Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o radę.

Kończy się umowa w UPC, dzwoniący konsultant zaproponował mi pakiet TV Max z internetem 150 mb/s (taki mam i taki wystarczy) w takiej samej cenie, jak mam teraz (jest OK). Moje pytanie jest takie: czy czekać nadal na kontakt, żeby coś więcej wynegocjować, czy zaakceptować ofertę, która mi przedstawili?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście, post napisany dość chaotycznie. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w takiej sytuacji wysłać wypowiedzenie do Katowic i czekać na kontakt z UPC. Prawie zawsze w takich przypadkach można uzyskać lepsze warunki. Moja mama (dwa miesiące temu) miała 89 zł za Max z internetem 150 mb/s (z modułem). Taką samą cenę proponowali do przedłużenia umowy. Po wysłaniu rezygnacji zaproponowali za to samo 74,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 20:29, jurak napisał:
Witam,
moim rodzicom kończy się umowa w UPC. Obecnie posiadają
Pakiet Max TV (dekoder mediabox bez nagrywarki) + dodatkowy moduł CI+NET 300 Mb/s (stary modem thomson twg 870u) + telefon (wersja 60 minut,). Opłata za ten komplet to 117 zł.
Obecnie oferta utrzymaniowa w moje UPC jest gorsza niż dla nowego klienta... ale to już norma w tej branży. Jeszcze nowy Klient dostaje instalacje za 1zł, a wieloletni za 49 zł... sku* ponad wszystko
 
Istotne jest aby zostawić ofertę na tym samym poziomie i pozbywając się telefonu, bo jest to opcja w ogóle nie używana. 
Po kilku latach korzystania z usług konieczna jest wymiana dekodera ze względu na tragiczny stan pilota  i wartałoby wymienić też modem ze względu na polepszenie WiFi w domu.
 
Reasumując:
jaką można średnio zyskać cenę za poniższy zestaw, uwzględniając wypowiedzenie i negocjacje z DUK?
Pakiet MAX z horizonem (może być z nagrywarką) + NET 300 Mb/s (nowy modem) + CI+
 
 
 
 

 

Miałem prawie identyczny pakiet (zestaw) przy poprzedniej umowie, z tym że net 250 i nowy modem.
Płaciłem 103,99.
Teraz przedłużyłem. Z netem 300 i wywaliłem telefon.
Płacę teraz 89,99.
Dwie umowy wstecz złożyłem wypowiedzenie, i rozmawiam tylko z DUK.
Myślałem że zejdę jeszcze niżej, ale negocjacje coraz trudniejsze.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja z innej beczki.  Jakieś 6 lat temu po raz kolejny odnowiłem umowę z UPC. W  umowie jako jeden z bonusów był pakiet bezpieczeństwa na (bodaj) 3 komputery za "zero" i uwaga, z adnotacją: NA ZAWSZE!!...okres zobowiązania przeleciał, no i znów zgłosił się do mnie konsultant/ sprzedawca(?) by odnowić umowę. Wszystko fajnie przebiegło, praktycznie za te same pieniądze zachowałem usługi które były poprzednio, poza netem, który przyspieszył z 60 do120mb, oraz wymianą dekodera pvr  na horizona pvr i dodanym pakietem MY Prime, którego (tak na marginesie) prawie nie używałem. W umowie nie było już  słowa o pakiecie bezpieczeństwa, ale walczyłem o niego, podparłem się starą umową, i...oni na to się zgodzili, choć w dokumentach już tego NIE MA. Znów minął umowny czas, więc z uwagi na brak akcji ze strony UPC, sam zadzwoniłem w sprawie renegocjacji. No niestety, nie chcą honorować mojego prawa do Pakietu Bezpieczeństwa za "zero"... a  jak  tam u Was? Ktoś temat  przerabiał? Nawet rozważałem wizytę w UOKiK. W końcu mam to udokumentowane :)
Obecnie  lecę na "bezterminówce od pół roku. Zaraz po wygaśnięciu zobowiązania podnieśli  opłatę o 5pln, a od lutego znów podnieśli z powodu zmiany prędkości - 300 zamiast 120. Ale mogę do czerwca zrezygnować - zwrócą różnicę...za ten okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukimann celowo złożyłem wypowiedzenie, czekam teraz na reakcja z ich strony - ciekawy jestem jaką ofertę mi zaoferują. Jeżeli nic dobrego nie wyjdzie z UPC, przechodzę do Orange - wynegocjowałem ofertę 2m gratis. Nawet mam zamówioną instalację na kwiecień. Zobaczymy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie mam:

- pakiet Horizon Select z nagrywarką i upgrade do Max + Horizon GO,

- internet Fiber Power 250Mb/s,

- telefon minuty do wszystkich MAX,

- pakiet MY PRIME

- pakiet FILMBOX

Za to wszystko płaciłem 122,98zł, od stycznia umowa przeszła na czas nieokreślony i wczoraj dzwonił konsultant z informacją że teraz będę płacił za to 127zł lub ma dla mnie następujące propozycje:

 

To co mam w pakiecie TV i telefon obecnie + internet 500Mb/s za 114,90zł

 

lub

 

To co mam w pakiecie TV i telefon obecnie + internet 1Gb/s za 134,90zł

 

Czy to dobra oferta cenowa, czy można coś ugrać z DUK składając rezygnację? Dodam, że obecny pakiet dostałem w tej cenie dwa lata temu z DUK właśnie po złożeniu rezygnacji.

 

Ogólnie bardziej skłaniam się do pakietu internetowego 1Gb/s bo ponoć nowy router z lepszym zasięgiem niż Connect Box. Przeczytałem ostatnie 5 stron wątku ale nic podobnego nie znalazłem. W ofertach z linku (plik Excel) który ktoś dodał nie widzę cen za internet 1Gb/s. Będę serdecznie wdzięczny za porady kogoś będącego w temacie. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.

 

Edytowane przez lamers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szans nie ma... jesienią już raz zmieniłem(potem zrezygnowałem) na to, co teraz... próbowałem negocjować... nawet mnie połączyli z jakąś ponoć fiszą, i nic. Tak teraz dają - pierwszy miesiąc na próbę za 0... potem +9pln/ 3 urządzenia. To i tak jest  dobra  cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sztajger napisał:

Od sierpnia 2014r. miałem za "zero" A w  tabelce była notatka "na zawsze"....do dziś... niestety!

Najwidoczniej ktoś wpadł na pomysł żeby to zlikwidować, zawsze możesz napisać reklamację i powołać się na regulamin w którym miałeś zapis na zawsze za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fivel123 napisał:

Mam pytanko korzysta ktoś z pakietu mobilnego w UPC ??? Dostałem ciekawą propozycję na 2x komórki i zastanawiam się nad przejściem do nich ??? 

Chyba nawet sami pracownicy z tego nie korzystają, pytałam ich na Społeczności UPC o kilka rzeczy, które można ustalić w minutę o ile ma się tę ofertę komórkową i przez miesiące cisza. Baza wiedzy też niekompletna w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...