Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Homer Simpson

Ja też wolę pomarańczowe logo, nie rzucało się w oczy. A te białe, nie dość, że rzuca się w oczy, to jeszcze nie jest przezroczyste.

Edytowane przez Homer Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli Discovery dokupi pozostałe udziały w Green Content, do czego z czasem będą mieli możliwość, to z pewnością do tego dojdzie.

 

KRRiT nie chciała ich bezpośrednio, to Discovery weszło boczną furtką znajdując chętnego na odsprzedanie swoich udziałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup slotu od borykającej się z problemami Agory to dobry znak dla Discovery, które dysponuje wysokim budżetem i bardzo chętnie by przejęło i to więcej niż jeden kanał na Mux'ie (startowali do 4.) to także dobra wiadomość dla widzów, jest szansa na pojawienie się transmisji sportowych po wycofaniu się Polsatu Sport News z DVB-T i ociąganiem się z dołączeniem TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Metro staje się absolutnie najlepszym kanałem MUX 8. Dają świetne filmy (ten poziom co TVP Kultura) i ciekawe dokumenty. WP i naziemne Polsaty mogą im co najwyżej buty czyścić jak na razie.

WP ma dokumenty National Geographic wiec kto komu ma buty czyścić?

 

Już lepiej jakby (science fiction) jakieś śmieciowe ATM Rozrywka czy nawet WP kupili i z tego DMAX zrobili. Metro niech zostanie takie jakie jest.

Boże broń od badziewia Discovery w WP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, już się musiał jakiś wojownik znaleźć. Niczego ani nikogo na tym forum nie można pochwalić bo zaraz jakiś burek się napatoczy :)

 

Musiałbym być ślepy, żeby nie zauważyć dokumentów z National Geographic w telewizji WP skoro są one zapętlone :P Oczywiście, chwała im za to, że pokazują ciekawe rzeczy od dobrego nadawcy, ale co z tego skoro leci w kółko jedno i to samo? (zaraz mi powiesz, że na Metro jest podobnie, otóż - nie)

 

A to wolisz, żeby było więcej kanałów z powtórkami w naziemnej, tak? Wolisz ATM czy Super Polsat niż np. kolejny kanał dokumentalny? I to obojętnie czy z produkcjami od National Geographic czy od Discovery? Może po prostu coś się Tobie w tym drugim po prostu nie podoba? Muszę Cię, zmartwić, bo choć sam w to nie wierzyłem, Discovery podniosło trochę poziom swoich dokumentów. Nie są to rzeczy wybitne, ale już jest lepiej niż parę lat temu, kiedy naprawdę, prawie wszystkie kanały od nich pokazywały "dokumenty aukcyjne" i było to straszne. Teraz chyba jedynie DTX to tłucze, ale na szczęście nikt mnie nie zmusza do oglądania tego, Ciebie zresztą też nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...