Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam: - 

1) umowę na telefon - produkt uprawniający - umowa do 31 października 2019

2) Telewizję - rabat 50% - SmartDOM 4 umowa do 1 września 2019

 

Jeśli chodzi o CP, to mam pakiet Familijny MAX HD (+: Opcja ON THE GO, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD) - 99,99 zł - rabat 50 zł = 49,99 zł. Przedłużając umowę na CP chciałbym dołożyć Polsaty Sport Premium.

 

Krótko: czy jest jakaś szansa abym nie stracił 50% rabatu? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Mam 3 kontrakty uczestniczące w Superoferta 2, którymi są:

 

Internet Power LTE 2.0
Kontrakt uczestniczy w promocji Superoferta 2 w Smart Dom - produkt uprawniający
brak rabatu

 

Telefon JA+ 69,99
Kontrakt uczestniczy w promocji Superoferta 2 w SmartDOM - produkt rabatowany jako drugi
rabat 50%

 

Telewizja Pakiet Familijny Max HD ...
Kontrakt uczestniczy w promocji Superoferta 2 w SmartDOM - produkt rabatowany jako trzeci
rabat 50%

 

 

Internet Power LTE 2.0 za chwilę się kończy i nie chcę go przedłużać.
Czy w tym wypadku mogę zrobić tak:

 

Telefon JA+ 69,99
Kontrakt uczestniczy w promocji Superoferta 2 w SmartDOM - produkt uprawniający
brak rabatu

 

Telewizja Pakiet Familijny Max HD ...
Kontrakt uczestniczy w promocji Superoferta 2 w SmartDOM - produkt rabatowany jako drugi
rabat 50%

 

 

Czyli żeby Telefon wskoczył na miejsce produktu uprawniającego, aby wciąż mieć rabat na Telewizję.

 

???

 

 

Edytowane przez icok-user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rsw napisał:

Nie. Rozwalisz SmartDom, ewentualnie będziesz mógł go składać od nowa, ale rabat będzie wynosił 10 zł.

 

A czy jest możliwość przedłużenia jednego z kontraktów na krótszy okres niż te oficjalne 24 miesiące?

Chodzi mi o przedłużenie tego Internet Power LTE 2.0, żeby mniej więcej pokrył się z końcem pozostałych kontraktów.

Edytowane przez icok-user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

A czy jest możliwość przedłużenia jednego z kontraktów na krótszy okres niż te oficjalne 24 miesiące?

Chodzi mi o przedłużenie tego Internet Power LTE 2.0, żeby mniej więcej pokrył się z końcem pozostałych kontraktów.

 

 

Cofam pytanie, nie wiedziałem że mogę przejść na um. na czas nieokreślony

Edytowane przez icok-user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pytanko:

Smart Dom, jedna z pierwszych edycji. Pierwsza usługa: TV, 105 zł miesięcznie, druga usługa: internet, rabat 50%, trzecia usługa: telefon  38,99 zł taniej.

Chcę zejść z TV do Rodzinnego za 5 zł, ale nie chcę tracić zniżek tych za drugą i trzecią usługę.

Podobno muszę najpierw przedłużyć net, później zejść z TV do 5 złotych i nie ruszam telefonu i zniżka na 3-cią usługę, czyli te 38,99 zostaje. 

Prawda to? Bo i na infolinii i w salonie tak mówili.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku. Wyjątkowo poprawiono też niniejszy post napisany bardzo niechlujnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kilka wersji SmartDomu ,nie wiem czy we wszystkich ale  był taki zapis ,że nie możesz obniżyć ceny pierwszego produktu ,inaczej tracisz rabat.Jeżeli jeszcze masz regulamin usługi to możesz to sprawdzić. Rozmowy na infolinii są nagrywane ,możesz sobie zapisać datę,czas rozmowy do ewentualnej reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mam smartdom w konfiguracji plusmix z zobowiązaniem 50 pln i pakiet premium max ze zniżką 50%  plus 2 multiroom w kwocie 59.99 pln.Umowa na telefon kończy się za 4 miesiące a na tv za 10 miesięcy. Mam następujące pytanie.Na ile mogę obniżyć zobowiązanie plusmixa aby nie stracić zniżki na tv.Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do SmartDomu.Mam tv jako pierwszy produkt(uprawniający),telefon jako drugi produkt,internet jako trzeci produkt.oraz kolejny telefon jako czwarty produkt.

W ICOK jest info:Telewizja kontrakt połączony w ramach smartDOM 3,kontrakt połączony w ramach smartDOM 4.

Ostatnio dzwonili do mnie w sprawie kończącej się umowy na telefon(drugi produkt).Otóż abonament na telefon by był trochę niższy.Czy stracę rabat na internet i telefon(3 i 4 usługa) jeśli obniżę kwotę za telefon?Konsultant zapewniał że nie.A jak wy sądzicie?

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! 

 

Mam pytania odnośnie ukochanego smartdom. Do tej pory miałem smartdom 3.

 

Mianowicie do tej pory miałem ofertę abonamentową na telefon na 36 m za 39.99 zł. Drugi produkt to tv w full pakiecie plus 2 multiroomy - cena - 50%, czyli 59.99 zł. Do tego 3 produkt w postaci internetu domowego z idu odu za 15 zł miesięcznie. Miałem również abonament dla żony za 29.90 zł. 

 

Abonamenty na tv oraz internet przeszły na czas nieokreślony. Postanowiłem przedłużyć umowy na abonamenty telefoniczne skoro dobiegły one końca z doborem telefonu. Mój wybór padł na abonament 50 zł. Dodatkowo 2 abonament miał być obniżony o połowę, czyli 25 zł. W rozmowie z konsultantem ustalono, że rabat będzie naliczony max od 2 okresu rozliczeniowego oraz, że rabaty na tv i internet pozostaną bez zmian. 

 

Otrzymałem fakturę za abonamenty telefoniczne w wysokości 2x 50 zł (czyli rabat będzie naliczony od drugiego okresu) plus 15 zł za internet (czyli zgodnie z dotychczasowym rabatem). 

 

Ku mojemu zdziwieniu, po wejściu w icok, zobaczyłem kwotę do zapłaty 109,99 zł. Zobaczyłem również, że w warunkach umowy widnieje informacja, że produkt rabatowany w ramach smartdom 4 (dotychczas było napisane, że smartdom 3). Ponadto pojawiła się informacja: 

Przyszła opłata abonamentowa może zostać pomniejszona o rabat, jeśli zostaną spełnione warunki określone w Promocyjnych Warunkach Umowy.
 
 
 
Zastanawiam się teraz co dalej z tym fantem zrobić?! Reklamacja? W rozmowie z konsultantem było wyraźnie zaznaczone, że rabatowany telewizja i internet zostają bez zmian w takich kwotach jak dotychczas. W przeciwnym wypadku nie przedłużałbym umów na telefony tylko zostawił je na czas nieokreślony. 
 
Ktoś miał taką sytuację? Prosiłbym o pomoc. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lipca 2016 roku posiadam w ofercie SmartDom 3 internet z plusa za 49,99 +10 zł rata za sprzęt. W przyszłym miesiącu kończy się spłacanie rat. Oraz telewizję CP z pakietem PremiumMax jako produkt obniżony do 49,99 +  10 zł multiroom. Umowa rok jak już jest na czasie nie określonym.
 

Razem na obie usługi przeznaczam 120 zł. Pytanie czy mogę jakieś zmiany przedłużeniowe wykonać w internecie nie tracąc zniżki na telewizję? Albo w ogóle coś zrobić również w telewizji by nie przeznaczać więcej niż dotychczas na obie usługi? Zależy mi przede wszystkim aby mieć Eleveny wraz z HBO i dekoderem EvoboxPVR. Jednak korci mnie by do multiroom zyskać Evoboxa Lite.
No i internet LTE bez końca dalej mieć ale już bez sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.                                                  1 Posiadam umowe na telefon produkt uprawniający.                        2 Telewizje z rabatem 50% SmartDom 4 umowa przeszła na czas nieokreślony.                              Czy jest szansa po włączeniu pakietów ekstraklasa i psp na czas nieokreślony otrzymania 50% rabatu również i na te pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Rabat w programie smartDOM dotyczy tylko opłaty abonamentowej, w związku z tym nie zostanie naliczony na pakiety na czas nieokreślony.

Związku z tym rozumiem że nie stracę rabatu 50% na tv jeśli załącze te dwa pakiety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hipol napisał:

Związku z tym rozumiem że nie stracę rabatu 50% na tv jeśli załącze te dwa pakiety 

 

W opcji na czas nieokreślony pakiet Ekstraklasa za 30 zł jest dostępny dla Klientów z min. Familijny Max HD, natomiast Polsat Sport Premium również za 30 zł dla Abonentów z min. Rodzinny HD. W tym przypadku nie utracisz rabatu. Jeżeli jednak nie posiadasz wymaganej oferty, to będzie konieczność przedłużenia umowy, przy czym zniżka smartDOM zmieni się z 50% na 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...