Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nowa lista najgorszych piosenek:

1. OneRepublic - Run. Mam dość tej piosenki, a słyszę ją w każdej stacji muzycznej.

2. Yugopolis / Maciej Maleńczuk - Gdzie są przyjaciele moi?. Ta piosenka wpadała mi w ucho podczas zdalnych zajęć, przez to nie mogłem się skupić na zajęciach.

3. Ultravox - Dancing With Tears In My Eyes. Ta melodia na końcówce wpadała mi w ucho podczas posiłków na wczasach w Ustce, a tego nienawidziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja nowych numerów, których nie lubię:

Dawid Kwiatkowski - Proste - dużo gorsze niż jego poprzednią piosenka.

Michael Patrick Kelly - Throwback

Ava Max - Everytime I Cry

Dua Lipa - Love Again

Margaret - Tak na oko - tragedia, nie będę słuchał tej pani w takim stylu.

 

Ze starszych, ale również często granych:

Natalie Imbruglia - Torn - nie rozumiem, czemu większość stacji wciąż to gra i to bardzo często.

Morandi - Save Me - jest tyle tanecznych piosenek, ale i tak co kilka dni puszczają tę masakrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słabe utwory zawsze szkoda mi czasu, ale jak już tak prosisz, to na szybko wrzucam słabiutki utwór. Bajm od ponad 20 lat nie wydało nic godnego uwagi, uważam, że odcinają już tylko kupony. Solowa Beata Kozidrak, to jeszcze gorszy dramat, aniżeli ostatnie dokonania Bajmu. Odnoszę wrażenie, że pod kątem stylizacji, to chyba ściga się z Marylą Rodowicz.

 

Beata Kozidrak x Kamil Bednarek - "Biegiem"

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer. Cieszę się, że Vito Bambino wypłynął przez ten numer jak i MGO. Będzie jeszcze o nim głośno. Czuję, że Sanah pójdzie bardziej w alternatywną stronę. Mam wrażenie, że wytwórnia Magic Records wyciska z niej ile się da i te piosenki są mocno pod Eskę. Czy to źle? Nie, ale czuję w niej większy potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sanah - Ten Stan - ta pani okazała się dla mnie rozczarowaniem. Miałem co do niej większe oczekiwania, aniżeli tworzenie kolejnych kiepskich hitów dla masowego słuchacza.

Alok feat. Sofi Tukker & Inna - It Don't Matter - jeszcze więcej takich piosenek to częściej zmieniam stacje.

 

Coraz gorszy jest ten komercyjny pop. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa Demarczyk - Tomaszów - ta piosenka była puszczana w mojej klasie, a ja tego nie lubiłem.

 

A oto piosenki, których nie lubię:

Krzysztof Zalewski - Ptaki - bez przerwy puszczają w Antyradiu, a mój tato jego głosu nie lubi.

Natalia Szroeder - Para - mam tego dosyć, nie dość, że denerwuje, to jeszcze często puszczają w Meloradiu.

Minelli - RamPamPam - słabe zarówno piosenka jak i tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiL @Jax Ja to uwielbiam piosenkę Dawida Kwiatkowskiego "Proste".

 

Moja nowa lista najgorszych piosenek:

1. Savage - Only You. Gdy słyszę tą piosenkę, natychmiast to wyciszam albo przełączam na inną stację muzyczną.

2. Krzysztof Zalewski - Annuszka. Ten teledysk dla mnie się kojarzy ze zdalnym nauczaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cleo odkąd zaczęła swoją solową karierę bez Donatana, to zmieniła swój target na osoby 15/16+. Widzę, że chyba babcia Marylka jej pozazdrościła. Dramat.

 

CLEO & MARYLA RODOWICZ - "DALEJ / NEONY"

 

 

Tak jak kiedyś tą panią lubiłem, tak teraz mam jej dosyć. I wiem, że to nie jej wina tylko jej wytwórni, która wyciska ją jak cytrynę póki jest na nią hype. Niestety, ale cierpi na tym jej muzyka, która od dłuższego czasu jest praktycznie na jedno kopyto. Gdzie ta sanah śpiewający przy paninie?

 

Sobel & sanah "Cześć, jak się masz?"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

Tak jak kiedyś tą panią lubiłem, tak teraz mam jej dosyć. I wiem, że to nie jej wina tylko jej wytwórni, która wyciska ją jak cytrynę póki jest na nią hype. Niestety, ale cierpi na tym jej muzyka, która od dłuższego czasu jest praktycznie na jedno kopyto. Gdzie ta sanah śpiewający przy paninie?

No niestety... Z trzecią płytą Sanah nie będzie aż tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to od samego początku jej głos przeraża. Kobieta zdrowo po 20-ce, a głosik jak u dziewczynki 5-cio letniej. Już niektóre artystki kiedyś śpiewały dziecięcym głosem (np. K. Minogue), ale to co słyszę u Sanah, to taki śpiew na siłę. Ala Stachursky:grin:. No, ale są piosenki dla bardziej wymagających i dla dzieci jak w tym przypadku:grin:

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...