Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś Polsat Sport News, gdy był w naziemnej, pokazywał podobne ochłapy. Ludzie się skarżyli, na co im np. mecze II ligi czeskiej. Skoro były protesty, to usunęli całkowicie kanał z naziemnej dając w zamian Polsat Powtórka. :-)
Protestować to mogli operatorzy kablowi którzy płacili za ten kanał, a dostępny był w naziemnej za darmo, bo napewno nie osoby który miały dostęp za free. Ochłapy to też nie były, ochłapy zastąpiły w naziemnej Polsat Sport News
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
9 godzin temu, Poland napisał(a):

Telewizja WP raczej musi obejść się smakiem jeżeli chodzi o kabarety. Robert Górski bowiem nie przewiduje z tą stacją współpracy: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/robert-gorski-kabaret-moralnego-niepokoju-tvp-polsat

Błagam...A to poza Górskim nie ma już innych kabareciarzy ? 

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy w Telewizji WP będą zimą 2024 jakieś inne transmisje sportowe np koszykówka mężczyn lub kobiet, tenis np finały Pucharu Davisa czy może nawet siatkówka i kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w siatkówce mężczyzn? Jestem też ciekaw czy Telewizja WP postawi w 2024rt na jakiś inny serial kryminalny z USA lub Wielkiej Brytanii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 27.02 na Telewizji WP ruszy 9 sezon "Morderstwa w Midsomer". Ja czasami oglądam ten serial brytyjski, jest bardzo dobrze zrealizowany, podoba mi się to, że serial trwa prawie 2 godziny, są emocje przy oglądaniu tego kryminalnego serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypuszczałem że z tak skonstruowanego zdania jak Twój przedmówca napisał, mogą się zrodzić tego typu pytania ;)

Jeden odcinek tego serialu trwa 2 godziny, łącznie z reklamami. Czyli być może jest to 1,5h lub ciut więcej na odcinek.

Czy w tym serialu są emocje? Raczej nie. Dobrze się go ogląda, ale to jest to taka opera mydlana dla tych co lubią lekki kryminał z odrobiną zagadek.

Każdy odcinek to inny epizod jak to w serialach kryminalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...