Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Młodzież słucha raczej naprzemiennie - papka zmieszana z tym czymś. Wystarczy przeglądać tablice na Facebooku u młodych. Albo jakieś rapsy, albo coś co jest na topie w radiu czy telewizji.

Ja osobiście wolę muzykę elektroniczną, powszechnie nazywana klubową.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież słucha wszystkiego, od tego zacznijmy. Patrząc dokoła siebie (choć już powoli tą młodzieżą przestaję być :D ) to aktualne hity, dużo hip hopu (polski lub nie), trochę elektronicznej, spora część rocka. ALE młodzi ludzie nie oglądają specjalnie telewizji. Sam muzyki słucham w internecie, moim zdaniem słuchanie muzyki przede wszystkim z telewizji to ograniczanie się, chyba, że się nie ma czasu. Generalnie też raczej odeszło się od telewizji na domówkach. Dlatego ja doskonale rozumiem oficjalną politykę Viacomu odchodzenia od muzyki i nawet ją popieram. Muzyka w przyszłości nie ma świetlanej przyszłości raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rynek najwięcej młodzieży w serwisach strumykowych. Nie dziwię się, bo jedna stała opłata, brak de*ilnych reklam i baza wieeelu utworów. Siedzenie przed telewizorem i oglądanie teledysków lub słuchanie ich, wraz z jakimiś prezenterami i reklamami jest moim zdaniem bez sensu. Muzyka jest do słuchania, a teledysk to jedynie dodatek. A i tak pojawia się głównie przy singlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież słucha wszystkiego, od tego zacznijmy. Patrząc dokoła siebie (choć już powoli tą młodzieżą przestaję być :D ) to aktualne hity, dużo hip hopu (polski lub nie), trochę elektronicznej, spora część rocka. ALE młodzi ludzie nie oglądają specjalnie telewizji. Sam muzyki słucham w internecie, moim zdaniem słuchanie muzyki przede wszystkim z telewizji to ograniczanie się, chyba, że się nie ma czasu. Generalnie też raczej odeszło się od telewizji na domówkach. Dlatego ja doskonale rozumiem oficjalną politykę Viacomu odchodzenia od muzyki i nawet ją popieram. Muzyka w przyszłości nie ma świetlanej przyszłości raczej...

Nie zgadzam się zupełnie, telewizja muzyczna zawsze ma przyszłość. Co jest łatwiej zrobić, układać swoje kawałki i szukać tego po youtube czy po prostu puścić muzykę w telewizji? Niektórym komputer służy jeszcze do pracy tak jak mi i nie chce mi się szukać muzyki w necie czy gdzieś tam, podobnie jest z domówkami, łatwiej jest puścić kanał muzyczny niż katować imprezowiczów swoją muzyką :P. Kanały muzyczne mają też przyszłość w knajpach, klubach i tego typu miejscach, oczywiście nie wszystkich ale jednak wielu. Każdy ma swój ulubiony towar lub usługę, podobnie jest z muzyką, że każdy ma powód żeby słuchać jej tak jak chce :). Przecież kina dalej istnieją mimo tego że jest mnóstwo serwisów z filmami w sieci ;).

Edytowane przez pmjar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Osobiście nie jestem fanem takiej muzyki, ale liczę na to że Hip Hop TV zostanie dobrze przyjęty, ponieważ taka odmiana na rynku zdominowanym przez muzykę taneczną jest zawsze mile widziana, a jeżeli osiągnie chociaż minimalny sukces, to może otworzyć drogę dla kolejnych kanałów z mało popularną  w Polsce muzyką.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w obecnych czasach sytuacja się odwróciła o 180 stopni w porównaniu z tym co było w latach 90. Wówczas polscy widzowie bazowali głównie na muzycznych kanałach z Niemiec (Viva, Viva2, Viva Plus, Onyx, Mtv DE, Mtv2 Pop) uzupełniał tą ofertę marny polski pierwszy kanał muzyczny Atomic Tv czy też wszędobylskie MTV Europe. Teraz rynek niemiecki jest okropnie okrojony z kanałów muzycznych i sprowadza się tylko do nocnej i porannej Vivy, kanału Go Tv i Deluxe Music. Nie wiem co tam mają w płatnym Sky ale chyba niewiele.. Teraz to w naszym kraju jest tak na rynku muzycznym jak kiedyś w Niemczech. Ciekawy jestem czy teraz to niemieccy widzowie szukają muzyki na satelicie a z racji dużego wyboru na Hot Birdzie oglądają nasze kanały ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tych kanałów muzycznych ma ZPR? Policzmy: Eska TV, Polo TV, VOX Music, teraz jeszcze HipHop TV... Jak nie będą puszczać samego komercyjnego [beep]u typu Peja, Tede, Gang pede-rastów, czy KaeN, a dadzą jeszcze trochę klasyków z USA, to będzie dobrze.

Edytowane przez PharellMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli to miało by być coś na zwór "MTVBase" jestem na tak :D

ps.ciekawe czy młode pokolenie kojarzy "NWA" , "Krs One", "Rakim" , "Gang Starr" , "Public Enemy" , "Africa Bambaataa", "Public Enemy" itd  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^raczej kojarzy, zwłaszcza, że w 2015 wyszedł film o NWA, więc się dokształcili :D

 

Pewnie będzie to, co było na Esce w tych programach typu "Rap Time", "Hip Hop TV". KaeNa i Bukę macie zagwarantowanych, Gang Albanii już chyba miał swoje 5 minut... Ja liczę, że z polskiej sceny jednak pokuszą się o nowy nurt, który robi się coraz bardziej popularny i nie zapomną o nim. A z zagranicznych to wypadałoby puszczać także klasykę ale coś się boję, że może raz na dobę i będzie to stary Eminem XDDD

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@SatExpert jeśli zagraniczny HH to dla ciebie tylko Eminem to ja nie mam więcej pytań ;)

Jestem rocznik 80 i to co od kilku lat się dzieje na rynku muzycznej telewizji można określić jako "padaczka"

Jedyna stacja jaka jest warta uwagi to "Trace Urban" kilka lat temu jeszcze "mtv base" było.....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...