Skocz do zawartości

DVB-T Poznań


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Antena pokojowa ze wzmacniaczem. Testowana w innych miejscach w Polsce i spisywała się bardzo dobrze. Aktualnie Piatkowo ulica Hulewicza/Herobowa. Z doświetlającego MUX-a 3 na kanale 27 jakość bardzo dobra.Prawie 90%. Reszty MUxów nawet nie łapie śladowego sygnału.
http://sklep.satserwis.pl/antena-pokojowa-super-power.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokojowa ? Kup sobie lepiej logarytmiczną bo pokojowe nie zapewniają na zawsze dobrego sygnału . Po za tym antena odbiera ci mux 3 bo na pewno ustawiłeś na nadajnik gdzie nie obsługuje mux 2 i 1 . Ale i tak kup logarytmiczną tylko nie kupuj takie co mają ze 40 db bo nic nie odbierzesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Antena pokojowa ze wzmacniaczem. Testowana w innych miejscach w Polsce i spisywała się bardzo dobrze. Aktualnie Piatkowo ulica Hulewicza/Herobowa. Z doświetlającego MUX-a 3 na kanale 27 jakość bardzo dobra.Prawie 90%. Reszty MUxów nawet nie łapie śladowego sygnału.

http://sklep.satserwis.pl/antena-pokojowa-super-power.html

Kup normalną antenę. Nie baw się w jakieś cuda z mocnymi wzmacniaczami. Miałeś zapewne na myśli ul. Hulewiczów, a nie Hulewicza. W linii prostej do nadajnika doświetlającego MUX-3 masz tak na oko z jakieś 200 metrów... Odpuść sobie anteny pokojowe i wstaw normalną antenę. Wyceluj na Śrem i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Koledzy, mam instalacje na Śrem do odbioru MUX 1, 2, 3 (łapało też MUX 4 ale z oczywistych względów nie korzystałem) ostatnie wichury coś z nią zrobiły więc będę musiał się temu przyjrzeć na dachu. Przy okazji rozważam rozbudowę instalacji by odbierać także MUX  8. Stąd pytanie, jaka antena i jaka zwrotnica by było prosto i tanio. 

ps. ciekawostka, obecnie - po awarii - odbieram tylko mux 3 z doświetlenia z Piątkowa, ale tylko pod warunkiem że wszystkie komputery w pokoju są wyłączone, a także tuner ncplus. Swoją drogą w czasach gdy była jeszcze tv analogowa, TVN z Piątkowa łapało u mnie na metrze drutu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wyszukałem w opcji"Cyfrowa TV naziemna" znalazł 0 kanałów, analogowej znalazł kilka-kilkanaście kanałów to co pisałem powyżej . A wracając do anteny zewnętrznej na balkonie to moje położenie

Odległości od nadajników

50 706 MUX-4 Poznań "Komin EC Karolin" 10 ~5.331 27 522 MUX-3 Poznań "Piątkowo" 20 ~8.429 50 706 MUX-4 Poznań "Mosina" 5 ~18.446 7 191.5 MUX-8 Poznań "Śrem" 22 ~30.491 23 490 MUX-1 Poznań "Śrem" 100 ~30.491 39 618 MUX-2 Poznań "Śrem" 100 ~30.491 27 522 MUX-3 Poznań "Śrem" 110 ~30.522 9 205.5 MUX-8 Wągrowiec "Chojna" 40 ~72.523 31 554 MUX-3 Wągrowiec "Chojna" 23 ~72.523 42 642 MUX-1 Wągrowiec "Chojna" 20 ~72.523 43 650 MUX-2 Wągrowiec "Chojna"

i teraz pytanie jaką antenę nabyć aby móc oglądać także ze Śremu 


Mój błąd przepraszam

Edytowane przez Mr. Orbita
Wątek INEA nie dotyczy oferty naziemnej TV cyfrowej - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...