

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

..... przed chwilą trafiłem na jakąś iggy izaela

Iggy Azalea.  :P

Polecam kawałek T.I z Iggy  

Produkcja DJ.Mustard :D

Ja wiem że młodzieży "jaracie" się tymi Polskimi "młodymi wilkami" ale poszerzcie trochę horyzonty...

Słucham HH od lat 90 i stwierdzam że wiele się pozmieniało :P

Tak na marginesie jak by się tak czepiać to prawie każdy ma na swoim koncie kawałek "popowy"  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Cooo? Doniu :wink:

 

Lecąc X lat temu do Nottingham przy odbiorze bagażu, zwróciłem uwagę że leciał też Doniu. Muszę przyznać że trochę niski on jest.  :P

Doniu (Ascetoholix) i takie "rapsy" to nie moja bajka.

Trzeci Wymiar owszem, w końcu mieszkam niedaleko Pork Pores Porkinson. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z zagranicznymi artystami na rotacji, możecie pisać jakie konkretne klipy zauważyliście. Chętnie poczytam. Ja od długiego czasu nie zaglądam wciąż czekam kiedy zaświeci w UPC. Wiem że kanał jest dostępny w aplikacji VideostarTV w pakiecie darmowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko oglądam ale jak trafiam na zagraniczny klip to zawsze jest to jakiś komercyjny hit sprzed lat np. Sean Paul - Give it up to me i ogólnie klipy, które z tradycyjnym rapem mają niewiele wspólnego. Chyba Hip Hop TV dostała klipy w spadku po stacjach nieboszczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jest tak tradycyjne i już wałkowane chyba z 3 razy na przykładach stacji, które grały muzykę hip-hopową.

Grają polski rap, nagle coś im odwala, wrzucają na rotację multum jakichś popowych zapchajdziur jakich pełno na innych stacjach.

A potem płacz bo widownia odchodzi a nowa nie przychodzi bo ten szmelc, który zaczęli grać grają inne stacje, które już mają wyrobioną pozycję na rynku.

I tak w koło macieja, tu przeczuwam polski rap niedługo będzie stanowić 10% aż za 2 lata zjawi się nowa stacja z zapędami rapowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są programy: Dycha Sztosów (typowa lista przebojów z wejściami prowadzącego co drugi utwór), Props: Dycha Sztosów (to samo, tyle że to propozycje do listy) i REL[A]KCJA (relacje z eventów przeplatane muzyką). Na okres wakacji wiadomo że przynajmniej te dwa pierwsze mają przerwę, więc może i tym jest spowodowana zmiana profilu. Choć w okresie marzec-wrzesień 2016 też nie mieli gadania, a koncesję mieli taką samą, tak?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczna playlista została trochę dopracowana, można trafić na starszego Eminema, Fugees, Snoopa itp :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...