Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

 
  1. Gdybyś oglądał Premier League , Ekstralasę , La Liga (choć nawet liznął jak loda w upalny dzień)
  2. Gdyby twój operator miał w ofercie Canal+4K
To byś co innego napisał. Za miesiąc będę to wszystko oglądał w 4K, a ty nadal będziesz żył z tym że to mit/utopia bo nie ma oferty 4K HDR.
Tyle i aż tyle
Ty jesteś skrzywiony na punkcie 4K
Ile masz tego kontentu? Tyle, co kot napłakał. Najważniejsza jest zawartość, a w dalszej kolejności rozdzielczość.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
 Najważniejsza jest zawartość, a w dalszej kolejności rozdzielczość.

Najważniejsze to rozróżnić 4K od HD, bo niektórzy mają z tym problem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Godzinę temu, fivel123 napisał:

Mam nadzieje, że UPC na koniec roku, zrobi swoim abonentom niespodzianke i wprowadzi nowy, dopracowany a zarazem wypasiony dekoder !!! 

A ja pomału przestaje liczyć.

Jakościowo, cenowo będzie lepiej?

Rozważam opcję taką by zostawić usługę Internetu z UPC, do tego pakiet Start łącznie z pakietem C+ 4K z nc+ i serwisy streamingowe.

Umowa do końca roku.

** jedyny plus to obniżenie stawki za C+ a i tak drogo za niepełny pakiet.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do mnie pijesz to miałem możliwość oglądania 4K zarówno w Vectrze, Streamingu (Netflix) oraz Ultra HD Blu-ray ;)

Ba, mogłem nawet porównać ten sam tytuł z netflixa oraz Blu-ray HD. Zgadnij gdzie lepiej wygląda ;)

Właśnie, Ty taki maniak 4K i jakości, masz płyty Blu-ray/Ultra HD Blu-ray ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
 

Ba, mogłem nawet porównać ten sam tytuł z netflixa oraz Blu-ray HD. Zgadnij gdzie lepiej wygląda

Właśnie, Ty taki maniak 4K i jakości, masz płyty Blu-ray/Ultra HD Blu-ray ?

Ba, również mam taką możliwość i nie jeden,  nie dwa,  nawet nie trzy gadżety audio-wideo mam w swoim domu. No ale , to nie ten dział.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
.....widzisz coś, czego nie da się zobaczyć na 50-55 calowym TV

55 oraz 65 calowym TV.

Już są dwa w mojej kolekcji. 

 

" Sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga" Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żeby porównać obraz, trzeba mieć TV przynajmniej 60/65 cali (ze średniej, bądź wyższej półki cenowej). Co do UPC jak nie wprowadzą nowego dekodera, to stracą wielu klientów telewizji. Denerwuje mnie ich polityka cenowa: pakieta Max, dopłata 13 zł, pytam się za co ??? jak wiele kanałów już przeszło do pakietu Select (a z czasem zapewne będzie ich więcej). Internet: prędkość 60mb/s zlikwidowali i dali w zamian 150mb/s, a co z klientami co mają 120mb/s i płacą więcej ??? No właśnie nic , takie życie. Powoli też się przymierzam, czy nie przeprosić się z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

@fivel abonuję pakiet familijny w CP, z którego obecnie bezpośrednio nie korzystam.

Teraz instalacja zbiorcza sat w bloku funkcjonuje,  więc albo przedłużę umowę z Polsatem( trochę szkoda tego C+) albo właśnie potestuje dekoder- do 4K muszą być jakieś " extra" ustawione parametry ? i wrócę do nc+.

Mam Horizona i podpietą kartę CI+ , który sprawdza się tylko jako nagrywarka a nowy czym się będzie różnił?

Orange wszedł tak naprawdę w 4K z Eleven ( pomjam Festival 4K)a coś takiego na miarę podobnego efektu zdobędzie się UPC?...

Pakiet Max tylko z nazwy.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Panowie żeby porównać obraz, trzeba mieć TV przynajmniej 60/65 cali ( wyższej półki cenowej). 

Taki też posiadam 65 calowy Qled Samsung seria 8

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie do końca wiem jak ogarnąć te tabelki z excela, może ktoś mi rozjaśni. W maju skończyła mi się umowa na czas określony i przeszła na nieokreślony. Do tej pory miałem internet 120Mb i pakiet Select za 69zł/m-c i było to dla mnie wystarczające.

Rozmawiałem dziś z infolinią i zaproponowali mi praktycznie to samo (internet powiększony do 150Mb) za niecałe 65zł/m-c. 

Proszę podpowiedzcie czy jestem w stanie coś więcej ugrać wypowiadając umowę, czy decydować się na tą propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj u szwagra, zmienił TV na 65 cali "średnia półka cenowa" i posiada NC+ jak zobaczyłem u niego obraz szok i niedowieżanie !!! Nie wiem czy NC+ stosuje jakieś filtry "ulepszacze", ale jak wróciłem do domu to UPC wypada o wiele gorzej :/ Jeszcze mi mówi, że nic nie zmieniał w ustawieniach telewizora. Coraz bardziej mnie kusi powrót do NC+. Dużo osób tutaj dyskutowała o jakości obrazu, że UPC ma wyższe bitrate ale jednak liczy się efekt końcowy - jak dla mnie NC+ wygrywa, bo ma po prostu lepszy obraz !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może szwagier ma po prostu lepszy telewizor. Ostatnio byłem parę dni w hotelu, gdzie rolę tv pełniła 40 calowa Manta z DVB-T i kiedy wróciłem do swojego domowego Samsunga to czarny nie był szary, SD wyglądało jak HD, a HD niczym 4K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugmenot u mnie czarny też jest czarny, owszem mój TV ma kilka lat ale obraz jest naprawdę niezły - widać to zwłaszcza jak się ogląda filmy w Full HD. Jak kupowałem telewizor powiem szczerze nie oszczędzałem, bo wiedziałem, że jest to zakup na lata i teraz tego nie żałuję. Mój TV spokojnie może konkurować z teraźniejszymi modelami (za wyjątkiem Oled'ów).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...