Skocz do zawartości

Jak złapać zagraniczne TV?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli podczas podwyższonej propagacji umożliwiającej odbiór odległych do 800km od miejsca skanowania stacji radiowych i TV. Z tego co wiem, to Niemcy możesz złapać jedyne w DVB-T. Naziemnie (analogowo) raczej nie nadają. Bardziej liczył bym na Czechy. Na odbiór odległych stacji radiowych ma wpływ także miejsce odbioru.

 

Prognoza propagacji na najbliższe 5 dni dla Europy: http://www.dxinfocentre.com/tropo_eur.html

 

Edycja Burli: Wyrzucone zbędne cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niedawna odbierał u mnie dobrze węgierski kanał RTL KLUB, mialem rowniez jeszcze jeden kanal wegierski chyba Magyar TV ale nie jestem pewny i kanal Słowacki nie pamietam dokladnej nazwy chyba STV 2 napewno byla tam 2, bylo tam sporo sportu ogladalem tam Lige Mistrzow niektore mecze na mistrzostwach swiata, sporo hokeja, bardzo fajny kanal. Jeszcze byly 2 kanaly ale niestety slaby sygnal jeden z nich byl napewno ukrainski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podczas podwyższonej propagacji umożliwiającej odbiór odległych do 800km od miejsca skanowania stacji radiowych i TV. Z tego co wiem, to Niemcy możesz złapać jedyne w DVB-T. Naziemnie (analogowo) raczej nie nadają. Bardziej liczył bym na Czechy. Na odbiór odległych stacji radiowych ma wpływ także miejsce odbioru.

 

Prognoza propagacji na najbliższe 5 dni dla Europy: http://www.dxinfocentre.com/tropo_eur.html

 

Edycja Burli: Wyrzucone zbędne cytowanie

 

Programy Nienieckiej telewizji publicznej na pewno jeszcze nadają swój program analogowo. Udaję mi się złapać między innymi ARD, MDR, ZDF, A jeszcze czasem stacje regionalne.Pozdrawiam

 

Edycja Burli: Poprawiłem cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadaja naziemnie u mojego wujka w okol gorzowa wkp dobierane sa ARD ZDF NDR SŁABE I RBB ibyła jeszce jakas tylko nazwy nie pamitam wszystkie stacje niemieckie co sa odbierane naziemnie mam na satelitarnej :D bo pod krakiem ich nie odbiore :(

 

Edycja Mr. Orbita: Usunięte zbędne cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi raz 3 dni pod rząd na tej samej częstotliwości co tvn i polsat były jakieś niemieckie kanały. Nietylko u mnie, bo u mojego kolegi na drugiej ulicy to samo. Nieszło odbierać TVN miałem 2 programy na 1 częstotliwości. :twisted: TVN niezdatny do oglądania, taki silny sygnał.

Było ich około pięciu. Ale już jest ok :mrgreen: mieszkam w Rumi (koło Gdyni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja łapałem u siebie analogowe:

Polskie

-TVN (Sławoborze)

-TVP3 Gdańsk (bardzo rzadko z ledwo co działającym txt)

-TVP3 Szczecin

-TVP3 Bydgoszcz (zakłócane przez TVP2 z Białogardu(?))

-TVP1 ze Szczecina

-Polsat

-różne TVP1 i TVP2

Zagraniczne

GER

-ARD

-ZDF (raz z txt)

-NDR (NORD)

SWE chyba nie nadają już w analogu

-SVT1

-SVT2 (do popołudnia był obraz kontrolny)

-TV4

DEN

-DR1

-D2

Raz złapałem jakiś nieznany mi kanał, logo było jakby RTR Planeta :?

Wszystko się zmieniło od czasu, kiedy mam sat... Wtedy każdy inny niż 3 podstawowe kanał był odkryciem. Do niedawna siatka była podłączona do starego tv, w którym ciężko coś złapać, fajnie była, jak była podłączona do tv, w którym można było wpisać kanał, a nawet dać mu nazwę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja pod krakiem lapałem 7 polskich (tvp 1 2 3 Krakow katowice rzeszów kielce tv 4 polsat tvn tv4 i puls ) 1czeski (ct 1) podczes tropo zdarzało sie słaba prima i nova słowackie (markiza stv 1 ) podczas tropo miałem stv 2 magyar 2 czsami mami trafiaja sie esy i mam tve 1 rai uno raz miałem tv 2 slovenia ua 1 i 2 tvr 1 rai due

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Anonymous

Ja dziś złapałem białoruską RTR-Biełaruś i 2 (?) kanały białoruskie oraz ukraińską 2+2. Łapanie tych kanałów zawdzięczam tropo, które dziś rano, zanim poszedłem do szkoły, wystąpiło u mnie w Kodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja z kolei chciałbym się zapytać czy 3 kanały czeskie (CT1,iPrima oraz migające CT2) które kiedyś złapałem to było tropo i czy gdybym odłączył dolny telewizor i pobawił się anteną to miałbym szanse na stały odbiór kanałów czeskich lub słowackich. Bo w wykazie na fmscan.org takie zagraniczne kanały znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Mi raz 3 dni pod rząd na tej samej częstotliwości co tvn i polsat były jakieś niemieckie kanały. Nietylko u mnie, bo u mojego kolegi na drugiej ulicy to samo. Nieszło odbierać TVN miałem 2 programy na 1 częstotliwości. :twisted: TVN niezdatny do oglądania, taki silny sygnał.

Było ich około pięciu. Ale już jest ok :mrgreen:

A u mnie ostatnio w TVN wcina się Ruska 3 Viasata (mieszkam na Mazurach). :-D Są też przypadki, gdy w Rosije 1 wcina się TVP1. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...