Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można obniżyć umowę uprawniającą za pomocą DUK bez utraty rabatu SmartDom.

Poproś na forum Plusa o kontakt z DUK, zrobisz to tutaj: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=98&t=6901&start=6975

Gdy będziesz rozmawiał z konsultantem DUK wyraźnie mu zaznacz że chciałbyś obniżyć abonament na umowie uprawniającej bez utraty zniżek SmartDom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można obniżyć umowę uprawniającą za pomocą DUK bez utraty rabatu SmartDom.

Poproś na forum Plusa o kontakt z DUK, zrobisz to tutaj: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=98&t=6901&start=6975

Gdy będziesz rozmawiał z konsultantem DUK wyraźnie mu zaznacz że chciałbyś obniżyć abonament na umowie uprawniającej bez utraty zniżek SmartDom.

ok dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chcę przenieść numer do plusa,bez telefonu najtańszy abonament uprawniający do smartdom znalazłem za 49,99zł,do tego chciałbym dobrać pakiet premium+hbo w cyfrowym polsacie ale bez elevenów,za 44,99zł,na stronie cyfrowego polsatu jest tylko oferta za 49,99zł z elevenami,których ja nie potrzebuje,czy w jednym dniu mogę zamówić dwie usługi?tak żeby na drugą usługę system policzył rabat 50%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wówczas układ będzie następujący:

Umowa z największym abonamentem = umowa uprawniająca.

Umowa z niższym abonamentem = umowa rabatowana 50%.

 

Taka jest zasada podczas podpisywania umów w tym samym dniu.

Edytowane przez patryk7588
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawostka.

Kumpel właśnie przedłużał umowę na Plus Internet.

Miał 110GB + LTE bez limitu za 44,99zł (oferta z DUK) a dziś pozwolono mu to połączyć w SmartDom i płaci za to 22,50zł.

Pierwszy raz się spotykam z sytuacją gdzie do rabatu 50% od DUK można dołożyć drugi rabat 50% w ramach SmartDom.

 

Jego aktualna oferta to:

Plus Abonament: Pełny No Limit + 19,6GB za 49,99zł.

Plus Internet: 110GB + LTE bez limitu za 22,50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka.

Kumpel właśnie przedłużał umowę na Plus Internet.

Miał 110GB + LTE bez limitu za 44,99zł (oferta z DUK) a dziś pozwolono mu to połączyć w SmartDom i płaci za to 22,50zł.

Pierwszy raz się spotykam z sytuacją gdzie do rabatu 50% od DUK można dołożyć drugi rabat 50% w ramach SmartDom.

 

Jego aktualna oferta to:

Plus Abonament: Pełny No Limit + 19,6GB za 49,99zł.

Plus Internet: 110GB + LTE bez limitu za 22,50zł.

Jak tam mam od kwietnia 2016. Myślałem,że to błąd w systemie. Mam Power Lte 2.0 60GB za 59,90, rabat dla stałych klientów 50% i rabat SmartDom 50%. Miesięcznie płacę 15 złotych. Pisałem o tym, bodajże w tym wątku (ewentualnie Internet CP).

 

Edit:

A jednak tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/17652-smartdom-og%C3%B3lnie-o-programie-lojalno%C5%9Bciowym-us%C5%82ugach-i-produktach/?view=findpost&p=1239101

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kończy mi się w lutym umowa na telewizję, która jest uprawniającą w SD. Planuję ją całkowicie wypowiedzieć. Może wrócę. I tu jest szkopuł, bo zostanie mi tylko internet, który też mam do przedłużenia. Aktualnie płacę 59,99, a oferta przedłużeniowa to max 44,99 - czyli 5 złotych za mało, żeby w przyszłości stać się umową uprawniającą. Czy jak zrezygnuję z e-faktury, tym samym podnosząc kwotę abonamentu, to będzie szansa na wykorzystanie tej umowy jako uprawniającej (biorąc pod uwagę aktualne zasady SD), czy do wyliczeń SD bierze się pod uwagę podstawę z rabatem za e-fakturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "trochę" nielogiczne, bo e-faktura (w przypadku Plusa 'zielona faktura'), według informacji, obniża abonament -10 zł/mies. Czyli rezygnując z niej abonament wyniósłby 54,99. Więc - przynajmniej w teorii - zielona faktura powinna obniżać podstawę abonamentu, która jest wyjściowo o te 10 złotych wyższa. A wychodzi na to, że brak e-faktury podnosi (obniżony) abonament. Ale wiadomym jest, że każdy będzie liczył dla swojego zysku. Wypytam jeszcze konsula, ale już się nie spodziewam, że to przejdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumujesz. Do smartDOM brana jest pod uwagę najniższa możliwa w trakcie trwania umowy stawka abonamentu za wybraną usługę. A e-faktura jest swego rodzaju elastycznością, jak dodatkowe, nieobowiązkowe w TV, które w trakcie umowy można włączać i wyłączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się w lutym umowa na telewizję, która jest uprawniającą w SD. Planuję ją całkowicie wypowiedzieć. Może wrócę. I tu jest szkopuł, bo zostanie mi tylko internet, który też mam do przedłużenia. Aktualnie płacę 59,99, a oferta przedłużeniowa to max 44,99 - czyli 5 złotych za mało, żeby w przyszłości stać się umową uprawniającą. Czy jak zrezygnuję z e-faktury, tym samym podnosząc kwotę abonamentu, to będzie szansa na wykorzystanie tej umowy jako uprawniającej (biorąc pod uwagę aktualne zasady SD), czy do wyliczeń SD bierze się pod uwagę podstawę z rabatem za e-fakturę?

 

Jest jeszcze coś takiego, co niektórzy nazywają mini SmartDom, to znaczy że 44,99 będzie umowa uprawniającą, zaś na drugi produkt będzie przydzielona zniżka w kwocie 20 zł, a nie jak standardowo 50%. Niektórzy forumowicze pisali, że tak mają. Myślę, że więcej informacji udzieli ci konsultant, jak złożysz wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podpisałem umowę z Cyfrowym Polsatem na pakiet Premium Max, mam też internet w Plusie za 49,99 zł. Chciałbym skorzystać z programu Smart Dom. Przy zawieraniu umowy przez telefon zaznaczyłem, że podpiszę umowę tylko, jak dostanę SD. Umowa zawarta dnia 11-10-2017. Kiedy można się spodziewać wiadomości od CP? Dziękuję.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet mam już pół roku, a TV w CP kupiłem 11-10-2017. Mam też telefon w Plusie na kartę 30/60. Liczę na SD, ale nie wiem kiedy.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...