Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dekoder HORIZON UPC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 boniunio

boniunio

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 6 postów
  • Od: 04 paź 2007

Napisano 19 styczeń 2016 - 23:49

Czy w dekoderze Horizon jest możliwość ułożenia własnej kolejności kanałów?

#22 eLBeG

eLBeG

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1521 postów
  • Od: 29 gru 2013
  • LokalizacjaTychy

Napisano 20 styczeń 2016 - 03:41

Nie, są tylko ulubione jak w Cisco, ale inna kolejność.

#23 lolek80

lolek80

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • Od: 19 kwi 2016

Napisano 19 kwiecień 2016 - 17:36

Witam, czy posiadając w UPC pakiet Max HD z nagrywarką, mogę kupić na wolnym rynku dekoder Horizon i podłączyć go na własną rękę???

Tzn, czy będzie działał???

Z góry dzięki za odpowiedź.

#24 studiolitek

studiolitek

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5122 postów
  • Od: 19 sie 2009
  • Lokalizacja⚓️ BĘDZIN ツ

Napisano 19 kwiecień 2016 - 20:36

Będzie działał, ale tylko na nie kodowane kanały i nic więcej. A zakup nie jest z wolnego rynku, lecz jest to sprzęt nie oddany po umowie, i po jakimś czasie może zostać zablokowany zdalnie. Więc nie marnuj pieniędzy, bo wyrzucisz to tylko w błoto.

34057.png                   DAB+ : KATOWICE KOSZTOWY (10A) KRAKÓW CHORĄGWICA (12D) 

DVB-C: UPC Select Extra HD PVR + FiberPower 60 + telefon 60 Minut do wszystkich + Horizon GO = 69,98 zł                                                                                                                     DVB-C: Sat - Mont - Service -> Pakiet DVB-T = 19,00 zł 

DVB-T:PL    MUX 1 MUX 2 MUX 3 (KATOWICE KOSZTOWY / WISŁA SKRZYCZNE / KRAKÓW CHORĄGWICA / RABKA LUBOŃ WIELKI)     MUX 4 (KATOWICE KOSZTOWY)   2X PRE-PAID ( T-HD 1000 & T-HD 210)                                MUX 8 (KATOWICE KOSZTOWY / KRAKÓW CHORĄGWICA )     MUX TVS   (KATOWICE KOSZTOWY)  DVB-T:CZ MUX 1 MUX 2 (Łysa Góra)

sigpic3343_2.gif  

#25 lolek80

lolek80

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • Od: 19 kwi 2016

Napisano 20 kwiecień 2016 - 16:51

OK, dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

#26 boobass

boobass

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • Od: 23 sie 2009

Napisano 30 sierpień 2016 - 22:45

Czy można sparować Horizona z TV i z amplitunerem kina domowego?

Zależy mi na jednym pilocie do trzech urządzeń: dekoder, TV i amplituner. Chciałbym, aby pilot włączał te 3 urządzenia. Do tego regulacja głośności odbywałaby się pilotem z Horizona na amplitunerze. Więcej zaawansowanych opcji nie potrzebuję regulować na amplitunerze.

#27 studiolitek

studiolitek

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5122 postów
  • Od: 19 sie 2009
  • Lokalizacja⚓️ BĘDZIN ツ

Napisano 30 sierpień 2016 - 22:50

Nie ma takiej możliwości.

34057.png                   DAB+ : KATOWICE KOSZTOWY (10A) KRAKÓW CHORĄGWICA (12D) 

DVB-C: UPC Select Extra HD PVR + FiberPower 60 + telefon 60 Minut do wszystkich + Horizon GO = 69,98 zł                                                                                                                     DVB-C: Sat - Mont - Service -> Pakiet DVB-T = 19,00 zł 

DVB-T:PL    MUX 1 MUX 2 MUX 3 (KATOWICE KOSZTOWY / WISŁA SKRZYCZNE / KRAKÓW CHORĄGWICA / RABKA LUBOŃ WIELKI)     MUX 4 (KATOWICE KOSZTOWY)   2X PRE-PAID ( T-HD 1000 & T-HD 210)                                MUX 8 (KATOWICE KOSZTOWY / KRAKÓW CHORĄGWICA )     MUX TVS   (KATOWICE KOSZTOWY)  DVB-T:CZ MUX 1 MUX 2 (Łysa Góra)

sigpic3343_2.gif  

#28 boobass

boobass

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 14:46

W takim razie, czy można Horizona sparować z Pilotem Logitech Harmony 300? Już tam nie zależy mi na klawiaturze z pilota Horizona...

#29 Genz

Genz

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 1 postów
  • Od: 01 cze 2017

Napisano 01 czerwiec 2017 - 08:49

Może mi ktoś napisać jak to jest z tym dekoderem Horizon. W wielu miejscach czytam, że dekoder ma same minusy, a w tym wątku raczej nie narzekacie na niego.

Jutro do mnie przychodzi technik UPC założyć ten dekoder. Czy będę zadowolony? Do tej pory miałem CI+ z UPC.

#30 damszc

damszc

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 10 postów
  • Od: 06 gru 2015

Napisano 01 czerwiec 2017 - 09:06

Jestem posiadaczem dekodera i nie narzekam. Po ostatniej aktualizacji oprogramowania dekoder chodzi jeszcze lepiej. Korzystam również z wbudowanego Wi-Fi z Horizona. Internet chodzi bez zarzutów, po sieci płynna transmisja, można filmy w HD streamować na TV bez żadnych zacięć. Potrafi się oczywiście od czasu do czasu zawiesić lub zwolnić. Wtedy najczęściej kończy się to resetem. Ogólnie jestem zadowolony.

Użytkownik Barti edytował ten post 11 sierpień 2017 - 00:22
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

#31 kolo30

kolo30

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 5 postów
  • Od: 10 gru 2016

Napisano 03 czerwiec 2017 - 15:45

Hej, mam pytanko: co możecie powiedzieć o tym dekoderze? Polecacie go? Za parę miesięcy będę przedłużał umowę i proponują mi ten dekoder. Co powiecie?

Użytkownik Barti edytował ten post 11 sierpień 2017 - 00:23
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

#32 szczepaniu

szczepaniu

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 103 postów
  • Od: 24 maj 2016
  • LokalizacjaSopot

Napisano 03 czerwiec 2017 - 23:44

Dekoder bez nagrywarki jest naprawdę okej, wszystko działa jak należy i wszystko gra, nie tnie się, nic za specjalnego tam się nie dzieje, tylko brakuje nagrywania po USB, list ulubionych po swojemu oraz stare i bezużyteczne YT, bo nie wyświetla 80% filmów.

Użytkownik Barti edytował ten post 11 sierpień 2017 - 00:24
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest mocno utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.

2009-2011  FTA Silvercrest SL-65 2011-2014 Cyfrowy Polsat Sagemcom ESI-88+Multiroom m100 Familijny+HBO+cinemax+extra HD 2014-2015 ITI-5800S Comfort+multi 2015-2016 WI-fi box Comfort+multi 2016-2017 DVB-T MUX1,MUX2,MUX3,MUX8 2017-Do dziś UPC Max extra HD +horizon+multiroom+maxx sport+Horizon Go

#33 all4you

all4you

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 23 postów
  • Od: 22 lip 2008

Napisano 25 czerwiec 2017 - 10:01

W takim razie, czy można Horizona sparować z Pilotem Logitech Harmony 300? Już tam nie zależy mi na klawiaturze z pilota Horizona...

W MyHarmony wyszukujesz:

Ad A Device

Manufacturer: Pace

Device Model Number: DMC7002KLG

TUNER TV LIFEVIEW NO HYBRID USB (LV5H)

#34 boobass

boobass

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 22:10

Super.
Działa prawie idealnie. Brak tylko jednej ważnej dla mnie funkcji. 
Na Logitechu nie działa przycisk "kanał wstecz". Nie można też "nauczyć" tego pilota funkcji z pilota Horizon, bo pilot Horizon działa radiowo, a nie na podczerwień.

Macie jakiś sposób?

#35 sztajger

sztajger

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 23 postów
  • Od: 29 maj 2007
  • LokalizacjaSILESIAPOLIS

Napisano 12 sierpień 2017 - 23:37

Witam.
Kilka tygodni temu dałem się wkręcić w horizona, no iii... gdybym wcześniej dostrzegł pewne rozwiązania to pewnie bym się wycofał (niestety minęły magiczne dwa tygodnie)...no chyba, że  coś u mnie szwankuje?! Jeśli jednak jest to działanie celowe - przestrzegam  przed zamianą starego dekodera z nagrywarką na horizona dvr! Chodzi  o funkcje nagrywarki/timeshift. Próbowałem kilkukrotnie zatrzymać bieg programu, bo miałem inne zadanie nie do odłożenia, po czym wracam, wciskam "play", a tam kicha! System przerzuca mnie do następnej pozycji. Próba cofnięcia kończy się na początku wstrzymanej pozycji... nie sprawdzałem czy w ten sposób oglądnę to co mi "uciekło" - szkoda czasu i nerwów. Kolejnym  cudem jest sama nagrywarka - działa bardzo dziwnie. Oglądałem film na jednym kanale a na innym w międzyczasie rozpoczęło się nagrywanie innego. Gdy skończyłem oglądać wybieram "nagrane"/ film, a tam... startujemy od bloku reklam nie do "przeskoczenia:!!!Wciskam ">>"  i co widzę? PRZEWIJANIE ZABLOKOWANE!!! Doszedłem do wniosku, że na pewno problem dotyczy pozycji dostępnych w opcji "replay" ze stajni TVN. Nie wiem jak inne przerywane reklamami kanały... A żona przy każdym tego typu numerze chce mi rozbić łeb tym horizonem :evil: ..Wkręconym w horizona podpowiem, że jest sposób na blokadę przewijania, który sprawdzi się jednak tylko w filmach i wymaga cierpliwości - tak ok. tygodnia :)

UPC pakiet multiroom max, horizon max pvr + myprime, fiber power 120, pakiet bezp/3urządz, minuty do wszystkich max/130pln

#36 jmk

jmk

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 91 postów
  • Od: 01 paź 2013

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:53

Wie ktoś może czemu czasami jak wchodzę we właściwości połączenia karty WiFi to mam 72 mb/s, a czasem 420mb/s...? Net z UPC, ConnectBox.

#37 sztajger

sztajger

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 23 postów
  • Od: 29 maj 2007
  • LokalizacjaSILESIAPOLIS

Napisano 16 sierpień 2017 - 16:40

Witam.
Kilka tygodni temu dałem się wkręcić w horizona, no iii... gdybym wcześniej dostrzegł pewne rozwiązania to pewnie bym się wycofał (niestety minęły magiczne dwa tygodnie)...no chyba, że  coś u mnie szwankuje?! Jeśli jednak jest to działanie celowe - przestrzegam  przed zamianą starego dekodera z nagrywarką na horizona dvr! Chodzi  o funkcje nagrywarki/timeshift. Próbowałem kilkukrotnie zatrzymać bieg programu, bo miałem inne zadanie nie do odłożenia, po czym wracam, wciskam "play", a tam kicha! System przerzuca mnie do następnej pozycji. Próba cofnięcia kończy się na początku wstrzymanej pozycji... nie sprawdzałem czy w ten sposób oglądnę to co mi "uciekło" - szkoda czasu i nerwów. Kolejnym  cudem jest sama nagrywarka - działa bardzo dziwnie. Oglądałem film na jednym kanale a na innym w międzyczasie rozpoczęło się nagrywanie innego. Gdy skończyłem oglądać wybieram "nagrane"/ film, a tam... startujemy od bloku reklam nie do "przeskoczenia:!!!Wciskam ">>"  i co widzę? PRZEWIJANIE ZABLOKOWANE!!! Doszedłem do wniosku, że na pewno problem dotyczy pozycji dostępnych w opcji "replay" ze stajni TVN. Nie wiem jak inne przerywane reklamami kanały... A żona przy każdym tego typu numerze chce mi rozbić łeb tym horizonem :evil: ..Wkręconym w horizona podpowiem, że jest sposób na blokadę przewijania, który sprawdzi się jednak tylko w filmach i wymaga cierpliwości - tak ok. tygodnia :)

Dziś straciłem cierpliwość, zadzwoniłem na 813...krok po kroku udzielono mi zdalnej "pomocy technicznej" w postaci  zresetowania  dekodera - oczywiście utraciłem  wszystkie nagrania(na szczęście niewiele zdążyłem zgromadzić). Na razie dekoder działa jak należy. Przynajmniej w kwestii zgłoszonych problemów.

UPC pakiet multiroom max, horizon max pvr + myprime, fiber power 120, pakiet bezp/3urządz, minuty do wszystkich max/130pln