Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie na echostarze-dsb 616 na liście cyfrowy polsat nie ma na 302 kanale wedding tv tylko jak chce włączyć ten kanał to nie ma tego kanału a skanowałem przed chwilą trybem wszystkie kanały.Bardzo bym prośił o rady co mam zrobić.

 

ja też nie mam tego kanału na 303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na echostarze-dsb 616 na liście cyfrowy polsat nie ma na 302 kanale wedding tv tylko jak chce włączyć ten kanał to nie ma tego kanału a skanowałem przed chwilą trybem wszystkie kanały.Bardzo bym prośił o rady co mam zrobić.

 

ja też nie mam tego kanału na 303

 

To dobrze, że nie masz na 303, bo on jest na 302 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo ja robiłem aktualizacje i nie mam tego kanału na pozycji 302 a poza tym wgóle go nie mam. Pojawia się dopiero jak przeskanju tr. 11.117.

Ale jest kodowany choć rano nie był i pojawia sie komunikat " tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 302 pozycji listy kanałów platformy Cyfrowy Polsat pojawił się testowy przekaz nowej stacji poświęconej tematyce ślubnej - Wedding TV. Obecnie kanał nadaje w angielskiej wersji językowej.

 

Sygnał stacji jest kodowany w Nagravision2 i jest pobierany jest z transpondera 130 (11.117V SR=27500 FEC=3/4) satelity Hot Bird 6.

 

Na stronie internetowej stacji (weddingtv.pl) możemy przeczytać, że Wedding TV to kanał prezentujący emocje i uczucia, zakochane pary, śluby wszech czasów, niezwykłe romanse. W nowej stacji zobaczymy m.in. różnorodne programy od reality show, przez dokumentalne aż do gier i zabaw. Wśród nich Wyścig do ołtarza, w którym zaręczone pary współzawodniczą w różnych konkurencjach, aby wygrać ślub swoich marzeń. Wesele w wielkim stylu, które zaprasza widzów do obejrzenia najgłośniejszych ślubów Hollywood. Do wesela się zagoi to seria poświęcona parom, które postanawiają rozstać się przed ślubem, aby poddać się serii zabiegów estetycznych.

 

 

Tak dla przypomnienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać,jak wedding TV oficjalnie wejdzie,gdyż:

 

1) Nie powinno być podwyżki

2)Kanał najprawdopodobniej będzie nadawać z transpondera,który wynajął Wedding TV,wiec nie będzie zaśmiecać tp.CP.

 

Kanał na pewno znajdzie swoich wiernych widzów. :wink: Każdy kanał ma swoich wiernych widzów,nawet Polonia 1.

 

EDIT: godz.22.37: https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=35789

 

A wiec jednak: Wedding TV w CP,tylko na razie abo.CP mają brak uprawnień do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

I kto powie, ze CP jest do bani. Zgarniaja kazdy kanal jaki sie pojawia i pewnie by zgarneli HBO Comedy jakby nie wylacznosc z C+. No brawo. NIe spodziewalbym sie, ze CP az tak zacznie sie rozwijac i tak wezma sie tam do roboty.

 

Slodkich snow C+ i N :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To, ze C+ czy Nka nie chca jakiegos kanalu nie znaczy ze jest on denny. To abonenci decyduja o popularnosci kanalow. I dlatego powinny byc wszystkie aby byl wybor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...