Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem kiedyś o tym - faktycznie obecnie cytowanie fragmentów nie jest najwygodniejsze, a do tego jeśli ktoś chce, ale nie za bardzo rozumie składnię BBCode, to zdarzają się wpadki, że nie domknie tagu itp.

Do tego skryptu jednak nie planuję już nic dokładać, jak wspominałem kilka razy za niedługo będziemy zmuszeni do przesiadki (i stale nad tym pracuję), zobaczymy czy coś takiego będzie na rozwiązaniu docelowym, ew. czy da się to dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeciw - kryterium najważniejszości jest nieprecyzyjne, a podpinanie jakichś TVN7, czy TV6 jest bez sensu. Ten dział w mojej ocenie reguluje się sam, u góry są te wątki, które są akurat ważne, bo coś w nich się dzieje ;)

Dlatego podpięte mogłyby być bardziej ważne stacje czyli przede wszystkim Polsat, Super Polsat TVN, TTV, Czwórka, TV Puls, Puls 2 Nowa TV, WP, Zoom TV, Stopklatka TV i Metro a najwyżej później w razie potrzeby ATM Rozrywka, TVN7, Fokus TV, Eska TV, Polo TV a może i nawet pozostałe stacje ale tylko te o tematyce ogólnej czyli np: Tele 5 czy TVS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podpięte mogłyby być bardziej ważne stacje czyli przede wszystkim Polsat, Super Polsat TVN, TTV, Czwórka, TV Puls, Puls 2 Nowa TV, WP, Zoom TV, Stopklatka TV i Metro a najwyżej później w razie potrzeby ATM Rozrywka, TVN7, Fokus TV, Eska TV, Polo TV a może i nawet pozostałe stacje ale tylko te o tematyce ogólnej czyli np: Tele 5 czy TVS.

Nie, nie. Wystarczyło by tylko Polsat, TVN, ew. TV4, TVN7, PULS. Ale oczywiście nikt nie przypnie, bo trzeba sobie życie utrudniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland - nie, proponujesz podpięcie 19 tematów, z czego w wielu nic się nie dzieje nawet i ponad pół roku. Podpięcie nawet połowy z tego sprawiłoby tylko bezsensowne wypchnięcie poza widok tematów, w których działo się coś później. Bez sensu i tyle.

 

@Patjyk - proste pytanie: po co? Jeśli w temacie coś się będzie działo, to sam będzie na górze, a jeśli nie, to po co ma wisieć bezsensownie? Jestem wręcz przeciwnego zdania - w wolnej chwili przejrzę i w innych działach poodpinam czego przypinanie nie ma sensu. Wątki przypięte służą po to, żeby u góry były tematy często potrzebne, jak np. w nc+ kwestie umów, gdzie początkujący powinni się kierować na starcie z pytaniami. A nie do wyróżniania czegoś zdaniem kogoś ważnego. Już nie wspominając, że zaraz byłyby dyskusje, a czemu te, a nie tamte itp. Nie, po prostu nie.

 

@Frontowiec - to by miało sens tylko jeśli jednocześnie te wątki byłyby też widoczne w dziale zbiorczym, bo tak ich wyrzucenie do osobnego doprowadzi do ich zagrzebania - dodatkowy klik, aby się tam dostać. Zresztą widać do czego to prowadzi - już Poland trzaska pomysły kolejnych działów i nagle aby cokolwiek znaleźć trzeba będzie się przebijać przez różne działy i o ile my akurat wiemy jakie kanały są własnością ZPR, to nie dla każdego początkującego to oczywiste, nie wspominając o sytuacjach, gdy kanał jest współwłasnością kilku podmiotów albo struktura jest w ogóle niejasna (siatka powiązań).

 

Poza tym do wszystkich: wstrzymałbym się z jakimiś rewolucyjnymi propozycjami, bo jesteśmy blisko większych zmian związanych z dużą aktualizacją lub przesiadką na inny skrypt. Chciałbym w nadchodzącym tygodniu albo już coś działać albo chociaż podjąć jakąś wstępną decyzję, bo czas nagli, a mam ogrom innych obowiązków i jeśli mi się to poślizgnie, to może się znacznie przeciągnąć, bo zaraz jakieś deadline lub coś innego się stanie i mnie znów odciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga dotyczy pisania posta pod postem przed upływem 24 h. Fajnie, że posty są automatycznie łączone, ale jeszcze lepiej byłoby, gdyby pojawiała się wtedy informacja "dodano po X czasie". Coś takiego jest chyba na Elektrodzie. Tutaj zmienia się cała data posta.

Edytowane przez AnalitykDVB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w tym sensie dobrze. Moim zdaniem najlepiej by było, gdyby te automatycznie łączone posty pojawiały się w nowej zawartości tak jak to jest teraz, ale już po wejściu w post widniała tam data oryginalna, a ten dodany post był odpowiednio wyszczególniony, np. "dodano po..." albo "dodano o...". To już by było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...