Skocz do zawartości

MUX L7 (TVL)


Mr.Chiquita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PowerTV
TOP KIDS JR z MUX-L7 ma taki sam SID jak TTV, czyli 1C [hex] lub 28 [dec].
Zagadkę mieliśmy na Forum Emitel

 

Wszystkie używane SID są m.in. tutaj: UKWTV.DE

 

@1pietrek1 Przed zmianami FEC było 2/3 a teraz jest 5/6, więc kilka dB więcej potrzebujesz aby odebrać.

 

Edycja:
Stanowisko KRRiT z 17 maja 2018 r. w sprawie nadania programom i usługom w strumieniu DVB-T obowiązujących w Polsce numerów identyfikacyjnych ONID, NID, TSID, SID i LCN

Edytowane przez DanielK
Dodałem: Stanowisko KRRiT w sprawie (...) numerów identyfikacyjnych ONID, NID, TSID, SID i LCN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakieś pogodowe problemy z odbiorem kanałów MWE. Power i Nuta "Słaby sygnał", a Top Kids JR "Zakodowany".

 

Edycja 26 maja 14:10:

Nadaj coś się dzieje.

TV Regionalna - OK

POWER TV - chwilami przerywa

NUTA TV - bywało sporo głośniej niż Power.

TOP KIDS JR - obraz OK, ale dźwięku nie ma jest... pisk?

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@PowerTV, słabe te wasze nadajniki pod MUX-L7.

 

W komunikacie prasowym napisaliście, że:

Cytat

Wierzymy, że oferta naszych trzech najmocniejszych stacji telewizyjnych przypadnie do gustu widzom z Lubina, Głogowa, Legnicy oraz innych okolicznych miejscowości będących w zasięgu MUX L7, szczególnie teraz, gdy wszyscy powinni #zostaćwdomu.

 

Fajnie. Tylko że u mnie w Legnicy w ogóle nie wyszukuje MUX-L7. Natomiast MUX-L4 nadaje na tym samym kanale co MUX-3, przez co wyszukują mi się tylko kanały TVP. W dodatku moc nadajnika pod MUX-3 z Legnicy jest nieco większa o każdego z nadajników pod MUX-L4 oraz MUX-L7. W jaki sposób mam niby to odebrać, skoro nawet mapy zasięgu nie obejmują w ogóle tego miasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUX L7 działa w Legnicy bez problemu, co potwierdziło nam 2 znajomych widzów. Ja sam oglądałem MUX L7 na małym TV z anteną pokojową w Mcdonaldzie. Jaką masz antenę i na co skierowaną?

 

Nie są to nasze nadajniki. W tym wypadku MWE jako nadawca jest klientem TVL, które jest operatorem MUX L7.

Edytowane przez PowerTV
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2020 o 00:15, Emil.1603 napisał:

Fajnie. Tylko że u mnie w Legnicy w ogóle nie wyszukuje MUX-L7. Natomiast MUX-L4 nadaje na tym samym kanale co MUX-3, przez co wyszukują mi się tylko kanały TVP. W dodatku moc nadajnika pod MUX-3 z Legnicy jest nieco większa o każdego z nadajników pod MUX-L4 oraz MUX-L7. W jaki sposób mam niby to odebrać, skoro nawet mapy zasięgu nie obejmują w ogóle tego miasta?

 

MUX-L7 w Legnicy ma dobry poziom sygnału. Na 10m nad poziomem terenu powyżej 60 dBµV.

MUX-3 nie może zakłócać MUX-L4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kanały od MWE @PowerTV nadal są dostępne w MUX-L7. Nawet ok pół godziny temu było wyemitowane wiosenne promo tych 3 kanałów ;-)

 

edycja: 5 stycznia:

Dzisiaj o godz 10:00 nastąpiła ciemność na wszystkich kanałach, a po 2 minutach powrócił obraz na TV Regionalna.

Na kanałach MWE już tylko ciemność. Jednak w dalszym ciągu są one wyszukiwane.

 

Nadal data i godzina są źle ustawione. Pokazuje 15 lutego +11 godzin do przodu.

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...