Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że jak trafią do Cyfry+ to do pakietu komfortowego a nie za dodatkową opłatą. Z resztą Cyfra+ ostatnio mnie denerwuje. inne platformy ostatnio dodają nowe kanały oczywiście oprócz Cyfry+. Tylko HBO Comedy, ale oczywiście w pakiecie PRESTIŻOWYM albo za opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może szykują dla nas jakąś niespodziankę, np. że dodadzą dużo nowych kanałów w bardzo krótkim czasie. HBO Comedy to fajny kanał i może dla tego, to był żart, ale na serio może naprawde coś dla nas szykują. Miejmy taką nadzieję na dodanie wielu nowych i dobrych kanałów. Na nowe TP i oczywiście jeżeli chodzi o kanały to o wszytkie BBC do Cyfry na wyłączność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie 4-5 :?: nie sądzę. Cyrfa rośnie w siłę, mają coraz więcej pieniędzy no, ale więcej na temat znajdziecie tutaj

Canal+ Cyfrowy coraz bogatszy

 

Stać ich na nowe TP i wszystkich napewno nie wykożystają na HD. A jak będą mieli nowe TP to będą mieli dużo miejsca na kanały z grupy BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr-em ,a masz jakiś kanał BBC w polsce który jest w całości po polsku?? nie ma. przyszłe kanały też nie będą w całości po polsku, tak podejrzewam. myślę, ze anagle wychodzą z założenia, że angielski wszyscy umieją i jest tak popularny, że nie trzeba wszystkiego tłumaczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr-em ,a masz jakiś kanał BBC w polsce który jest w całości po polsku?? nie ma. przyszłe kanały też nie będą w całości po polsku, tak podejrzewam. myślę, ze anagle wychodzą z założenia, że angielski wszyscy umieją i jest tak popularny, że nie trzeba wszystkiego tłumaczyć :wink:

 

Matko, BBC Prime jest w znacznej części po polsku. BBC World nie jest ani słowa po polski, więc naprawdę na pytanie czy jakiś polski bbc będzie fta trochę bez sensu odpowiadać, że właśnie BBC World.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, BBc Prome jest w znacznej części po polsku. BBC World nie jest ani słowa po polski, więc naprawdę na pytanie czy jakiś polski bbc będzie fta trochę bez sensu odpowiadać, że właśnie BBC World.

 

tak po pierwsze to BBC Pime a nie BBc prome!! a po drugie to ja nie widziałem, aby BBC Prime był po polsku, no chyba, że chodzi Ci o napisy a tamte kanały mają mieć polską wersję językową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kanał zastąpi BBC Prime prawdopodobnie pod koniec tego roku albo na początku przyszłego. Data startu będzie zależała od tego, jak potoczą się negocjacje z operatorami kablowymi, gdyż nadawca chce wynegocjować wyższe opłaty licencyjne.

Planujemy swoją działalność w Polsce na najbliższe pięć lat - dodaje szef kanałów tematycznych w BBC Worldwide, który planuje na przyszły rok uruchomienie również dokumentalnego BBC Knowledge, rozrywkowego BBC Lifestyle oraz dziecięcego Cbeebies.

 

wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...