Skocz do zawartości

Zagraniczne media o Polsce


dilf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O prawdę mają się Niemcy oburzyć ?

 

Merkel w mundurze NSDAP to prawda?

A czemu Polacy się tak boją prawdy..? ;)

 

Mógłbyś wskazać te poważne media, w których wszyscy lub prawie wszyscy Niemcy nazywani są nazistami?

Zobacz sobie okładki Wprost, jeśli jeszcze nie znasz. Ile wiem nie jest to gazeta satyryczna. ;)

 

http://www.stern.de/politik/ausland/die-polen-und-die-nazivergleiche--im-zweifel-sind-immer-die-deutschen-schuld-6643076.html

Edytowane przez Tiwo
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopki pod artykułami na tym portalu zawsze zawierają informacje o poprzednich miejscach publikacji, więc to mnie nie dziwi. Co do samego artykułu, żarty na temat naszego kraju pojawiały się w Niemczech już od dawna. Tylko teraz jest to bardzo podkreślane. Jak dla mnie to trochę dystansu by się niektórym przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Telewizja BBC zamierza wyświetlić 15 lutego sensacyjny dokument, z którego ma wynikać, iż Jan Paweł II miał romans z Anną Teresą Tymieniecką, amerykańską filozof polskiego pochodzenia oraz Wandą Półtawską. Watykan nie obawia się publikacji i twierdzi, że wywoła ona więcej dymu niż ognia, bo nie ma w niej dowodów na fizyczne kontakty papieża z kobietami, które zaprzeczały, by znajomość miała charakter erotyczny. 

http://pikio.pl/bbc-mamy-dowod-na-to-ze-jan-pawel-ii-mial-romans/

Materiał Euronews :

 

 

"Od końca ubiegłego roku Polska rządzona jest przez populistyczny, prawicowy rząd, który próbuje zawłaszczyć media publiczne i Trybunał Konstytucyjny", słyszymy w reportażu Euronews. To nie pierwszy taki głos w zagranicznych mediach. Wcześniej o "brzydkim obrocie" spraw w naszym kraju słyszeliśmy w CNN.

 

Dziennikarze Euronews zwracają uwagę na to, że ostatnie wybory parlamentarne i działania rządu PiS doprowadziły do wyraźnych podziałów w polskim społeczeństwie. Głównie na płaszczyźnie poparcia dla partii Jarosława Kaczyńskiego lub wolnościowych protestów Komitetu Obrony Demokracji. 

 

- Dzisiejsza sytuacja w Polsce głęboko mnie martwi. Jestem młodym historykiem, więc wiem, jakie to może mieć konsekwencje. Jestem zmartwiony - mówi w rozmowie z Euronews Artur Sierawski, student historii i szef młodych z KOD. - Najbardziej martwi mnie to, że rząd stawia na kurs przeciwko Unii Europejskiej - to z kolei głos innego zwolennika KOD, Adama Lewańskiego.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19624474,dziennikarze-euronews-robia-material-o-rzadach-pis-i-protestach.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

 

http://www.euronews.com/2016/02/12/determined-youth-of-poland-use-social-media-to-battle-right-wing-shift/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszyscy zagranicą są źle poinformowani, ponieważ są głupi jak buty. I to do kwadratu. Niezależnie czy to dziennikarze, czy politycy. Po prostu tępaki, ktorzy nie rozumieją wizji prezesa tysiąclecia o Wielkiej Polsce.  A we wszystkim oczywiście miesza wszechwładna, najbardziej wpływowa partia na świecie PO, Sikorski i córka Rostowskiego. A tylko jedni są światli i mają wiedzę, że demokracja jest i ma się dobrze. PiS powinien napisać Mein Kampf 2 i tam to wszystko wyjaśnić.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...