Skocz do zawartości
  • 0

Który moduł CAM do NC+ ?


uatab
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

Chce zakupić moduł do karty NC+. Będę go używał do TV Sony Bravia oraz do Fergussona 202E (wiem, ze można bez, ale jeśli chce nagrywać kodowane programy i je odtwarzać na PC, niezbędne jest nagrywanie przed Moduł CAM).

 

W internecie proponowane są 3 moduły. Który z nich powinienem zakupić? Jaka jest różnica?

 

1) moduł CAM aston crypt 2,26

2) moduł aston crypt dual 2,26

3) moduł CI SECA alpha crypt light

 

Dziękuje z góry i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

AlphaCrypt Light z przeznaczeniem głównie dla telewizorów i dekoderów dvb-s2 Odkodowuje programy SD i HD, obsługa systemów kodowania: Seca, Conax, Viaccess, Cryptoworks itd.

Współpraca z spliterami w TV z gniazdami CI, Aston Dual Zastosowanie 

 

Stacje czołowe TVK , odbiorniki telewizyjne z wbudowanym tnuerem DVB-S/S2 , tunery satelitarne, sa duzo drozsze od zwyklego Astona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zle przepisalem z dekodera. Nie odbieraja: C+ FIlm HD, C+ Seriale HD, C+ Family HD, C+ HD +1. To one nie odbieraja z modulem. Inne odbieraja. Jesli wloze karte do dekodera Ariva 202E bez modulu, odbieraja wszystkie kanaly, nawet te wyzej wymienione. Ale dlaczego nie dzialaja przez modul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co oznacza TP? I czy w takim razie ktorys z innych modulow pomoze? Np.

 

1) moduł aston crypt dual 2,26
2) moduł CI SECA alpha crypt light
 

Poza tym, moj ojciec ma identyczny modul jak ja i Arive 200, i u niego wyzej wymienione kanaly chodza. Ja mam ten sam modul, Arive 202E i u mnie kanaly nie chodza. Troche podejrzane, prawda? Czy mozliwe, ze moj modul jest inaczej zaprogramowany? Albo, ze jest wadliwy?

 Dzieki za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

podłącze się pod temat.Posiadam kartę Cyfry+ z takim samym modułem od cyfry.Ale ostatnio (chociażby dzisiaj) miałem problem z dekodowaniem HBO HD .W menu TV panasonic pokazywał się komunikat ,że w szczelinie nie wykryto modulu poczym wskoczył, ze juz jest cyfra plus.tak kilka razy aż zalapalo i mogłem film dokończyć oglądać.Natomiast nie chciało mi odkodowac canal+ HD .wszystkie inne kanały dekoduje bez problemu.Już kiedyś tak mi się zdążyło.Co może być tego powodem? Moduł, karta czy TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam starą kartę Cyfry+. Chcę dobrać do niej moduł CI, bo dekoderom już nie ufam. Wymieniłem już chyba ze 4, bo ciągle się zawieszały, same wyłączały itd.itp. Od nc+ takiego modułu kupić nie mogę. Próbowałem z modułem kolegi, który kupił go kilka lat temu, ale nie działało. Czy są taki uniwersalne Moduły CI, czy muszę zapomnieć o sprawie?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już podobnym wątkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Skorzystam z tematu i również zapytam. W temacie sat jestem mega zielony, a czasu na do kształcenie nie mam zbyt wiele. Posiadam stary dekoder Cyfry+ z kartą Nagravision i zastanawiam się, jaki moduł CI wybrać aby najlepiej współpracował z nowym TV Sony 55DX8505?
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Usunięto też fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku. Pytania należy zadawać we właściwych wątkach. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...