Skocz do zawartości
  • 0

Jaki dekoder z Enigma2 do 1000zł ?


laci1
 Udostępnij

Pytanie

Witam ,

 

Szukam dekodera który będzie miał Enigmę2 a jednocześnie będzie dobry wydajnościowo.

 

Miałem nboxa bsla z enigmą2 tylko że troche mi przeszkadza to w jaki sposób on chodzi. Poprostu zamulał , np. podczas oglądania seriali online przy najwyższej jakości dekoder troszkę przycinał. 

 

Musi mieć dwie głowice żebym mógł nagrywać jeden kanał i oglądać drugi.

 

Znalazłem Miraclebox Premium Mini Plus+ 2xDVB-S2 

 

Możecie polecić coś lepszego ? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Za 1,4tyś można wyrwać na Allegro VU+ Duo 2 więc nie widzę problemów, co do obrazu to mam drogie KD Pioneer i szczerze tuner musi być uszkodzony by obraz był kiepski, minimalne różnice były w jakości obrazu pomiędzy DUO2 a SOLO2, jedyna różnica to słabszy procesor w SOLO2 ale czy to aż tak ważne, mnie to nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz solo2, wyrwiesz za 1050 jak dobrze poszukasz z wysyłką.

 

Dwie głowice, mały zgrabny, zasilacz jak się spali to kupisz nowy na allegro 12v za grosze.

 

Różnica między procesorami solo2 czy duo2/miracle (te samo soc) to tylko i wyłącznie wsparcie dla hardware transcodingu, soc solo2 ma software'owy.

Reszta ew. różnic/funkcji nawet nie zauważysz bo producenci nie kupili licencji od broadcoma na ich używanie :mrgreen: O e2 nie wspominając, od lat stoi w miejscu i nic rewolucyjnego się raczej z nią nie stanie.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przecież patche do obsługi ci+ ma każdy, vu, dmm i miraclebox.

Oczywiście wszystko nieoficjalne, bo żaden z nich do tego się nie przyzna.

Podobnie jak vu wpuściło do EU zero i solose jako hd zappery (aby ominąć niemieckie podatek importowy - za dekoder umożliwiający nagrywanie jest on wyższy, a za dekoder z wbudowanym dyskiem jeszcze wyższy), a potem oczywiście jakby z kosmosu pojawił się patch 'pau' umożliwiający nagrywanie i streamowanie :D

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powyżej 1000 zł za dekoder to jednak moim zdaniem trochę za dużo ;)

 

W takim wypadku najprawdopodobniej skłonię się ku Miracle , posiadacze Miracle mogą się wypowiedzieć jak działa ten dekoder ? 

 

Pojawiają się jakieś ściny ? 

Jak wygląda odtwarzanie np. tvn player albo innych tego typu programów na najwyższej jakości ? Tak jak pisałem w pierwszym poście nbox mi się przycinał i nie dało się oglądać , po zmniejszeniu rozdzielczości odtwarzał bez problemów (podejrzewam że to po prostu kwestia procesora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możecie polecić (może być na PW, aby nie robić reklamy :-))jakieś forum, gdzie są instrukcje jak zacząć zabawę z tym miracle box i softami, które pozwolą obsłuży kilka kart (np. CAM polsatu i karta NC+, może coś jeszcze)?

Edytowane przez vivapinata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...