Skocz do zawartości

Co robiliście 13 listopada 2015 roku?


Kuba0303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to nie za szybko na taki temat? Myślałem że ktoś to dopiero za rok założy. Ale skoro jest...

W chwili ataków byłem na forum, jednocześnie pisałem też na Twitterze. Telewizor był ustawiony na TVN24. Była mniej więcej 22:25. Nagle zobaczyłem na pasku wiadomość o strzelaninie. Po kilku minutach sytuacja okazała się tak poważna, że przerwano "Szkło kontaktowe". Obserwowałem sytuację poprzez wpisy na Twitterze i to, co pokazywano w TV, w archiwum shoutboxa możecie zobaczyć sprawozdanie z tego. Położyłem się dopiero o 2:00 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili, gdy doszło do tej straszliwej tragedii, ja już spałem, bo następnego dnia na rano musiałem jechać do pracy na dniówkę. Tzn. może tak nie do końca jeszcze wtedy spałem, ale leżałem już w łóżku. Wtedy też usłyszałem, jak mój brat nagle zbiegł szybko na dół po schodach do salonu i powiedział naszym rodzicom o tych zamachach w Paryżu. Zaraz po tym jednak chyba zasnąłem, bo nie wiem, co się działo dalej. Dopiero następnego dnia, w pracy, czytałem w Internecie informacje na ten temat.

 

Cóż więcej powiedzieć... Tragedia straszna! :/

Wyrazy Głębokiego Współczucia dla rodzin ofiar tych zamachów!!!

 

['] ['] [']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wówczas oglądałem (tak jak moi poprzednicy) mecz Polska-Islandia w TVP1. Po meczu szukając ciekawych pozycji w telewizji natknąłem się na TVN 24 i właśnie tam dowiedziałem się o zamachu terrorystycznym w Paryżu - byłem w ogromnym szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego przeżywania tego zamachu. Codziennie (średnio) w tylko w Syrii ginie więcej ludzi w wyniku działań wojennych. Czy ktoś się specjalnie tym przejmuje? Czy kogoś to rusza?

 

Może to dlatego, że do tych zamachów doszło w Europie? Stosunkowo blisko nas? W kraju bliższym nam kulturowo?

Syria z kolei położona jest trochę dalej. ;) W dodatku tamten kraj to w całości inny "świat", inna kultura, religia, mentalność ludzi itp.

No i też w Syrii od jakiegoś czasu trwa wojna. A u nas w Europie jest spokojnie. Aż tu nagle w Paryżu, ni stąd, ni zowąd, w kilku miejscach wielkie "buuum" i "tratatata" i nagła śmierć tylu osób. I to jest właśnie szokujące! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłem w domu. Przeglądałem Internet. Nagle na Facebooku zaczęły pojawiać się informacje z Paryża. Po czym od razu włączyłem TVN 24. W międzyczasie przeleciałem pozostałe kanały, w tym zagraniczne,jak to najczęściej robię przy tego typu zdarzeniach. Ostatecznie zostawiłem TVN 24 lub TVN 24 BiS (nie pamiętam dokładnie) i oglądałem do późna. O samym meczu słyszałem wcześniej i myślałem, aby nie włączyć. Ale leciało coś innego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...