Skocz do zawartości

Zdjęcie

42°East - Türksat 2A/3A

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
292 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sorek21

Sorek21

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3537 postów
  • Od: 21 lip 2008

Napisano 24 wrzesień 2009 - 15:23

Hey koledzy da się złapać w Polsce kanał NTV Spor na antenie 85cm? Proszę o szybką odpowiedz.Czy ten kanał koduje mecze Serie A?
Familijny Max + Sport + Film + Cinemax + Eleven Sports

Evobox PVR + HD6000

#42 andi12

andi12

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13435 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 24 wrzesień 2009 - 16:24

Kanał NTV Spor da się złapać na takiej antenie, w tamtym roku transmisje Serie A nie były kodowane, nie wiem jak jest w tym roku, ale pewnie kodują.
Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#43 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 03 listopad 2009 - 12:39

Zauważyłem, że na niektórych kanałach na Türksacie pojawiło się EPG. Do tej pory było chyba tylko na kanałach kodowanych, nadawanych w ramach tutejszych platform.
Inna sprawa, że te kanały rzadko trzymają się programu, nawet jeśli same go podają. Parę razy spotkałem się z tym, że reklamowali tuż przed rozpoczęciem jakiegoś programu, że będzie on o jakiejś godzinie, a w rzeczywistości zaczynał się zaraz po reklamie, znacznie wcześniej niż podawali. A już absolutną normą jest, że dzienniki zaczynają się 10, 15, czy nawet 30 minut wcześniej niż podane w programie. Co za dziwny kraj :D

#44 mprw

mprw

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Od: 03 maj 2007
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 listopad 2009 - 11:56

No faktycznie na Turksacie EPG jest rzadkością. U mnie na humaxie działa na kanałach TRT, Star TV, TNT i to chyba wszystko. Najbardziej przydaje się to z TNT, gdzie lecą amerykańskie produkcje z oryginalnym dźwiękiem. Parę razy nagrywałem z niego po nocach jakieś koncerty i filmy, programując wcześniej zapis właśnie według EPG. I wszystko na ogół się zgadzało. EPG z innych kanałów raczej nie sprawdzałem zbyt szczegółowo.

FTA: DVB–S (60°E—30°W)  #  DVB–T  #  DAB+

Panasonic 50VT30  #  Laminas OFC-1200  #  relook RE-TAC38  #  Kenwood DNX7250DAB

#45 RafiX

RafiX

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5532 postów
  • Od: 15 sie 2006
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 19 listopad 2009 - 13:48

Polski teledysk na antenie tureckiego kanału muzycznego Play TV :D NA zdjęciu Ewa Sonnet z piosenką R'n'b. Kanał posiada nawet całkiem dobry repertuar, ale ta ich grafika ekranowa jest wręcz odstraszająca... :?

Dołączona grafika
Nie spamuj! W przeciwnym razie podejmę merytoryczne rozważania, gdzie lepiej Ci przywalić?! W głowę, czy w piętę, oraz czy kijem krótkim, czy długim :lol:

#46 jarek999

jarek999

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 4562 postów
  • Od: 06 lis 2007
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 listopad 2009 - 19:19

Belka z wykonawcą i tytułem piosenki jest łudząco podobna do VIVY. Czyżby ten teledysk był nagrany wprost z naszej VIVY?

Sportowe podsumowanie dnia w programie "Kultura fizyczna".

Radio 7, niedziela godz. 8:05.

sluchaj.radio7.pl

#47 RafiX

RafiX

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 5532 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 21 listopad 2009 - 18:38

Może tak być, ponieważ puścili już kilka teledysków nagranych z niemieckiej Vivy.
Nie spamuj! W przeciwnym razie podejmę merytoryczne rozważania, gdzie lepiej Ci przywalić?! W głowę, czy w piętę, oraz czy kijem krótkim, czy długim :lol:

#48 Radix

Radix

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 146 postów
  • Od: 14 gru 2009

Napisano 21 grudzień 2009 - 10:42

Może mi ktoś powiedzieć bo miałem cyfrę a teraz chyba zrezygnuje,czy lecą jeszcze mecze ligi Angielskiej FTA na tureckich kanałach.Bo ponoć kodują
Cyfrowy Polsat prepaid
Technisat TNK
FTA z Obrotnicą na pełną orbitę

#49 RafiX

RafiX

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 5532 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 25 grudzień 2009 - 21:17

@Radix: Ponoć kodują...

Z innej beczki:
Tak się cenzuruje palenie papierosa w tureckiej telewizji :D
Dołączona grafikaDołączona grafika

#50 Mujek

Mujek

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 187 postów
  • Od: 28 maj 2007

Napisano 25 grudzień 2009 - 22:05

Właśnie też ostatnio widziałem i śmiać mi się chciało. Szczegolnie dlatego, że nie tylko każdy się orientuje, że ktoś tam pali, to dym papierosów leci bez cenzury :lol:

#51 jarek999

jarek999

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 4562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 grudzień 2009 - 22:28

Kiedyś natrafiłem na 10-minutową dyskusję gdzie energicznie wymachiwali papierosami w dłoniach. Wyglądało to bardzo śmiesznie. Ciekawe czy cenzurują też picie alkoholu. To mogłoby wyglądać jeszcze śmieszniej.

sluchaj.radio7.pl

#52 RafiX

RafiX

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 5532 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 11 styczeń 2010 - 12:21

Nadal nie mogę trafić na sceny z piciem alkoholu :/ Na zdjęciach z kanału TRT1 zamiast nałożonej "mgiełki" na papierosa (jak w przypadku cenzury przez kanał TNT), mamy piksele :)

Dołączona grafikaDołączona grafika

#53 Radix

Radix

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 146 postów
  • Od: 14 gru 2009

Napisano 11 styczeń 2010 - 12:23

A u nas tez jest śmieszna cenzura na Piwko,na kanałach z Ukrainy leje się całą dobę,i co kluby piłkarskie mają lepsze.Przez taką cenzurę alkoholu nikt w Polskie kluby nigdy nie zainwestuje.Bo mu się z reklam nie wróci.Kobieta pokaże swoje walory przed 23 i też jest tragedia.A co młodzi na dyskotekach biorą to rodziców nie interesuje.Pilnują tam gdzie nie trzeba.
Cyfrowy Polsat prepaid
Technisat TNK
FTA z Obrotnicą na pełną orbitę

#54 Wanderer

Wanderer

SAT Kurier VIP

• SAT Kurier VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2297 postów
  • Od: 25 sie 2006
  • LokalizacjaN = 52°10' E = 21°20'

Napisano 11 styczeń 2010 - 15:46

Najgorzej jak grupa wpływowych ludzi którym faktycznie odbija zaczyna decydować co jest dla nas zdrowe, dobre i moralne.
Widziałem już programy z rozmazanymi ramionami brakuje mi tylko maskowania pocałunków, kąpielówek, cenzurowanie sportów kontaktowych typu boks, K1, karate, zamazywania postaci sportowców.
Już niedługo naszym oczom ukaże się cały rozmydlony obraz na którym będzie czytelne tylko logo stacji, a o tym co się dzieje na ekranie domyślimy się słuchając tylko ścieżki dźwiękowej o ile nie będzie w niej za dużo [beeep].

Żniniewicz pm 200 cm./ Żniniewicz pm 180 cm./ Laminas pm 120cm./ Mabo off 120cm./ Mabo off 110 cm.

•  
  • Cyfrowy Polsat - Familijny Max HD + FilmHD + SportHD + CinemaxHD - Multiroom 
  • Skylink cz - Digital 
  • Skylink sk - Digital + HBO Pak + HBO GO
  • Skylink Live TV

#55 jarek999

jarek999

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 4562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2010 - 00:41

Telewizja satelitarna ciągle ma przede mną wiele zagadek. Z mapki pokrycia sygnałem wynika, że transponder o częstotliwości 11.862 (m.in. Cartoon Network) można u mnie oglądać dopiero na antenie 150 cm. Ja mam Triax 110 i konwerter quad GI i sygnału jest na styk, czasami nawet przy dobrej pogodzie odbiór był mocno zakłócony lub nie było go wcale. Niekiedy trzeba było osiadającą mgłę zgarnąć z konwertera by odbiór się pojawił. Dziś byłem mocno zdziwiony bo odbiór był a konwerter wyglądał tak jak na zdjęciu.
Dołączona grafika
Cud?

sluchaj.radio7.pl

#56 RafiX

RafiX

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 5532 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 12 styczeń 2010 - 01:05

Śnieg suchy nie pochłania tak bardzo fal elektromagnetycznych jak śnieg mokry. Sprawdź teraz, czy konwerter da się łatwo odśnieżyć z puchu. Jeśli tak, to OK. Jeśli nie bo jest już zamarznięty i mimo tego sygnał nadal nie jest osłabiony, to znaczy, że mamy cud :shock: U mnie nie raz podobnie był zasypany, raz sygnału nie było wcale, a raz normalnie wszystko działało ;)

#57 jarek999

jarek999

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 4562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2010 - 01:18

Taki śnieg był na konwerterze od wczoraj a w ciągu dzisiejszego dnia temperatura wynosiła -1°C. Teraz jest -5°C. Wyszedłem go odgarnąć. Z konwertera zszedł dość gładko, na płaskowniku pozostała cienka chropowata warstwa lodu. Mimo wszystko jest to dziwne, że mgiełka osadzająca się na konwerterze uniemożliwia odbiór a taka warstwa śniegu nie. Po zgarnięciu śniegu zniknęło lekkie pikselizowanie. Odbiór jest prawidłowy ale jak zawsze na skraju.

sluchaj.radio7.pl

#58 Wanderer

Wanderer

SAT Kurier VIP

• SAT Kurier VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2297 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 00:17

Na Türksat 3A powstał azerbejdżański multiplex.
Pozbierał on do tej pory porozrzucane programy po różnych transponderach i umieścił w jednym miejscu.
10968MHz - pol.H - SR 11200 - FEC 5/6
AzTV_Azerbaijan
Idman_Azerbaijan
ITV AZERBAYCAN
ATV-INT

Dołączona grafika Dołączona grafika

Żniniewicz pm 200 cm./ Żniniewicz pm 180 cm./ Laminas pm 120cm./ Mabo off 120cm./ Mabo off 110 cm.

•  
  • Skylink cz - Digital 
  • Skylink Live TV

#59 Wanderer

Wanderer

SAT Kurier VIP

• SAT Kurier VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2297 postów

Napisano 21 styczeń 2010 - 13:25

12685MHz - pol.H - SR 30000 - FEC 5/6
Proszę załóżcie na nos specjalne okulary i pooglądajcie sobie 3D - właśnie wędrują dinozaury.

Dołączona grafika Dołączona grafika

•  
  • Skylink cz - Digital 
  • Skylink Live TV

#60 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 21 styczeń 2010 - 13:43

Trzeba będzie zobaczyć :mrgreen: Mam jeszcze takie okulary z czasów, gdy na Polscie były "Szczęki" w 3D ;)