Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.06.2023 o 15:31, dvbtowiec napisał(a):

Cóż przyzwyczaiłem się już do roli kuzyna w roli głównego detektywa, pewnie pierwsze odcinki będą mi się wydawać nietypowe ;)

 

Właśnie leci premiera odcinka pilotowego, czyli emitują od początku. Jak oceniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

One chyba mają minimum po 1,5h z reklamami. 

Odcinki mają 90-100 min bez reklam. Z reklamami to bite 2 godziny (2 bloki po 15 min).

 

W weekend po południu były emitowane po 1 odcinku. Emisji rannej nie liczę, bo jest prawie bladym świtem. Na jesienno-zimowe popołudnia jednak w sam raz. Może jeszcze uda ci się nadrobić na żywo, a jak nie to nagraj sobie na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się dlaczego z ramówki usunięto serial "Kobra oddział specjalny" który leciał o 19.05 bo wczoraj o 19.05 było Wariaci za kierownicą 2, w WP Tv podoba mi się że emitują Morderstwa w Midsomery i CSI: Vegas, mam nadzieję, że w przyszłości z kryminalnych wyemitują np z brytyjskich "Śmierć pod palmami" lub jakiś inny serial kryminalny brytyjski lub NCSI Nowy Orlean. ? Lubię też programy dokumentalne na Telewizji WP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja czasami też lubię zerknąć na "Policjanci z sąsiedztwa", i czasami zerknę na jakiś odcinek CSi: Las Vegas czy jakiś program dokumentalny w Telewizji WP tylko szkoda, że Telewizja WP nie zamierza już pewnie emitować serali tureckich bo chciałbym u nich zobaczyć serial turecki nie będący koemdią a np obyczajowy dramatyczny np Fairythe Harybie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od 2 października w Telewizji WP jest emitowany magazyn stacji TVN 24 - "Polska i Świat".

Magazyn jest nadawany od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00, czyli godzinę po premierze na antenie TVN 24.

 

Nie wiadomo jak długo potrwa współpraca obu stacji, ale nie jest to związane tylko z wyborami, gdyż "Polska i Świat" znajduje się w ramówce WP, aż do końca października. 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie bo na konkurencyjnym forum przeczytałem że w listopadzie do ramówki Telewizji WP pojawi się pierwsze transmisje sportowe, podobno 12.11 ma być transmisja pucharu Bilie Jean Kinga kobiet i Telewizja WP zakupiła prawa do transmisji Pucharu FIBA kobiet w koszykówce.? Czy to prawda z tym transmisjami sportowymi na Telewizji WP bo chciałbym też by np na Telewizji WP była jakaś zagraniczna liga siatkówki np z Czech czy Słowacji i jakaś egoztyczna liga piłki nożenj np piłka nożna liga austraslijska, słowacka czy liga meksykańska.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TomeQ38 napisał(a):

Mam pytanie bo na konkurencyjnym forum przeczytałem że w listopadzie do ramówki Telewizji WP pojawi się pierwsze transmisje sportowe, podobno 12.11 ma być transmisja pucharu Bilie Jean Kinga kobiet i Telewizja WP zakupiła prawa do transmisji Pucharu FIBA kobiet w koszykówce.?

Na razie brak informacji w ramówce.Zapewne będą transmisje na WP Pilot.

EDIT: Jednak to prawda z tą transmisją w WP. Przyznali im także prawa do Pucharu Davisa.

https://media2-pl.cdn.ampproject.org/v/s/media2.pl/amp/170207?amp_gsa=1&amp_js_v=a9&usqp=mq331AQIUAKwASCAAgM%3D#amp_tf=Od%3A %1%24s&aoh=16992077887104&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&ampshare=https%3A%2F%2Fmedia2.pl%2Fl%2Fn%2F170207

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...