Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum zagląda @endavour, który jest z ZPR. Być może nowe oznaczenie wiekowe na Hip Hop TV to jego zasługa. Dziwne, że nie mogą za jednym razem wymienić tych dziwolągów na wszystkich swoich kanałach, tylko robią to pojedynczo.

W czasie pisania postu powróciło stare oznaczenie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanału ogólnie jestem zadowolony. Mam jednak kilka zastrzeżeń:

 

a) zbyt mała rotacja klipów / brak wielu starszych klipów. Stacja tłumaczy się tym, że dużo wytwórni, do których należą klipy już nie zabiega o promocję bo nie mają z tego żadnych profitów

 

B) brak informacji o tym jaki będzie następny klip. Chyba jedyna (?) stacja, która nie informuje o tym a jest to według mnie istotne

 

c) dziwaczna cenzura. Nie uwierzę, że takie słowa jak "alkohol" muszą być cenzurowane. Przecież dużo gorsze słowa można usłyszeć w jakiejś rodzince.pl dla siedmiolatków

 

d) niejasne reguły "Dychy Sztosów". Widzę, że są osoby, które skarżą się na to, że pomimo wygrania w głosowaniu na facebooku, w notowaniu znajduje się przegrany klip. Stacja tłumaczy się tym, że nie tylko głosowanie się liczy ale także inne kwestie. Jeżeli tak jest faktycznie to słaba opcja. W RBL TV za czasów gdy emitowali rap wygrany klip przechodził do notowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja rzeczywiście jest słaba, typowo Eskowa, w Dyszce wpływ widzów jest właściwie znikomy, program kręcą z reguły we wtorki, a do listy wchodzą propozycje na które głosuje się po tych nagraniach, nostradamusi. :D Na FB napisali że na pozycję utworów ma też wpływ popularność i jakość utworu... czyli ich widzimisię. Cenzura jest bardzo dziwaczna, wczoraj jak usłyszałem ReTo - Papierosy i ocenzurowane marki fajek, to jak dla mnie mogli tego nie puszczać w ogóle na wizji, bo brzmiało to dość słabo, praktycznie z 10 słów ocenzurowanych pod rząd. :D

Z innej beczki, w piątek gościem Dychy Sarius, warto zerknąć. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami się zastanawiam czy oglądam jakieś Baby TV czy Hip Hop TV. Cenzurowanie marek mogę zrozumieć jeżeli biorą to pod jakieś product placement. Ale w klipie WWO - Sen kultowa łapka "Heyah" nie była zakryta. Tam naprawdę cenzura dotyczy jakiś śmiesznych słów. Ciężko się słucha niektórych numerów. 

 

A jeśli jest tak jak mówisz, że nagrywają we wtorek a głosowania urządzają po nagraniach to stuprocentowa niemiecka akcja. Jak można tak kpić z widzów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ile razy można pisać że o klasyki teraz trudno? Większość wytwórni, która istniała w tamtych czasach i wydawała rapowe rzeczy już nie istnieje. Starają się pokazywać wszystko co mogą pokazać z nowości, nie wszystkie wytwórnie są skore do współpracy, raperzy też niekoniecznie chcą współpracować z telewizją. Nie wygląda to owszem tak jak chciałbym by wyglądało, no ale widać że się starają i coś robią z tym kanałem cały czas. ;) Tylko ciekawe do kiedy, bo wiecznie ZPR do biznesu dokładać nie będzie...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na FB pojawiło się zapytanie o to, czy zagraniczne rapy powinny być w HHTV. ;)

Takim pytaniem mogą być tylko gimnazjaliści zaskoczeni :P

Dla mnie osoby wychowanej na muzyce lat 90tych i prawdziwym rapie to "oczywista oczywistość" że powinien być :cool:

Młodzież powinna wiedzieć kto to jest/był Dr.Dre, Ice Cube , Eazy-E ,KRS-One itd

Moim skromnym zdaniem ;) gdyby tylko pojawiła się muzyka zza oceanu zapewne wzrosła by widownia.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Fajnie jakbyś rozwinął swoją myśl bo nie rozumiem co ma Białas do prawdziwego rapu z USA lub też z Francji, Niemiec to całkiem inna bajka. Pokolenie 80 z miłą chęcią taki rap by zobaczyło w HHTV :cool:

Młodzieży szanowna rap to nie tylko SB mafia :P:)

Nie każdy musi wiedzieć kto to Africa Bambata lub czym było NWA , Public Enemy ale przydała by się wam lekcji historii rapu :cool:

PS. Taki na marginesie jedyny dobry "swag" to tylko zza oecanu :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...