Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IMO zagraniczny rap to jedyna szansa dla tej stacji. Cieszę się, że ostatnio widzę więcej polskiego rapu z mojego gustu (ostatnio przewinął mi się PlanBe czy Kuban) ale ameryczka to to, czego zdecydowanie brakuje. Tak klasyka, jak i nowości (może zwłaszcza nowości :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli by wprowadzili jeszcze zagraniczny rap, to myślę,że by straciliby sporo widzów, jakich mają (i tak mają mało), a to może pójść w złą stroną, bo mogą zaczną puszczać zagraniczny ''rap'' np. Nicki Minaj, czy Katty Perry ft. Snop Dogg, czy jakieś inne popowe ''hity''. Więc niech zostanie, tak jak będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel miał swoją chwilę z hip hopem i jak to się skończyło? Wrócili szybko na pop, tą stację też zdejmą pewnie, choć ja wolałbym żeby została, w końcu coś nowego w tej nudnej telewizji

Edit: Właśnie włodek leci

Edytowane przez Qtendo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo rebel to był faktycznie inny, wartościowy kanał w porównaniu do innych, gdzie wszystko jest na jedno kopyto. Podobny los czeka Muzo Tv, które też starało się wyróżnić z tłumu. Myślę, że Hip Hop TV niestety też powtórzy losy wymienionych przeze mnie poprzedników i prędzej czy później zniknie z naszych ekranów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy na pewno czytają ten temat. Zdecydowanie za mało klasyki jak flexxip, morwa, slums attack, pezet/noon, grammatik, kasta, trzeci wymiar, killaz group, beat squad, camey squad.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth

Na playlistę wjechały zagraniczne kawałki.

Czekam na takie kawałki :D

 

 

............ Zdecydowanie za mało klasyki jak flexxip, morwa, slums attack, pezet/noon, grammatik, kasta, trzeci wymiar, killaz group, beat squad, camey squad.

Rakim, Gang Starr, Wu Tang, Mobb Deep, Big Pun, Onyx....

Klasyka :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja z kolei liczę na coś nowszego: asapy, rae sremmurd czy migos

Również na to liczę:-P

Dodałbym jeszcze: Future, Drake, Gucci Mane, Kendric Lamar, 2 Chainz, G-Eazy...

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już w ogóle się wtedy nie klei. Bo z polskiej strony dominują mimo wszystko truskulowcy, juz ledwo współczesna amerykańska scena do tego pasuje, a co dopiero takie hity. Coś wątpię, żeby im to wyjątkowo podniosło oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zaskoczenia, klipy wyciągnięte z czeluści bazy Eski. ;) Dlatego właśnie pomysł z zagranicznymi rapami mi się nie podobał bo wiedziałem jak to będzie wyglądało, takie działanie tej stacji raczej nie uratuje i nie widzę niestety dobrych perspektyw dla tego projektu. :( Pomieszanie z poplątaniem teraz z tego wychodzi i nie trzyma to się kupy, jak chcą już się w to bawić to tylko jakiś sensowny podział na pasma.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...