Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grają tylko polski Hip Hop. Ale nawet, jak kiedyś będą grali zagraniczny HH, to nie spodziewał bym się takich "starych wyjadaczy", tylko nowej generacji, tzn. Tyga, 2 Chainz, Wiz Khalifa itp.

Jak na razie kanał niezbyt ciekawy. Brak jakiejś ramówki przekreśla go w moich oczach (grają na zasadzie "cały dzień to samo", czyli tak jak VIVA, tyle że polski hip hop a nie EDM). Ale może coś jeszczę się ruszy. W końcu dopiero niedawno wystartowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip Hop TV generalnie puszcza tylko wybiórczo wybrany hip hop. Brak zagranicznych artystów całkowicie skreśla tą stację, a z polskiego podwórka mocno ignorują newschool i klasykę (przynajmniej z tego co zauważyłem). Ponadto tak jakby próbują przemilczeć to, że obecnie inni raperzy są "na topie" i gdy zerkam na HHTV to często widzę artystę po raz pierwszy. Sprawdzam sobie gościa na youtube, może 50k wyświetleń, ale ludzi którzy łapią pod każdym klipem po kilka milionów nie ma. No i oczywiście ta wybiórczość przy wytwórniach. Dajcie spokój, jak ta stacja dalej będzie tak wyglądać to nie przekonam się nigdy do niej. Absolutnie marnują potencjał stacji hiphopowej, zamkną za rok i powiedzą "nie ma ludzi chętnych na hip hop w telewizji" i przez kolejne lata nikt się nie weźmie za ten gatunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle co pomijają wytwórnie, bo chociaż po kilka klipów z każdej liczącej się w Polsce można zobaczyć, niestety kuleje selekcja (wspomniane przez MIGUELA puszczanie istnych "no name'ów" a pomijanie tych na topie) i rotacja klipów, z niektórymi za bardzo przesadzają, a na niektóre trafić można tylko z raz. Poza tym bardzo wolno dodają nowości, nie wiem cenzurowanie zajmuje im dużo czasu? Nadają ponad pół roku tylko dla nadawania, to martwi, bo widać na razie brak jakiegoś zamysłu, oby wejście na listy nc+ dało im "kopa" do działania.

Z nowości to tydzień temu ale tylko raz widziałem "Spowiedź" O.S.T.R. i "BubbleGum Free" Żabsona.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dajcie spokój, jak ta stacja dalej będzie tak wyglądać to nie przekonam się nigdy do niej. Absolutnie marnują potencjał stacji hiphopowej, zamkną za rok i powiedzą "nie ma ludzi chętnych na hip hop w telewizji" i przez kolejne lata nikt się nie weźmie za ten gatunek.

 

Bo nie ma... mówię to od dawna, ten format na obecnym rynku telemetrycznym z małym zasięgiem nie ma szans na cokolwiek.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z tego co piszecie to dobrze że mam Trace Urban jedyna stacja gdzie się odnajduje :D

Brakuje mi definitywne "MTV Base"......raczej Hip Hop Tv to nie będzie moja telewizja ;)

Rocznik 80 wychowany na zupełnie czymś innym co jest teraz lansowane

Tyga,2Chainz,Lil Wayne ,Drake,Birdman, to coś dla mnie ale nowy PL hip hop raczej mi z nim nie po drodze ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają tylko polski Hip Hop. Ale nawet, jak kiedyś będą grali zagraniczny HH, to nie spodziewał bym się takich "starych wyjadaczy", tylko nowej generacji, tzn. Tyga, 2 Chainz, Wiz Khalifa itp.

Jak na razie kanał niezbyt ciekawy. Brak jakiejś ramówki przekreśla go w moich oczach (grają na zasadzie "cały dzień to samo", czyli tak jak VIVA, tyle że polski hip hop a nie EDM). Ale może coś jeszczę się ruszy. W końcu dopiero niedawno wystartowali.

 

Stary Hip hop też leci, dość często, ostatnio widziałem np. Fisz - 30cm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Patjyk chodziło mi o HH lat 90 zza oceanu wymieniłem w poprzednich postach :D

Zapewne się czepiam a takich jak ja jest niewielu ;)

Widocznie nie jestem "targetem" tej stacji  tylko ktoś młodszy.....  jakieś naście lat ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, że omijają hip-hop na topie? Gang Albanii? ;)

Bo reszta hitów z listy OLIS z ostatnich miesięcy jak najbardziej w HipHop TV leci - Paluch, Łona i Webber, Ostry, Kęke, Kaliber, Polska Wersja etc.

Starszych kawalków na Hip Hop TV też jest sporo, na szybko widziałem chociażby Mor W.A. - Dla słuchaczy, Hemp Gru - Sami swoi, Eastwest Rockers - Łap oddech, starsze rzeczy od Fisza, Ostrego itd. Trzeba wziąć pod uwagę, że dostęp do takch teledysków w sensownej jakości jest mocno utrudniony, jak mają puszczać 240p z YT to nie ma sensu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam obecnie na zwiększenie zasięgu stacji i proszę ich o porządnego kopa na rozpęd w pracach. Bo podobno pisali mi na wakacjach że ramówka pojawi się zaraz po nich. Być może coś się zacznie jak dołączą do NC+ teraz proszę o wejście jeszcze do UPC Polska. Powtarzałem kanał ma potencjał jeżeli nie ograniczy się do kiepsko ułożonej autopilotowej playlisty. Będą audycje, większy zbiór klipów nie tylko z Polski, konkretna współpraca z ludźmi polskiej sceny rapowej to wtedy można coś z tym ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w HHTV:

Filipek - Wall-E (dość duża rotacja)

KęKę - Miłość

Cieszy widoczna poprawa jakości obrazu z satelity. :) Nadal czekam na coś świeżego w ramówce, bo teraz tylko zerkam przelotem na ten kanał, playlista po prostu trochę nuży.  :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...