Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@maks27 - zachowanie wszystkich treści to podstawa, najlepiej w idealnie nienaruszonym stanie (żeby też nie posypało się formatowanie). To się też tyczy PW ;)

@korni007 - raczej pewnie zostanie, ale już swoje zdanie na ten temat wyrażałem - kręcę na to nosem, same problemy tylko z tym Tapatalkiem są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27 - zachowanie wszystkich treści to podstawa, najlepiej w idealnie nienaruszonym stanie (żeby też nie posypało się formatowanie). To się też tyczy PW ;)

@korni007 - raczej pewnie zostanie, ale już swoje zdanie na ten temat wyrażałem - kręcę na to nosem, same problemy tylko z tym Tapatalkiem są :P

Może po upgrade moduł do obsługi tapatalka będzie chodził sprawniej bo o ile dobrze pamiętam to na to narzekałes. Kiedy wogole jest przewidziany upgrade? (tak plus minus?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem obydwie opcje w wersji komputerowej i także jestem za opcją pierwszą, aczkolwiek mam nadzieje że po jej zaimplementowaniu mam nadzieje że nie stracę dostępu do shoutboxa, który to teraz używam w pełnej wersji działającej na moim smartfonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie zapowiadam przerwę w działaniu forum.

 

W zależności od tego jakie będę miał obciążenie (w poniedziałek muszę dokończyć poprawki w innym systemie, raczej nie powinno mi to zająć długo, ale czasami w programowaniu jest tak, że jeśli coś wydaje się proste, to oznacza tylko, że nie docenia się skali problemu :P ) forum pójdzie offline albo od północy 4 września albo 5 września.

 

Będę starał się, aby przerwa była możliwie krótka, ale trudno ocenić. W najlepszym przypadku, jeśli po drodze nie wyjdą jakieś nieprzewidziane trudności, to dzień lub dwa.

 

Tak czy siak nieco odpoczynku od forum wszystkim się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to taka malutka literówka, taki malutki błąd ale zauważyłem literówkę w opisie nazwy działu "Wspomnień czar" - zamiast "Miejsce na Wasze wspomnienia związane z dostępem do TV Satelitarnej" jest "Miejsce na wasze wspomnienia związane w dostępem do TV Satelitarnej". ;)

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek - znana sprawa, wchodź przez https na forum.
@Gierek - heh, nikt nie zauważył, z tego co widzę jest tak sobie od wielu lat :) Poprawiłem teraz, dzięki :)

 

PS: Chyba CloudFlare ma jakąś zadyszkę i coś forum sypie błędami. Sprawdzam co to znowu - to nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to o czym piszesz świadczy, że nie wchodzisz, bo tak się właśnie dzieje, gdy nie wchodzisz :P Po kliknięciu gdziekolwiek przerzuca na https i się "naprawia". To dlatego, że HTTPS nie jest wymuszany, pisałem o tym. na nowym forum to się zapewne zmieni. Poza tym tak czy siak i to się naprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie zapowiadam przerwę w działaniu forum.

 

W zależności od tego jakie będę miał obciążenie (w poniedziałek muszę dokończyć poprawki w innym systemie, raczej nie powinno mi to zająć długo, ale czasami w programowaniu jest tak, że jeśli coś wydaje się proste, to oznacza tylko, że nie docenia się skali problemu :P ) forum pójdzie offline albo od północy 4 września albo 5 września.

 

Będę starał się, aby przerwa była możliwie krótka, ale trudno ocenić. W najlepszym przypadku, jeśli po drodze nie wyjdą jakieś nieprzewidziane trudności, to dzień lub dwa.

 

Tak czy siak nieco odpoczynku od forum wszystkim się przyda :)

Wiesz może jak forum będzie się prezentować po powrocie z trybu offiline? Zależy mi na komfortowym korzystaniu z shoutboxa na smartfonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...