Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są. Po 4 dniach około 2 tyś w 4+. Dużo lepiej niż się spodziewałem ale gdy zaglądniemy do środka to na chwilę obecną ten wynik robi jeden telemetr z nc+ z woj. kujawsko-pomorskiego. Innych widzów brak :)

 

O jakich wynikach publikowanych z panelu mówisz? Generalnie nikt takich wyników nigdzie nie publikuje, to co się pojawia w różnych portalach to są mocno wybiórcze dane. Ja tu Wam czasem coś zdradzę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy dopiero jakie wyniki będą jak kanał będzie dostępny wszędzie gdzie miał być, oraz gdy wprowadzi tą swoją właściwą ramówkę.

W Polsce inne gatunki muzyczne niż pop/dance lat 80s 90s, hity na czasie, muzyka oldies oraz Disco Polo nie ma wzięcia, słychać to po Radiu i widać po TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce najbardziej popularne jest disco polo, radiowy pop-dance, electronic dance music i dopiero na końcu hity lat 80/90 i starsze. Muzyka ambitniejsza jak jazz, klasyczna, alternatywna nie ma takiego wzięcia, niestety. Myślę, że Hip Hop TV będzie mieć oglądalność na poziomie zbliżonym do Muzo.tv.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Myślę, że Hip Hop TV będzie mieć oglądalność na poziomie zbliżonym do Muzo.tv.

Ja bym oglądał gdyby to było coś na wzór MTV Base czyli hiphop zza oceanu a tak to raz włączyłem i tyle :P

No może dwa razy ;)

Nadal uważam że jedyną dla mnie stacją muzyczną jest Trace Urban :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jakoś kanał się przyjął ;) W sumie dobrze, bo Hip Hop TV praktycznie nie ma konkurencji pod kątem gatunku muzycznego :)

 

Pisałem już grubo pół roku temu, że niektórzy tutaj na forum nie doceniają popularności hip hopu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jeśli chodzi o kanał mam nadzieję że w rzeczywistości telemetry będą wyższe. Zauważ że promocja kanału leży ilu znajomych z twojego środowiska słu[beep]ących rapu na bank nie wie jeszcze o istnieniu tej stacji. Co chwila słychać opinie że ktoś dowiaduje się teraz po pół roku że taki kanał istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...