Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP ma uruchomić wersje HD TVP INFO i TVP KULTURA oraz ewentualnie ten nieszczęsny TVP Dokument. O ile p. Kurski nie zmieni planów.

Znając życie zapewnie skończy się na uruchomieniu dodatkowego kanału w SD oraz alternatywnej wersji TVP3 zamiast wspomnianych przez ciebie stacji w jakości HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew [beep]u i chałtury jest przeogromny. Ja pamiętam wp.tv z takich "programów", jak "Enigma TV", czy "Upd@te". "Enigmę" o różnych zagadkach i zjawiskach paranormalnych dobrze się oglądało i raczej tylko jako rozrywkę. Jeszcze było kilka takich internetowych wymysłów WP i szybko się skończyły, gdy pojawiły się reklamy wciskane na siłę przed ich obejrzeniem. Ludzie uciekali do internetu przed reklamami, a reklamy rzuciły się w pogoni za ludźmi. Dzisiaj obserwuję co najmniej zastanawiającą próbę przeniesienia treści internetowych do TV. Pewnie razem z reklamami będzie to miało miejsce. Zdziwią się prawie wszystkie nowe i nowoczesne stacje TV przybyłe z internetu, gdy w internecie... o nie! Nie dokończę moich przewidywań. :D Wiem, że się zdziwią portale przybyłe z internetu do TV i tyle. Czas antenowy będzie kosztował i teraz tylko TVP, TVN potrafią jakoś go wykorzystać. Kiedyś jeszcze Polsat miał ciekawą ramówkę, ale to były lata 90. Wymyśleć coś nowego w TV jest bardzo trudno, a ściąganie internetu do TV to czysty nonsens. Internauci tego nie kupią. No, ale zobaczymy! ;)

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę nie ma takiej potrzeby, żeby dodawać kolejną wersję regionalną TVP 3.

Mogłoby to zostać potraktowane jako zapchajdziura i zarazem tymczasowe doświetlenie dla ośrodków.

Co do WP1 to jestem ciekaw jak ta stacja będzie wyglądać obecnie mam dostęp do treści wp.tv w swoim dekoderze naziemnym i jak na razie to mnie niezbyt przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem bardzo ciekawy jakie inne programy zaproponuje WP1 i czy stacja będzie posiadać swój własny dziennik bo "Dzieje się w Polsce" wygląda bardziej na codzienną publicystykę niż serwis informacyjny. Tak poza tym mile widziane byłyby wszystkie programy własne z Wirtualnej Polski nadawane obecnie w internecie. Mogliby stworzyć bardzo ciekawą stacje telewizyjną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dyrektorem WP1 został Wojciech Pawlak - były szef telewizyjnej Dwójki. Mam nadzieje że teraz wreszcie zaczną kompletować treści programowe bo obecnie chyba są znacznie w tyle w porównaniu do Nowej TV która to już zbiera to co pokaże na swojej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tymczasem KRRiT poinformowała o pozostawieniu koncesji dla WP1. W moim odczuciu to dobry ruch z ich strony ponieważ w DVB-T przydaliby się nadawcy spoza "wielkiej czwórki" a obecnie do takiej grupy pośród nadawców krajowych mamy jedynie Lux Veritas a także i ZPR Media które to dopiero wejdą do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wysyp nowych nadawców jest, moim zdaniem, przejściowy. Nasz rynek nie zniesie długo dużej konkurencji. Za 2-3 lata dojdzie do pierwszych konsolidacji w naziemnej. Wszędzie jest tak, że dominuje kilku głównych graczy. Firmy chcą mieć zyski, a nie balansować na granicy rentowności. Może tylnymi drzwiami wejdzie kolejny międzynarodowy koncern? Możliwości jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...