Skocz do zawartości

Eleven w Orange TV


hed27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytasz o Eleven Extra? Kiepski żart, może 1 kwietnia, a może przed jesienią, a może w ogóle, oba Eleven'y są jako kanały niegwarantowane, i mam nadzieję, że zanim pojawi się Eleven Extra, pozostałe kanały nie znikną. Moja wypowiedź, "to tylko taki zimny prysznic" na ostudzenie emocji. Bądźmy cierpliwi.

Edytowane przez piotrek-podlasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Staram sie obejrzec teraz mecz Urugwaj -  Brazylia na Eleven HD (kanał 122)  ,ale ciezko to idzie ,przycina ,zamarza,piksele doslownie co chwile.

W sobote podczas calego meczu Realu nie bylo zadnych zaklocen, mecz byl na Eleven Sports HD (kanal 123) wyglada tak jakby jeden Eleven naprawili drugi nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podczas całego bloku reklamowego miałem cztery polsekundowe zacięcia. Teraz wracają na boisko, zaraz dam znać jak to wygląda.

 

Edit. Ok od 45 do 51 minuty mialem cztery polsekundowe zaciecia obrazu (glos nie zacina). Nie wiem jaką masz częstotliwość zacięć u siebie Bolo.

Edytowane przez KERMIz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na te chwile tylko Eleven HD (122) szwankuje. Eleven Sports (123) jest OK, a ogladalem kilka calych spotkan el. MS i tydzien temu La Liga i bylo wszystko w porzadku.

Mam swiatlowod 100 mb/s.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Sezon "ogórkowy" się kończy, zapewne część wydarzeń sportowych, ważnych dla kibica będzie w Eleven Extra. Orange nadal "śpi" snem zimowym. Ciekawe, kiedy i czy w ogóle dodadzą nam Eleven Extra?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego, gdy teraz będzie okno otwarte, pewnie znowu ominie to Orange. Może gdyby dużo osób do nich napisało z zapytaniem to może by się tym zainteresowali, bo na razie to wygląda, że za bardzo nie zależy im na tym.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak m.in Eleven Extra to duży minus dla tego operatora. Skoro Orange ma w takim "poważaniu" klientów (nadal zwleka też z podmianą kilku kanałów na HD) to przy lepszej okazji trzeba będzie zastanowić się nad przejściem do konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A jaką masz technologię? Przy IPTV co prawda nie masz Eleven Extra, ale dwa pozostałe kanały Eleven są dostępne w pakiecie Bogatym.

Nie, chodzi mi o satelitę. W Orange tak to sobie wymyślili, że przy pakiecie Comfort+ trzeba wykupić wszystkie C+, żeby wykupić 2 kanały Eleven, czyli oprócz ceny pakietu bym musiał dopłacić 95,90 miesięcznie, więc taka oferta dla mnie odpada. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...