Skocz do zawartości

MGM HD


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałbym się MGM w wersji standardowej. Sorry, ale pod względem technologii wysokiej rozdzielczości wyprzedziliśmy Czechy, dlatego tam nie ogląda się MGM HD. W Polsce nie widzę szans na wprowadzenie wersji standardowej tego kanału, ponieważ:

 

1 - wersję high definition przygotowuje oraz nadaje ITI Neovision.

2 - beznadziejnym pomysłem byłoby nadawanie dwóch takich samych kanałów w takiej kolejności: MGM HD > (nast. etap) > MGM SD. Nikt, a napewno N, nie da takiego kroku w tył.

 

Poza tym w czym wam przeszkadza wersja HD? Ostatnio jest krzyk na telewizory HD Ready, ewentualnie panoramiczne, więc MGM bardzo ładnie się w nich prezentuje. Prawdę mówiąc to ładnie wygląda także na zwykłych telewizorach.

 

Apropos kablówek. Dam sobie rękę uciąć, że MGM HD pojawi się w kablówkach? Kiedy? Ano wtedy kiedy rozwinie się cyfrowa telewizja kablowa i kiedy kablówkom będzie opłacało się nadawać za ich pośrednictwem kanały HDTV.

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 11 miesięcy temu...

Hmm. Dziwne, ale wydaje się, że MGM HD to jedyny kanał, który nie ma tutaj swojego tematu :)

Niby tylu abonentów n na forum, a nikt nic jeszcze o tej stacji nie napisał.

Postanowiłem więc odkopać ten temat i zamienić go w wątek dotyczący tego kanału.

 

Dobrze by było jakby ktoś, kto ma do niego dostęp, napisał coś na jego temat. Czy to wartościowy kanał? Ciekawy czy może jednak słaby? Co o nim sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości tam nie ma, ale można przypomnieć sobie wiele ciekawych starszych filmów w dodatku w jakości HD. Szczególnie przyjemnie oglądało mi się stare westerny, które często emitowali w HD w formacie kinowym.

Jak dla mnie jest to kanał, na który od czasu do czasu z przyjemnością zerkam. Na pewno nie jest to kanał, który będzie się oglądało codziennie, ale raz na jakiś czas trafi się jakiś film, który mnie zaciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość pietryga511

Ostatnio natknąłem się na reklamy na tym kanale pomiędzy dwoma filmami, co trochę mnie zaskoczyło, bo nigdy wcześniej ich tam nie widziałem. Były co prawda tylko dwie (n-ki i chyba Plusa), ale zawsze. Czy ktoś spotkał je wcześniej na tej stacji, czy zostały dopiero wprowadzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...