Skocz do zawartości
  • 0

Jaki dekoder HD do splittera?


leszekppp
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dlatego, że platforma nc+ pomału kończy z kartami nieparowanymi. Obecnie wydaje karty Cayman, które są już sparowane z dostarczanymi wraz z nimi dekoderami i tylko z nim działają. Co prawda, obecni posiadacze nieparowanych kart Cameleon (po dawnej CYFRZE+), póki co, mogą nadal z tych kart korzystać, jednak nie wiadomo, jak długo jeszcze będzie to możliwe. Znając nc+ to któregoś pięknego dnia abonenci posiadający karty Cameleon mogą dostać pisemko, które będzie mówiło nie mniej, nie więcej, niż to, że w jakimś tam terminie należy się zgłosić do APS-u wraz z posiadaną kartą Cameleon w celu jej wymiany na nową, Cayman i oczywiście plus dekoder dedykowany, z którym ta karta jest sparowana. Regulamin platformy nc+ jest tak pokręcony, że w żaden sposób nie gwarantuje abonentowi dostępu do swoich usług na własnym, niezależnym sprzęcie abonenta. A jak wiadomo, do tego wymagana jest karta nieparowana lub moduł CAM ze sparowaną z nim kartą. Tych ostatnich platforma nc+ jednak też nie oferuje.

 

Tak więc, uważam, że przy obecnym stanie rzeczy, "pchanie" się w zabawę ze splitterem mija się raczej z celem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja właśnie m.in. z tego powodu przeszedłem z dawnej CYFRY+ (tuż przed samą jej fuzją z n'ką, a więc powstaniem nc+) do Cyfrowego Polsatu.

Co prawda, nie mam splittera i nigdy nie miałem z takim urządzeniem do czynienia, ale za to nadal odbieram moje ulubione kanały na tym samym, dotychczasowym, niezależnym tunerze (z Cyfrowego Polsatu mam moduł CAM CI+), a w dodatku mam też darmowy Multiroom (1 dekoder HD3000), z którego korzysta mój brat w pokoju obok. I wszystko funkcjonuje znakomicie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie przesadzaj :wink:  .Sama konfiguracja oscama tu nie jest nie legalna ,ale tylko jeśli chodzi o karty nie parowane np. Smart HD ,lub Cameleony z NC+ .Problem zaczyna się jeśli chcesz dzielić taką kartę lub jeśli jest to karta parowana np. od CP tu już jest temat tabu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podepnę się pod temat. Równiez potrzebuje dekodera HD pod splittera, bo na starym Pace już nie ma połowy kanałów.

Mój splitter wygląda tak.

 

http://imgur.com/2pdqTWz

 

Dostałem go i nie wiem co to za model, nie ma na nim żadnych oznaczeń. Pace mi wystarczał, więc nowy dekoder wystarczy jak działa i jest możliwie najtańszy. Ariva S300 pójdzie na tym splitterze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podepnę się pod temat. Równiez potrzebuje dekodera HD pod splittera, bo na starym Pace już nie ma połowy kanałów.

Mój splitter wygląda tak.

 

http://imgur.com/2pdqTWz

 

Dostałem go i nie wiem co to za model, nie ma na nim żadnych oznaczeń. Pace mi wystarczał, więc nowy dekoder wystarczy jak działa i jest możliwie najtańszy. Ariva S300 pójdzie na tym splitterze? 

 

Kupiłem nboxa enigma 2 i chodzi elegancko.Też nie wiem, jaki mój splitter, ale na starej karcie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Posiadam karte Cyfry+ spliter hd na cztery dekodery przy układzie dwa dekodery hd i dwa sd raz za ile sie tnie. Po dolozeniu trzeciego dekodera hd tnie sie czesto. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu? W niedługim czasie kończy mi sie umowa i rozważam multi room z NC+ ale wiadomo że dojdą koszty nowych dekoderow i koszty oplat za trzy dodatkowe. Dekodery hd to Fergusony a sd to Pace, instalacja w jednym domu pietrowym.

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...