Skocz do zawartości

Kanaly azjatyckie


Umkwatata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie bylo jeszcze takiego tematu.

Jestem ciekaw ile osob poza mna jest zainteresowanych i oglada kanaly azjatyckie.

 

Ja ze wzgledu w jakich kregach sie obracam i tez zainteresowan ogladam te kanaly czesciej niz jakiekolwiek inne (nawet niz sportowe).

 

Glownie KBS World i Arirang TV, bo tresc jest swietna, duzo ciekawych programow i show o ktore raczej trudno w innych stacjach. NHK World duzo mniej, bo to niestety raczej kanal newsowy, ale tez emitowane sa programy o interesujacej tematyce (np. Imagine-nation czyli o anime i grach lub programy o kulturze).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są angielskie napisy   ale jakość tych kanałow tragedia.        To samo brak napisów na DD India         . Zabrali  TVBS 9 east z satelity.   Niekodowany   &TV w HD z 28 eaast. W ogóle sporo kanałow informacyjnych też przeszło na fta z 28 east.

 

Jednak   najlepiej sobie zaintalować plugin   IPTV  gdzie jest wszystko to co FTA a Azji i można sobie pooglądać  na prawde dużo  typu CCTV 1-14      Thai   Korea   India   itd itd.  U nas głownie international i 4:3 tylko.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Rzuciłem dzisiaj okiem na Thai Global Network (w NC+ na 317 pozycji), dzisiaj około 14:00 była transmisja z uroczystości po śmierci króla Tajlandii. Jeśli ktoś zna ten kanał, to pewnie pamięta, że zwykle jest dość dużo na ekranie: logotyp TGN, logo Channel 5 (z której to tajskiej stacji są pokazywane programy) oraz zegar, i to nie znika nawet przy reklamach. Jednak z racji smutnych wydarzeń zrezygnowano w ogóle z pokazywania loga i zegara, nie ma też reklam. Uroczystości emitowano z angielskim komentarzem, dokonywanym przez parę prezenterów z offu. Żałoba ma trwać co najmniej 100 dni, także będzie jeszcze sporo takich transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę to można uznać, że transmisje przeprowadzały (a właściwie nadal przeprowadzają, bo uroczystości mają jeszcze potrwać co najmniej do upłynięcia 30 dni po śmierci króla) wszystkie tajskie stacje, np Channel 3, NBT, Thai PBS. Nie jestem jednak pewien, które z nich są dostępne w przekazie satelitarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogą  IPTV  jest to samo. Ale pojawił się już  za to kolor. Żałoba będzie trwać dużo dłużej. Ten król był zbyt ważny dla tego kraju. Kanał 5, Kanał 3 i 7 to samo. W zasadzie nie ma tam po co teraz TV oglądać za wyjątkiem wiadomości. Oni żyją tylko żałobą, ale za to mają pogodę.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę godzin temu rzuciłem okiem na TGN, oni wciąż emitują w czerni i bieli, trafiłem nawet na transmisję z jakiegoś nabożeństwa żałobnego w takiej formie, z tajskim komentarzem. Ale poza tym powolutku już zaczynają emitować normalne programy, na przykład poradnikowe, są też puszczane reklamy. Swoją drogą to chyba trochę wyczucia nie mają, no bo kraj w wielkiej żałobie, a tutaj puszczają reklamę z angielską piosenką (bo wiele reklam na tym kanale jest po angielsku), której tekst mówi o tym, że należy się dużo uśmiechać. A do tego reklama też w czerni i bieli poleciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...