Skocz do zawartości

Nowe forum SAT Kurier (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na nowym forum loguję się pierwszy, a zarazem ostatni raz :( Stare miało swój kilmat, którego tutaj brakuje, a dwa było o wiele wygodniejsze i intuicyjne. Było mi bardzo miło, że mogłem być jego częścią. Dużo się nauczyłem (antena na 4 pozycje stalelitarne), dużo skorzystałem (pakiet darmowy HD i nowy HD5000 - dzięki burito), dużo dowiedziałem. Napewno będę zaglądał, ale już nie codziennie jak to miało miejsce wcześniej :( Pozdrawiam wszystkich i życzę stabilnego odbioru ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowym forum loguję się pierwszy, a zarazem ostatni raz :( Stare miało swój kilmat, którego tutaj brakuje, a dwa było o wiele wygodniejsze i intuicyjne.

 

Klimat tworzą ludzie, a nie wygląd okienek, a co do intuicyjności i wygody to pewnie kwoestia przyzwyczajenia, dla mnie też cała ta zmiana była lekkim szokiem i też zareagowałem niechęcią :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie teraz forum faktycznie nie ma już tamtego swojskiego klimatu, i za bardzo się upodobniło do takich for jak CD-Action czy Komputer Świat, no ale cóż, widocznie ten skrypt jest popularny, dlatego go wszyscy wybierają... Moda na phpBB minęła, to teraz od lat panuje moda na IP.Board.

Edytowane przez PharellMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nowe forum bardzo podoba i żałuję, że Konrad wcześniej nam nie zrobił tej przyjemności że zmianą skryptu :) po ponad 24 godzinach testów zdecydowanie mogę stwierdzić, że:

 

 

phpBB IPB

 

 

 

:)

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie teraz forum faktycznie nie ma już tamtego swojskiego klimatu, i za bardzo się upodobniło do takich for jak CD-Action czy Komputer Świat, no ale cóż, widocznie ten skrypt jest popularny, dlatego go wszyscy wybierają... Moda na phpBB minęła, to teraz od lat panuje moda na IP.Board.

Dlaczego został wybrany ten skrypt, dowiesz się w archiwum, poza tym forum było już za duże na phpBB, więc ze swojskiego klimatu wkroczyliśmy w nową erę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba naprawić przenoszenie na daną stronę wątku - np. klikam w wątek Sport na nc+, jak widzę, że napisano w nim ostatni post w dziale nc+, to przenosi mnie nie na aktualną stronę wątku i nie do ostatniego posta, lecz na sam początek wątku.

Kliknij w godzine ostaniego postu ;)
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na nowym forum jest opcja, aby wszystkie działy "hurtowo" oznaczyć jako przeczytane, bez wchodzenia w nie? Jeśli tak to gdzie ta opcja teraz jest? Wcześniej, na starym forum typu phpBB takie coś było (na stronie głównej, na górze nad działami), a teraz podobnej opcji nie widzę. Jest ona tylko w poszczególnych działach. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...