Skocz do zawartości

Nowości muzyczne


kondzio_92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Morrissey promuje album „Low In High School” trzecim singlem pt. „Jacky's Only Happy When She's Up on the Stage”, premiera płyty 17 listopada.

 

Morrissey - Jacky's Only Happy When She's Up on the Stage

 

25 października do sieci trafił kolejny klip promujący nową płytę „Dedicated To Bobby Jameson”, którą sygnuje Ariel Pink, tym razem do utworu „I Wanna Be Young”.

Nie regulujcie swojego sprzętu grającego, to dokładnie tak ma brzmieć :P

 

Ariel Pink - I Wanna Be Young

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku listopada do sklepów trafiła druga płyta Korteza - "Mój dom". Jest to obrazowa, osadzona w czterech ścianach i 9 aktach historia rozpadu związku. Płytę tworzyli ludzie z najbliższego otoczenia Korteza. Praca nad nią zajęła 18 miesięcy. Do sieci trafił przedsmak płyty... 

 

Kortez - Pierwsza (Official Audio)


 


Seal z 10 studyjnym albumem, który ukazał się właśnie dziś i jest hołdem złożonym takim legendom jak  Frank Sinatra, Ella Fitzgerald czy  Nina Simone. Wczoraj ujrzał światło dzienne występ na żywo który promuje płytę "Standards"...


 

Seal - Luck Be A Lady [Live Performance]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 19 stycznia 2018 roku zaplanowana została premiera trzeciej studyjnej płyty pochodzącej z Nowej Zelandii - Kimbry. Krążek zatytułowany "Primal Heart" ukaże się nakładem wytwórni płytowej Warner Bros. Records, znajdzie się na nim 12 utworów. Dotychczas nadchodzący album promował singiel "Everybody Knows" , zaś teraz dołączył do niego kolejny, zatytułowany "Top Of The World" wraz teledyskiem, który wczoraj miał swoją premierę na kanale Vevo piosenkarki w serwisie You Tube. Dodam tylko, że dyskografię Kimbry zamyka płyta "The Golden Echo" z 15 sierpnia 2014 roku.

 

Kimbra - "Top Of The World"

 

 

 

Pod nazwą MANOID kryje się polski producent muzyki elektronicznej, który pochodzi z podlaskich lasów. Artysta znany jest też ze współpracy z Polą Rise. 27 października 2017 roku w serwisach streamingowych premierę miał nowy utwór muzyka, zatytułowany "Are Burning". Jednak to dopiero wczoraj w serwisie You Tube pojawił się obrazek do tego kawałka. Przypomnę, iż twórczość MANOIDA pojawia się pod szyldem niezależnej niemieckiej wytwórni muzycznej hafendisko.

 

​MANOID - "Are Burning"

 

 

 

"Mniej" to pierwsze premierowe nagranie grupy XXANAXX od czasu albumu "FWRD" z 2016 roku. Piosenka nagrana razem z Rasem z duetu Rasmentalism, to także pierwszy w historii XXANAXXU kawałek, do którego tekst napisał autor z zewnątrz, w tym przypadku właśnie Ras. "Mniej" to również pierwszy z premierowych numerów grupy, zapowiadający nowe wydawnictwo XXANAXXU.

 

​XXANAXX feat. Ras - "Mniej"

 

 

 

3 listopada 2017 roku na rynku pojawiła się debiutancka płyta zespołu niXes, czyli nowej projektu muzycznego Ani Rusowicz. Artystka określiła styl grupy jako neo-hippie. Formacja z nowej płyty zaprezentowała w sieci dwa utwory: "Circles" oraz "Hole In The Universe".

 

niXes - "Circles"

 

 

 

niXes - "Hole In The Universe"

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy klip Dannii Minogue po 10 latach (i to teledysk, nie żadne lyrics video, czy coś) - Dannii wraca, jakby ktoś nie kojarzył - młodsza siostra Kylie, zdolniejsza (lubię wkładać kij w mrowisko) :P Przy utworze maczała palce Sia. Danii będzie supportem na startującej właśnie trasie koncertowej (pierwszej od 20 lat) Take That po Australii ;) Danii ma szczególne miejsce w moim sercu, bo przez jakiś czas jeden z jej utworów w wersji instrumentalnej startował moją audycję radiową ;)

 

Dannii Minogue - Galaxy

 

To drugi utwór Dannii opublikowany w ostatnim okresie, pierwszym był Holding On z sierpnia br., ale do niego nie było teledysku.

 

Dannii Minogue - Holding On (fragment)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 listopada 2017 roku w serwisie You Tube premierę miał klip do utworu "Kolor Czerwieni" Wojtka Mazolewskiego z gościnnym udziałem Piotra Zioły. Utwór pochodzi z krążka "Chaos Pełen Idei". Album na sklepowe półki trafił 4 listopada 2016 roku nakładem Agora S.A. Na płycie gościnnie poza m.in. Piotem Zioła, udział wzięli: John Porter, Natalia Przybysz, Justyna Święs z zespołu The Dumplings, Ania Rusowicz, Jan Borysewicz czy Janusz Panasewicz. Przypomnę, iż Wojtek Mazolewski to polski basista i kontrabasista jazzowy. Jest jednym z współtwórców yassu, ale także jest liderem zespołów Pink Freud oraz Bassisters Orchestra i Wojtek Mazolewski Quintet. 

 

​Wojtek Mazolewski feat. Piotr Zioła - "Kolor Czerwieni"

 

 

 

 

Polska artystka Pola Rise podzieliła się ze swoimi fanami klipem do kolejnego singla z debiutanckiej płyty "Anywhere But Here". Mowa o utworze "Fear", który został napisany przez Polę i Roberta Kocha. Sam klip został nakręcony w Norwegii, a za jego reżyserię odpowiada Kamila Tarabura, natomiast zdjęcia wykonał Arek Powałka. Premiera debiutu artystki zaplanowana została na początek 2018 roku. Pola debiutowała w 2015 roku EP-ką "The Power Of Coincidence", która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez dziennikarzy jak i publikę. Polkę zaczęto porównywać do Lykke Li, Banks czy nawet Björk.

 

Pola Rise - "Fear"

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno to skomentować... :lol2: Ograniczę się do stwierdzenia, że w tym momencie chyba sam wrócę to tworzenia muzyki, bo poprzeczka jak widzę znacznie się obniżyła :lol2:

 

The Holy Santa Barbara - Dance mit de Gänse

 

Dla wyrównania tego odlotu (jak widać narkotyki szkodzą) - nową EP-kę wydali australijczycy z Empire of the Sun. To ci sami, którzy kiedyś powiedzieli, że mają lepszą muzykę niż Daft Punk, tylko słabszą promocję :) Można się o tym przekonać, czy ściemniają, czy nie. W sieci pokazały się jednocześnie dwa klipy:

 

Bardziej mnie przekonywujący (i zarazem to premierowe nagranie)

 

Empire Of The Sun - On Our Way Home

 

I typowy w ich stylu

 

Empire Of The Sun - Way To Go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tańcz" to autorski singiel Atari Wu (Michał Wasilewski - duet XXANAXX) z gościnnym udziałem Ani Karwan zapowiadający jego producencką epkę, która ukaże się jeszcze na jesień tego roku. Klip powstał we współpracy z firmą Nokia Poland. Część scen w teledysku zostało nakręconych przy użyciu Nokia 8 z funkcją dual-sight.

 

​Atari Wu feat. Ania Karwan - "Tańcz"

 

 

 

Kilka miesięcy temu wokalistka XXANAXXU, Klaudia Szafrańska została zaproszona przez rapera Quebonafide do nagrania wspólnego utworu. Efektem tej współpracy przebojowy numer "Candy", którego popularność na You Tube sięgnęła właśnie blisko 30 milionów odsłon. Kiedy XXANAXX ruszył do prac nad nowymi nagraniami, od razu stało się jasne, że drogi zespołu i Quebonafide przetną się ponownie. Oto efekt ich współpracy.

 

​XXANAXX feat. Quebonafide - "Kły"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie nie do końca nowość w sensie singla. 17 listopada do sprzedaży (tylko drogą elektroniczną) trafiła płyta Tove Lo „BLUE LIPS [lady wood phase II]”. Jako że nabyłem ją, to chcę gorąco polecić, gdyż okazało się, że w mojej opinii jest to chyba najlepsza produkcja pop-dance z tego roku jaką słyszałem (a już na pewno w pierwszej trójce), a naprawdę przerzucam sporo nowości.

 

Moje typy to „shedontknowbutsheknows” i „bad days”, ale generalnie cała płyta stoi na bardzo dobrym poziomie i aranżacyjnym i producenckim i tekstowym (jak na pop). Jest nieźle zrealizowana technicznie, nowoczesna, eksperymentuje z brzmieniem wychodząc poza aktualnie bezpieczne ramy pop/dance/EDM, ale zachowując przebojowy charakter. Na upartego mogę zarzucić, że może momentami trochę mało spójna - rozrzut stylistyczny.

 

Choć w dzisiejszych czasach brak singli poza jednym („disco tits”), to dziwne, to jednak dobrze się stało, bo dzięki temu słuchając tej płyty nie miałem powyrywanych części i mogłem się zapoznać ze spójną wizją bez żadnych konkretnych oczekiwań, czy też bez wyrobionych pozytywnych lub negatywnych wniosków z singli. Czysta kartka, zapisana od zera, wszystko dla mnie nowe. Dla mnie atut :) Trochę nie rozumiem i przeraża mnie to strzelanie singlami jak z karabinu maszynowego przez niektórych wykonawców, co nasiliło się szczególnie ostatnimi czasy...

 

Fragmenty dla oceny na iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/blue-lips-lady-wood-phase-ii/1309307442

 

Oczywiście to jest komercyjny pop, więc tego się należy spodziewać, nie jakiejś alternatywy, jak będę miał alternatywę, to zaproponuję :P

 

Tove Lo - Disco Tits

 

PS: Universalu drogi, jak można było nie zrobić fizycznego wydania na CD?  :crazy:

 

Żeby nie było, że nic nowego - wracają Groove Coverage. Nowy singiel, opublikowany 16 listopada, na razie nie zapowiada jakiejś większej całości, ale kto wie. Tytuł „Wake Up”, nie trudno wyczuć że korzysta z nagrania „Viva Forever” od Spice Girls ;)

 

Groove Coverage - Wake Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Björk podzieliła się ze swoimi fanami klipem do nowego singla - "Blissing Me". Kompozycja jest drugim singlem, który pochodzi z nadchodzącego krążka artystki zatytułowanego "Utopia". Płyta na sklepowe półki trafi już 24 listopada 2017 roku. Kilkanaście dni temu Björk ujawniła okładkę oraz tracklistę albumu. 
 
Björk - "Blissing Me"
 

 

 

​Pochodzące z Australii indie-popowo-folkowe rodzeństwo, Angus & Julia Stone nie przestają promować swojego najnowszego krążka "Snow". W sieci kilka dni temu zadebiutował klip do utworu "Cellar Door". Rodzeństwo w wywiadzie przyznało, że pomysł na teledysk zrodził się z osobistych doświadczeń pogrzebu dziadka oraz popołudnia spędzonego z przyjaciółmi zaraz po tym smutnym wydarzeniu. Przypomnę, że czwarty studyjny krążek duetu na rynku pojawił się 15 września 2017 roku.

 

​Angus & Julia Stone - "Cellar Door"

 

 

 
Pochodzący z Jasła kompozytor i tekściarz Ralph Kamiński zaprezentował klip do tytułowego kawałka z płyty "Morze". Dodam, że płyta artysty na rynku pojawiła się w 2016 roku. Za reżyserię teledysku odpowiadam sam Kamiński. 

 
​Ralph Kamiński - "Morze"
 

 

 

​Pochodząca z Polski indie-popowa grupa Youth Novels powraca. Duet zaprezentował klip do pierwszego singla zatytułowanego "Madness", który stanowi zapowiedź drugiej w karierze EP-ki formacji. Mini album "Chaos I Create" swoją premierę miał 17 listopada 2017 roku i od razu trafił do serwisów streamingowych. Dodam, że za reżyserię klipu "Madness" odpowiada Michał Czerwonka.

 

​Youth Novels - "Madness"

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem i szczerze, to nie wiem czym tu się zachwycać. Bardzo przeciętny kawałek, brzmi jakby pożyczyła go z repertuaru Cleo lub Margaret. No, ale może to przez to, że producentem jest sam Donatan. Jej fani czekają na jej powrót od dawna z wypiekami na twarzy, więc nie dziwi, że jest #1 na iTunes Polska.

 

 

Sara Jaroszyk zaprezentowała klip do utworu "DNC". Kompozycja jest singlem zapowiadającym płytę "Światłocienie". Warto wspomnieć, że artystka kilkukrotnie była gościem w ChiliZet w programie Gabi Drzewieckiej "Gabinet Dźwięków".

 

Sara Jaroszyk - "DNC"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach ciszy zespół, który święcił sukcesy w złotych czasach Eurodance, w drugiej połowie lat .90 - Masterboy - przygotował nowy utwór. Nagranie pt. „Are You Ready (We Love The 90s)” zaprezentowano w ramach występu na festiwalu Sunshine Live - die 90er live w Mannheim (Niemcy). Na razie nie ma informacji kiedy zostanie oficjalnie wydane, jedyne co jest to wideo zrobione przez fana na festiwalu :) Utwór klasyczny jak na nich, zbliżony do tego co robili w latach .90 :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=nR37ZMceetQ

Masterboy - Are You Ready (We Love The 90's)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Raj" to trzeci z kolei singiel promujący płytę Anity Lipnickiej & The Hats pod tytułem "Miód i dym". Dotychczas krążek promowany był utworami "Ptasiek" oraz "Z Miasta".

 

Anita Lipnicka & The Hats - "Raj"

 

 

 

Obrazka doczekał się także kawałek "Beautiful Trauma" amerykańskiej piosenkarki P!nk. Dodam, że utworów promuje płytę pod tym samym tytułem. W klipie oprócz samej artystki wystąpił aktor Channing Tatum.

 

P!nk - "Beautiful Trauma"

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół Last Blush przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. W skład bandu wchodzą Dorota Morawska (wokal, kompozycja) oraz Adam Nowak (kompozycja, produkcja). Duet tworzy szeroko pojętą muzykę elektroniczną inspirowaną przede wszystkim najświeższymi dokonaniami z tego gatunku. Repertuar Last Blush obejmuje zarówno masywne utwory, pełne agresywnych syntezatorów, jak również bardziej spokojne i nastrojowe kompozycje nawiązujące do dream-popu. Dzisiaj w sieci zadebiutował klip do utworu "Purple Nights", który jest pierwszym singlem z nadchodzącego krążka formacji. Póki co, data jak i tytuł krążka pozostają na ten moment nieznane. Warto wspomnieć, że Lust Blash ma na swoim koncie dwie EP-ki: "Last Blush" z 2011 roku oraz "Distant" z 2017 roku.
 
​Last Blush - "Purple Nights"
 


 
 
"Songs Of Myself" to debiutancki album Natalii Moskal, który artystka stworzyła przy współpracy z Łukaszem Maronem. Odpowiada on za aranżację i produkcję wszystkich utworów. Przy produkcji pracowali także Bartosz i Marek Dziedzic. Za teksty do wszystkich utworów odpowiada sama Natalia.Twórczość Moskal śmiało można określić jako alternatywny electro-pop. Natalia przyznała, że inspiracją przy nagrywaniu płyty były charakterystyczne dla lat 80 i 90 elektroniczne brzmienia. Na debiucie artystki oprócz syntezatorów, pojawiają się także żywe instrumenty takie jak: perkusja, gitara, bas, smyczki czy instrumenty dęte. Dotychczas longplay promował utwór "Better Man", a teraz dołączył kolejny zatytułowany "Midnight", do którego także w sieci zadebiutował klip. Dodam, że premiera "Songs Of Myself" miała miejsce 19 maja 2017 roku. Wydawcą płyty jest Fame Art.
 
Natalia Moskal - "Midnight"
 

 
 
St. Vincent nie ustaje w promocji swojego najnowszego albumu "Musseduction". Kilka dni temu w sieci zadebiutował‚ klip do kolejnego kawałka z krążka zatytułowany "Pills". 
 
St. Vincent - "Pills"
 
Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 listopada 2017 roku na sklepowe półki trafił debiutancki album Martyny Kubicz, która znana jest jako MIN t. Płytę zatytułowaną "Assemblage" promuje utwór "Missing The Air". Krążek łączy w sobie neo-soul, downtempo, eksperymentalny hip-hop oraz mroczną elektronikę. Materiał zarejestrowany został w: GPD Studio, Tower Studio, Trixx Studio, mixberlin Studio. Za mix/mastering odpowiada Michał Kupicz. Warto wspomnieć, że MIN t ma na swoim koncie wydaną własnym sumptem w 2016 roku EP-kę "Turn The Lights Down". 

 

MIN t - "Missing The Air"

 

 

 

Na 19 stycznia 2018 roku zapowiedziana została premiera nowej czwartej płyty studyjnej szwedzkiego duetu First Aid Kit - "Ruins". Dotychczas z nadchodzącej płyty siostry zaprezentowały utwór "It's A Shame", do którego w sieci ponad miesiąc temu zadebiutował teledysk. Wczoraj natomiast na oficjalnym profilu formacji na You Tube odbyła się premiera nowego kawałka pod tytułem "Fireworks". Przypomnę, że dyskografię indie-popowo-folkowego duetu zamyka album "Stay Gold" z czerwca 2014 roku, który wylansował taki singiel jak "My Silver Lining".

 

​First Aid Kit - "Fireworks"

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległości, jakoś umknęły te nagrania z początku listopada, a nie można ich nie odnotować :)

 

Sztywny Pal Azji 6 listopada wydał nową płytę pt. „Szara”, stojącą na naprawdę wysokim poziomie muzycznym, tekstowym i generalnie artystycznym. Wydawnictwo promuje m.in. singiel „Pocałunek w Rzymie” (to drugi, ale chyba najmocniejszy, pierwszy mnie nie przekonał, ale po drugim wiedziałem, że muszę mieć tą płytę - pewniak :D Trzecim będzie zapewne nagranie „Iluminacje”, bo zapowiedziano kręcenie klipu do niego).

 

Sztywny Pal Azji - Pocałunek w Rzymie

 

Na potrzeby akcji charytatywnej BBC Children In Need Katie Melua nagrała przecudnej urody interpretację nagrania „Fields of Gold” wiadomo z czyjego repertuaru (jak ktoś nie wie - jak można nie znać Stinga? ). Wyszło 2 listopada, ale jakoś mi umknęło aż Trójka to chwyciła. Wstyd, bo Katie bardzo lubię, mam niemal kompletną dyskografię :oops: Jakoś za dużo wszystkiego na raz wyszło jesienią i pogubiłem się w zapowiedziach, ale co się odwlecze, to nie uciecze :)

 

Katie Melua - Fields Of Gold

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczny duet z Krakowa Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek, którzy na co dzień występują w zespole rockowym Clock Machine. 

Panowie właśnie szykują się do wydania swojego drugiego albumu studyjnego zatytułowanego "Orell". Nowa płyta, podobnie jak debiut, ukaże się nakładem wytwórni płytowej Iglo Records. Zamówienia można składać już teraz, a longplay zostanie wysłany po 10 grudnia br. Premiera albumu 20 grudnia 2017 roku. Aby zaostrzyć apetyt na nowy krążek, duet kilka tygodni temu opublikował drugi singiel - "Juno". Przypomnę, że na ten moment dyskografię formacji zamyka płyta "Discobolus", która ukazała się 24 czerwca 2016 roku. 

Link dla zainteresowany do pre-ordera ---> http://iglo_records.8merch.com/plyta_orell-id14487

Bass Astral x Igo - "Juno"

 

 

No i panowie w drugiej odsłonie jako Clock Machine.

 

 

Clock Machine - "Sense Of Space"

 

 


Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów Lissie szykuje się do wydania nowej płyty zatytułowane "Castles". Krążek na sklepowe półki trafi 23 marca 2018 roku. Pierwszym przedsmakiem nadchodzącego krążka jest utwór "Blood And Muscles".

 

Lissie - "Blood And Muscles"

 

 

 

Myślę, że Lindsey Stirling nie trzeba nikomu przestawiać. Otóż 20 października 2017 roku na rynku ukazała się jej świąteczna płyta zatytułowana "Warmer In The Winter". Krążek dostępny jest w wersji podstawowej (13 utworów), oraz rozszerzone (15 utworów). Kilka dni temu w sieci pojawił się kolejny klip do kolejnego już utworu z tego świątecznego longplaya p.t. "Carol Of The Bells".

 

Lindsey Stirling - "Carol Of The Bells"

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"International Blue" to pierwsza nowa muzyka Manic Street Preachers od 4 lat. Utwór zapowiada 13. studyjną płytę formacji - "Resistance Is Futile"– jaka ukaże się nakładem Columbia/Sony 4 kwietnia 2018 roku. O płycie ” Resistance is Futile’” zespół mówi: to piosenki o pamięci, stracie, zapomnianej historii, skomplikowanej rzeczywistości i sztuce sposobie ukrycia się i źródle inspiracji. 

 

Manic Street Preachers - International Blue (Official Music)

 

3 listopada 2017 roku do sprzedaży trafił drugi album cenionego polskiego wokalisty Korteza : “Mój dom”. Do tej pory krążek promował singiel pt. “Dobry moment”, zaś teraz można zapoznać się z kolejną piosenką. Drugim singlem został utwór “We Dwoje”, a dziś odbyła się oficjalna premiera teledysku. Za reżyserię, tak jak w przypadku “Dobrego momentu” odpowiada Anna Trafalska i Michał Broniek.
 

KORTEZ - We dwoje (Official Music Video)

 

"Black Coffee" będzie pierwszym albumem Beth Hart i Joe Bonamassy od nominowanego do Grammy albumu "Seesaw", który ukazał się w 2013 roku, a także wydanej rok później koncertówki "Live in Amsterdam". Album ukaże się 26 stycznia nakładem Mascot Label Group. Materiał ponownie wyprodukował niezastąpiony Kevin Shirley (Joe Bonamassa, Led Zeppelin, Black Crowes, Aerosmith, Iron Maiden, Rush). Album promuje klip o tym samym tytule:

 

Beth Hart & Joe Bonamassa - Black Coffee (Official Music Video)

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 grudnia w sieci pojawił się nowy klip polskiego artysty występującego pod pseudonimem Tom Horn, czyli Tomasza Rożka. Jest to człowiek działający na scenie muzycznej od lat, najpierw w połowie lat .90 w grupie Millennium, później produkcja dla grupy Dezire, w ostatnim czasie grał na klawiszach w grupie Strachy na Lachy. W międzyczasie działał też solowo, co zaowocowało kilkoma płytami („Two Colours” z 1999, „Never Ending” z 2004, świetny „Guest Room” z 2014, „Overload” ze stycznia 2017). Po „Overload” coś w ciągu roku było cicho, pewnie w tym czasie zajął się jakąś produkcją, ale nagle cyk - nowość :)

 

Nowe nagranie to reinterpretacja utworu Valerie Dore „The Night” z 1984 roku. Klip do wersji Toma Horna został nakręcony w Szwajcarii. Co najciekawsze w tym wszystkim - artysta udostępnił utwór bezpłatnie! Szczegóły na jego FB: https://www.facebook.com/TomHornOfficial/ Aż trochę niezręcznie skorzystać, bo przy takiej ilości pracy włożonej i w nagranie i w klip - głupio się jakoś nie odwdzięczyć ;) Może pojawi się okazja za jakiś czas w postaci nowego wydawnictwa - z pewnością zapoluję ;)

 

Tom Horn feat. Lina Rieder - The Night

 

PS: To nie jest pierwsza współpraca Tomasza z Liną Rieder, Lina pojawiła się wokalnie w tytułowym nagraniu z płyty Overload, Tom Horn pomógł jej m.in. z singlem Oddychaj z 2016 roku, a w ogóle w sieci jest też utwór MIM będący ich współpracą z 2000 roku.

 

Lina Rieder - Oddychaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

cover.jpg

 

G-Eazy i jego świeżutki album. Gorąco polecam :cool:

 

1. "The Beautiful & Damned" Feat. Zoe Nash
2. "Pray for Me"
3. "Him & I" Feat. Halsey
4. "But a Dream"
5. "Sober" Feat. Charlie Puth
6. "Legend"
7. "No Limit" Feat. A$AP Rocky & Cardi B
8. "The Plan"
9. "That's a Lot"
10. "Pick Me Up" Feat. Anna of the North
11. "Gotdamn"
12. "Leviathan" Feat. Sam Martin
13. "Crash & Burn" Feat. Kehlani
14. "Summer in December"
15. "Charles Brown" Feat. E-40 & Jay Ant
16. "No Less" Feat. Louis Mattrs & SG Lewis
17. "Mama Always Told Me"
18. "Fly Away" Feat. Ugochi
19. "Love Is Gone" Feat. Drew Love
20. "Eazy"

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Change The Paradigm" to nowy utwór kanadyjskiego elektronicznego zespołu Austra. Kompozycja jest jednocześnie b-sidem, który pochodzi z najnowszego krążka formacji zatytułowanego "Future Politics".

 

Austra - "Change The Paradigm"

 

 

 

 

Amerykański artysta Moby singlem "Like A Motherless Child" zapowiada nowy album zatytułowany "Everything Was Beautiful And Nothing Hurt", która ukaże się 2 marca 2018 roku. Po rockowej płycie nagranej razem z zespołem The Void Pacific Choir, muzyk powraca do twórczości z pogranicza trip-hopu, chill-outu, elektroniki i soulu. W nowym kawałku Moby'ego wokalnie udzieliła się Raquel Rodriguez. 

 

Moby feat. Raquel Rodriguez - "Like A Motherless Child"

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Cover.jpg

Slim Shady is Back :D
Tego pana przedstawiać nie trzeba. Eminem i jego długo oczekiwany album "Revival".
Muszę przyznać, że jestem pozytwynie zaskoczony tym wydawnictwem, naprawdę dobry rap.

Tracklist:

01. Walk On Water (feat. Beyoncé) (5:03)
02. Believe (5:15)
03. Chloraseptic (feat. PHRESHER) (5:01)
04. Untouchable (6:10)
05. River (feat. Ed Sheeran) (3:41)
06. Remind Me (Intro) (0:26)
07. Remind Me (3:45)
08. Revival (Interlude) (0:51)
09. Like Home (feat. Alicia Keys) (4:05)
10. Bad Husband (feat. X Ambassadors) (4:47)
11. Tragic Endings (feat. Skylar Grey) (4:12)
12. Framed (4:13)
13. Nowhere Fast (feat. Kehlani) (4:24)
14. Heat (4:10)
15. Offended (5:20)
16. Need Me (feat. P!nk) (4:25)
17. In Your Head (3:02)
18. Castle (4:14)
19. Arose (4:34)
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...